Fatih Bezmi alem hastanesi

Merhaba herkese,
bende pkoluyum ve bir senedir denememize rağmen hiç gebeleik yaşamadım. İlaçsız adet olamıyorum. Daha öncesinde Çapa Özelde yumurta takibi yaptırdım ama pko olduğum için bana çatlatma iğnesi vermedi doktor. Kist oluşumundan korktu.
Şimdi tüp bebek için görüşmeler yaptık Memorial Şişli ile ama o kadar pahalı ki tedavi sürekli erteliyoruz. Doktordan memnun musunuz acaba? Devlet hastanelerinde genelde pek ilgilenmiyorlar ama özele de gitmek istemiyorum eğer iyi bir doktorda tedavi olma şansım varsa.

Merhaba bende perşembe günü pınar hanıma gideceğim..Hani merak ediyorum acaba muayene ücreti nedir ve ilk aşılama olur diye düşünüyorum toplam ne kadar tutar..Bende polikistik over olduğunu söyledi kadın hastalıkları doktorum..Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba canım şöyle söylim muayene ücreti SGK varsa 170 SGK yoksa 250 TL SGK olunca tedavi aşamasında pek ücret ödemiyorsunuz zaten ilaçlar zaten çoğu devlet karsilamiyor yani toplam şu kadar tutuyor desem yanlış olur değişiyor çünkü testler tahliller vs değişebiliyor kişiden kişiye göre tedaviden tedaviye göre . Bu arada aşılama olmadım ben hiç yumurta takibi yaptık iki kere tuttu ama düştü maalesef şimdi baska işlemler falan yapacağız düşüğün sebeplerini öğrenmeye çalışacağız

Anladım ben yeni üyeyim tamda anlayamadım sizin olayınızı..Hamilesiniz zannediyordum.Düşük olduğunu bilmiyordum..Rabbim tez zamanda nasip etsin hepimize..

Anladım ben yeni üyeyim tamda anlayamadım sizin olayınızı..Hamilesiniz zannediyordum.Düşük olduğunu bilmiyordum..Rabbim tez zamanda nasip etsin hepimize..
Evet canım iki defa oldu subat ayında düşük yaşadım bide Nisan da oldu oda geçen hafta düştü işte amin inşallah canım Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

Selam kızlar. Ben klomen ve ovitrelle iğnesi göbekten vurdum. Buugün iğnenin 8ci günü ama hiç bi şey hiss etmiyorum kocam da 3 aylik yurt dışına gidiyo. Yani umudum Allahdan belki de tutmuştur belirti olmadan hamile kalan olmuş mu onu merak ediyorum ablalar. Bir de hamile ablalarımdan rica ediyorum benim için dua edin inşaallah tutmuş bu defa

Canım benimde altıncı gün bende hiç bişey hissetmiyorum senin üzülüyorum senin sonucun nedir bugün 11.günün sanırım

Canım benimde altıncı gün bende hiç bişey hissetmiyorum senin üzülüyorum senin sonucun nedir bugün 11.günün sanırım
Sence 12.gün belli olur mu ? Çok kötüyüm. Kocam yanımda olsa ekimde denerdim yeniden. Beklemek çok zor bi mucize olur mu acaba dua ediyorum Allaha bi mucize olsun

İnşaallah hepimizin yüzü güler ekim ayında sende nasıl durum? Ağrın var mı kramp falan
Aminn canım hiç bir belirti yok dün ve önceki gün dolgunluk hissi yaşadım oda geçti bilemiyorum henüz 6.gün beklemedeyim

Aminn canım hiç bir belirti yok dün ve önceki gün dolgunluk hissi yaşadım oda geçti bilemiyorum henüz 6.gün beklemedeyim
İnşaallah senin de bebişin mucizen olur dua edelim Allah büyüktür❤ desteğinçin saol kardeşim Allah senden razı olsun

Benim sadece 2 gün 19 ve 20 agrım oldu. Sadece 2 gün şimdi ne akıntı var ne göğüs hasasiyeti ne mide bulantısı belki de daha erken bu belirtilerçin

Sence 12.gün belli olur mu ? Çok kötüyüm. Kocam yanımda olsa ekimde denerdim yeniden. Beklemek çok zor bi mucize olur mu acaba dua ediyorum Allaha bi mucize olsun
Öğrenenler var kişiye göre değişiyor dua edelim inşallah esinede sanada süpriz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…