Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Ben Kerim'in taaaaaaaaa ordan Fatmagül'ü nasıl gördüğüne takıldım :))
Fatmagül izlerken çok yakın gibi gözüküyordu ama Kerim yanına gidene kadar amma koştu.Ne göz varmış bee :))

Ama içim rahatladı...

Bende o adam Asude'yi döverken görmüştü Fatmagül'ü.Odaya kaçtı,kilitledi kapıyı.Sonra ne oldu,orayı kaçırdım.Adam nasıl bırakıp gitti?

komsular geldi bu ne filan diye zaten asu yu istemiyorlar ya adamda o ara cikti gitti..sonra fatmagül cikti ya fatmagül taksiyle geldi heralde ama taksi parasini nasi ödedi ki..

harbiden ne göz varmış dedirtti banada,teee nerden seçtinde gördün be adam kızı ....
bir de fatmagül intihara teşebbüs falan mı etti ne ? amma ağırmış uykusu kızın,kerim kucağına aldı,banamısın demiyor,hiç akıllanmıcak valla bu fatmagül,yolda yolakta yatıyor uyanmak bilemeyen hali ile..
elinden bişi düştü onun, bu bişi yaptı sanırım kendisine,yoksa uyanırdı dimi ama:26:

Son düzenleme:
Bende elinden ne düşürdüğünü merak ettim. Taşmıydı neydi.
üçgen bişeye benziyordu ama.

Ben Kerim'in taaaaaaaaa ordan Fatmagül'ü nasıl gördüğüne takıldım :))
Fatmagül izlerken çok yakın gibi gözüküyordu ama Kerim yanına gidene kadar amma koştu.Ne göz varmış bee :))

Fatmagül derenin karşısında aslında yakın mesafedeler ama arada dere var onun için yanına yoldan gitti mesafe uzadı.....

harbiden ne göz varmış dedirtti banada,teee nerden seçtinde gördün be adam kızı ....
bir de fatmagül intihara teşebbüs falan mı etti ne ? amma ağırmış uykusu kızın,kerim kucağına aldı,banamısın demiyor,hiç akıllanmıcak valla bu fatmagül,yolda yolakta yatıyor uyanmak bilemeyen hali ile..
elinden bişi düştü onun, bu bişi yaptı sanırım kendisine,yoksa uyanırdı dimi ama:26:

sanirim cok uykusu vardi:) cunku duraktami ne birden böyle ici gecti basi düsmüstü..ee hakli dinlemenedi ya o yataga yatma nedir öyle ayaklar yerde belden üst kisim yatakta neden o botlari cikarmadi ayagindan onlarla yatti kalkti asulerde bi gece yarim gün kaldi ayagindan cikarmadi botlarini..cok tezatliklr var paraasi yoktu oraya nasi geldi ordan kerim pat diye gordu bari az yakin bir yer olsaydi..neyse kendi ayagiyla geldi artik kacmaz heralde

Fatmagül bence geceyi orda geçirdiği için soğuktan ve açlıktan ne de olsa sadece bi simit yedi bayıldı..

Elinden düşürdüğü de taşdı..Kendini korumak amaçlı eline almış biri yanına gelirse kafasına indirecek..

fatmagul oraya yuruyerek gıtmıs yorgunluktan we aclıktan bayılmıs olablır gıbı gelıo bana

Bu diziye biraz heyecan gelsin Allahaskina yaaa.Ben dizileri izlerken kendi kendime yorum yapip konusmayi cok seviyorum.Ama maalesef hic konusmadigim:KK68: dizi bu galiba.

Mustafa çok tatlı çocuk bence. Oldukça hoş görünüyor. Sarışınları hiç sevmememe rağmen beğeniyorum onu.

mustafa da mustafa:63:ay ne var şuu mustafada:KK6:

bencede...çok itici...

düşük bel pantolonuyla varoşu canlandıran eblek bakışlı çocuk

:KK9: güzel tasvir....

o değilde engin akyürek ne güzel ağlıyor:)

ben bu çocuğu sevmezdim hatta baştan onun olduğunu duyunca aman demiştim,dizilerde izlememiştim daha önce gerçi....ama bu dizide oyunculuğunu çok beğendim....
başarılı gerçekten,özellikle ağlama sahnelerinde....

bencede...çok itici...

:KK9: güzel tasvir....

o değilde engin akyürek ne güzel ağlıyor:)

ben bu çocuğu sevmezdim hatta baştan onun olduğunu duyunca aman demiştim,dizilerde izlememiştim daha önce gerçi....ama bu dizide oyunculuğunu çok beğendim....
başarılı gerçekten,özellikle ağlama sahnelerinde....

güzel rol yapıyor :KK61:

bu fatmagül intihar etmiş olmasn sakn:KK30:
elinde şişe vardı bence:KK6:
gerizekalı:KK57:kır dizini otur:KK57:cinnet geçirtme bize:KK57:
aşkı memnuda da böyleydn
:95:

Son düzenleme:
X