Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Ay yok yengeye benzemiyim kalsın:)ama yılbaşı bölümündeki performansına çok güldüm o nasıl bir eğlenmektir yarabbim:)

Kesin Mustafa değilde Asu gelecek fatmagül kapıyı açınca Asu'nun dayak yemiş, mor suratlı haline görüp şaşıracak.

Ah biride Fatmagülü dövse ya

ayh bu fatmagüle yine mi tecavüz edecekler nedir yaa off offf

fstk kankam kerim hayranıdır.bi öptüğünü duysa aboo
ama o vural yok mu:92:
kanka allah bilani virmeye zalah ne yazmis allamgece gece kopardin yine beni allan zirlosu
yine cikarmis sütganini salli kanka bi hunimiz eksik la :86:

yok bacim yok benim sevdigimden degil
ama bide söyle düsün muko garisi olmasa dizinin tadi olur mu hic zaten iyice mokunu cikardilar
dakkada bi bana bak :89: deyip duruyoda dizi biseye benziyo

yok gi acmaz karsilasmazlar
mustafa kesin vazgecer kapiyi calmaktan son anda

[video=youtube;6UkFfUf4MYM]http://www.youtube.com/watch?v=6UkFfUf4MYM[/video]
hahhh tamda tahmin ettigim gibi bence asu dokunma ona derken fatmagülü kastetmiyodur :86: kesin adam evden bisi alip gidiyodur bakmayin reklamda böyle eksin olduguna

Asunun adam fatmagülü almaya geliyo heralde..İyi oluyo fatmagüle bi tecavüzde o etsin

bir de ben izliyorum heyecan varmış gibi hemde bihterin hatrına naapalım sadık olmaya çalışıyoruz:))) bence asunun yanındaki adam götürecek fatmagülü o da kerimi arayıp haber verecek kurtaracaklar gibime eliyo ama mustafa ile karşılaşmayacaklar ışık söndü mustafa o arada gider fatmagül de açmaz kapıyı...

galiba dediğin gibi olacak mustafa gidecek berenle karşılaşmıyacaklar

Sanırım bir tek ben sevmedim bu diziyi

Bihter hiç konuşmadan götürüyor diziyi vallahi :))

Ah biride Fatmagülü dövse ya

Bu dizi ne gıcıktır allah aşkına ya
Hele fatmagüle acayip gıcığım , bu dizide hatun daha bir çirkinleşmiş
Oyunculuğunuda beğenmedim burda
Ben yengeye bayılıyorum , hatunda ekşin var en azından

Bende tam tersi,Beren'in bazi hareketlerini cok yapmacik cocukca buluyorum.Ses tonu falan hos gelmiyor bana.
aynen köylü kizi olmaya calisiyo ama olmuyo.. o kiyafetlerinide ne zaman degistircekse yengesi bile ondan modern giyiniyo allam
ask-i memnudan sonra cok sönük kaldi beren bu dizide cook

ben diziyi seviyorum düzenli olarak izledigim tek dizi. bu başlık altında yapılan bazı yorumları da dogru bulmuyorum diziyi sevmeyebilrsiniz ama tecavuze ugramış birinin normal hayata dönmesi için uzun bir sure gerekiyor hele kerime asık olabilmesi için- ki o sıradan biri deil tecavuz sırasında o da vardı- bence kerimin develeri hendek hendek atlatması lazım. ve bu ihtiraslı bir dizi de deil aşkı memnu ile karıstırmamak-karşılaştırmamak gerek. orada ateşli arzulu idi beren burada da tüm umutlarını yitirmiş bir genç kız.

kanka allah bilani virmeye zalah ne yazmis allamgece gece kopardin yine beni allan zirlosu
yine cikarmis sütganini salli kanka bi hunimiz eksik la :86:

nerden gördn laacino
benm sütgen siyah bilmion murenkli severm demeğim mi
huni ne kız:44:

hey gidinin Adnan ziyagili bakta karın ne hale geldi (ortaya karışık)

başladı Fatmagülgil........:89:

Yeni bölüm başlayınca ben de izleyeceğim. Bugün Kerim'i görmezsem çatlarım.
Özledim güzelliğini adamın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…