Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

gerçekten çok güzel ağlıyor ya :) boncuk boncuk dökülüyo o kara gözlerinden yaşlar... (nasıl bi anlatım bu ya bendeki:26:)

:26::26: utandım yeminle .. feriştah gibi hissettim kendimi megimm :26:

edeleli füçütlu mükhreminin o kara gözlerindeeenn,puncuk poncuk dökülmekteydi yaşlarrr:90:

çok şekersin kız

edeleli füçütlu mükhreminin o kara gözlerindeeenn,puncuk poncuk dökülmekteydi yaşlarrr:90:

çok şekersin kız

hihi :)))) ben sadece tasvir olsun diye şey ettimdi yoksa baaaaaneeee elin adamından :98:

sende çok şekersinn

artık aşk meşk başlasın sıktı bu kadar bunalım ama dizide.
fatmagülde biraz yumuşasın ne o öyle yaban atı gibi çifteye hazır.

çok antipatik bu dizide bu kız..
ses tonu,kırsalca konuşma çabaları..
valla bence de acilen başlasın aşk meşk olayları,sıktı iyice

kerim nasıl olduda taaaaaaaaaaaaaa uzaktaki fatmagülü hemen gördü onu anlamış değilim ben kısa mesafe sandım ama koşunca fatmagülün yanına uzun mesafe oldugunu anladım:68:

kerim nasıl olduda taaaaaaaaaaaaaa uzaktaki fatmagülü hemen gördü onu anlamış değilim ben kısa mesafe sandım ama koşunca fatmagülün yanına uzun mesafe oldugunu anladım:68:

aşkkkk aşkkkk gözleri dürbün gibi yapıyo

çok antipatik bu dizide bu kız..
ses tonu,kırsalca konuşma çabaları..
valla bence de acilen başlasın aşk meşk olayları,sıktı iyice

aşırı antipatik hele o "canım" demesi iyice sinir ediyo beni.

fragman çıkmış.her zamanki gibi çok sıkıcı fatmagül çeyizi atıyor.artık herşey deişsin istiyorum diyor.kerime boşanalım artık diyor kerimciğim ise hayır boşanmıycam seni bırakmıycam diyor.

[video]http://www.youtube.com/fatmagulunsucune#p/u/0/t-6wOxeYBE0[/video]

hep aynı senaryo

anladık tecavüze uğradında bizim suçumuz ne

offffffffffffffff :95:baydi kerimin hatrina bile izlemicem artik
ferihayi izlicem hem orda emir var :98: kerim yedekte bulunsun :94: reklam aralarinda el atarim
:86:

dizide mustafanın annesini oynayan kadının,gerçekte erdoğan'ın annesi olduğunu biliyorsunuz dimi?

bilmiyorsanız söyliyim dedim

biliyorsanız sorun yok

(aman ne önemli bilgi)

offffffffffffffff :95:baydi kerimin hatrina bile izlemicem artik
ferihayi izlicem hem orda emir var :98: kerim yedekte bulunsun :94: reklam aralarinda el atarim
:86:
kanka emir kimdeli kankam benm yaa
kanka bizim sucumuz fatmagülü hala bihter zannetmek
evet ben hala bihter diyorum
dizide mustafanın annesini oynayan kadının,gerçekte erdoğan'ın annesi olduğunu biliyorsunuz dimi?

biliyorsanız sorun yok

(aman ne önemli bilgi)

aaa erdoğanda hoş haa

biliyorsanız sorun yok

(aman ne önemli bilgi)
anaa ana ogul ayni dizide
yanliz o kadin cok güzel rol yapiyo :94: sanki gercekten hastaymis gibi yansitti

kanka emir kimdeli kankam benm yaa

evet ben hala bihter diyorum

aaa erdoğanda hoş haa
kanka 15liye bak ufak capli bi emir tanitimi yaptim kos kos

bana deli diyene bak erdogani duyunca hemen erdoganda hos haa diyo kankalar kankasi

ayyh ne iğrenç bir sesi var bu berenin yaa niye niye niye bağırırken ıyyyyhhh dedim sanki tavuğu sıkmışsında ciyak ciyak bağırıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…