Göz Makyajı far alırken...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
memnun kaldığım cecile farlarım gamyoncuiremsu

renkleri çok güzel görünüyor evet. Benimkiler yaklaşık 5*5 cm siyah aynalı küçük bir kutuda eflatun-mor ve yeşil-sarı renkte ikililerdi.(şu an foto koyamıyorum)
Bayat olabilir evet, işlek bir parfümeriden almış olmama rağmen.
Ama işte insan bir kez sorun yaşayınca birdaha aynı marka almaya devam etmekten kaçınıyor.
En son aldıklarımdı ya da ondan sonra pastelin 5 lisini almıştım. Artık hergün makyaj yapmaktan üşenir oldum. Sabahları uyku daha tatlı geliyor.:icecream:
Ama yakında düğünüm var. Ondan ben de makyaj malzemeleri konusunda arayış içindeyim :uhm:

yerli markalar özellikle, son zamanlarda ürünlerini oldukça geliştirdiler.
eskiden flormar' ın ne kadar farını almışsam memnun kalmazdım, ama yeni ürünleri o kadar güzel ve kaliteli ki... sonradan bir sürü flormar far aldım. yeni tarihliler gerçekten daha güzel renk veriyor. (aynı serinin farları olsa bile)

şimdiden mutluluklar dilerim.

farlarda inglot ve mac çok tavsiye ediliyor. aklınızda bulunsun. sevgiler.

memnun kaldığım cecile farlarım gamyoncuiremsu

bambusim cecile'in yukardaki paletlerinden 1.olan rengi çok beğenerek almıştım :asigim:
renk pırıltı süperde çabuk kırılıyor ve toz olarak dökülüyor,makyaj çantasında taşıyamıyorum :gitme:
makyajla aram pek iyi deil.sen nasıl memnun musun canım?

bazen tekli bazen palet far alırım
gölgeli mkyaj için özenip alıyorum ama birde becerebilsem
flormar tekli far 61 no bititkçe alırım.tavsiye ederim
:lepi:

ben hepsinden memnunum cnm. cecile paletlerin yapıları çok yumuşak, dağılmaya müsait. ben aplikatörle kullanıyorum, fırça ile alınca daha çok tozlaşıyor çünkü.
çantamda hiç taşımam. küçük flormar paletlerim var, gerekti mi onlardan atarım çantama. fazla yer kaplamıyorlar ve kolay dağılacak yapıda değiller.

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...-makyaji-fotograflarini-paylasir-misiniz.html
bu topicte makyaj yapıp ekliyoruz. önerilerle geliştiriyoruz kendimizi.
ben çok faydasını gördüm, makyajımı geliştirdim. biraz incele istersen cnm.
sevgiler.:1hug:

sabahları işyerinde yapıyorum çoğunlukla maakyajımı,o yüzden yanımda taşıyarak haşat ettim cecile paletimi.yapısıda dediğin gibi yumuşak olunca canım,anlaşıldı şimdi sorun sadece benim taşımamda deilmiş,üzülmüştüm çünkü :gitme: pırıltısı sedefi özellikle renkleri harika.
flormara bakayım sen memnunmuşsun.mavi-yeşil gibi renkler kullanmıyorum,natural-toprak tonları tercihim.önerin olursa başka çok sevinirim.
verdiğin topice baktım,hep takip edeceğim,çok güzel makyaj yapan arkadaşlar var, :lepi: üyeliğimden sonra çok şeyler öğrendim,biraz daha pişireyim kendimi, sositososito sende takip ediyosan bambusim ilerleyen zamanlarda beni orada göreceksin,kesin...
a.s.

teşekkür ederim a.s.
mac i çok tavsiye ediyorlar evet. Çok merak ediyorum.
Ankara da ankamall da varmış mağazası.
En yakın zamanda uğramayı düşünüyorum.
Kaliteli birkaç ürün alıp, makyaj konusunda
buradan birşeyler daha kapabilirsem kendi makjayımı kendim yapma
ihtimalini değerlendireceğim :icecream:

buyrunnnnnnnnn orada da karşılaşırız umarım.
flormarın yeni tekli serisi var, beyaz ambalajlı, yuvarlak farları. bunların renklerine, dokusuna bayıldım... özellikle mavi yeşil renklerde güzel tonları var, kahve tonlarına pek dikkat etmedim, vardır mutlaka. beğendiğin renk olursa bu seriden alabilirsin, çok güzeller.
3 rengin bir arada bulunduğu flormar terracotta trio farlarda kahve tonluları vardı. kampanyası vardı (1 alana 1 bedava ). denk gelirsen bunları da incele bence.

bir de pastel ve carminanın ikili farlarına bakabilirsin. toprak tonlarında çok güzel farları vardı. onların dokusu da çok çok güzel. cecile kadar dağılmazlar, çantada rahatça taşıyabilirsin.

göz rengini yazmamışsın cnm. benim gibi kahverengi gözlü isen mavi fardan yoksun bırakma kendini. bu seneye kadar mavi far kullanmazdım, hata yapmışım. özel günlerde mavi veya gri tercih ediyorum.
kahve göze en çok yakışan renklerden biri mavi. seveceğin bir tonunu bulman çok kolay :)

Bambusim güzel ablamı öncelikle öpeyimmmm Şeniz

Çok far kullanan biri değilim, gözlerim capon olduğu için zaten gölgeli makyaj yapsam da çok belli olmuyor kaydirigubbakcemile3

Ama şunları söyleyebilirim ki:

The Body Shop'un tekli farını aldım geçende, çok güzel bayıldım...doğal bir pembe tonu.

Pastel'in farlarının yapısına bayılıyorum...Bende 1 tane tekli bordo renk ve 1 tane ikili terracota farı var...ikisi de çok çok kaliteli...Pastel'in ikili metalik farlarını, kozmetikçiye gittikçe izlerim kaydirigubbakcemile3 renkleri çok güzel, yapısı da kadife gibi. Ama kullanmayacağımı bildiğimden almıyorum.

Çok far kullanmadığım için demek ki, çok renkli ürünler almıyorum. Genelde tekli farlar.

Ama İnglottan ve Cecile'den 3 lü farlarım da var ama kullanmıyorum, elim gitmiyor, oysa ki çok güzeller onlar da. yerimseniben

canım benim opuyorumnanaktan

capon gözlerini cokacimcoook

gölgeli yapmasan da tek renk far ve kalemle denemeler yap cnm, hatta topiğimize ekle(http://www.kadinlarkulubu.com/makya...-makyaji-fotograflarini-paylasir-misiniz.html)
genç yaşta farlar güzel oluyor bence. sürüp sürüştüreyim, yaşlanmadan hevesimi alayım diyorum ben kaydirigubbakcemile3
Şeniz

canımmm çok saolasın önerilerin için :1hug:
en kısa zamanda şu yorgunluğum çıksın bakacağım kesin a.s
bu arada göz rengim kahve canımcım.haklısın kahve mavi uyumu konusunda
ama soruun bende sanırım kullanamıyorum :bbo:
yapabildiğim sadece gözaltına mavi kalem çekebilmek
pastelin metalic seri turkuaz + cecilin gene turkuaz sürme kalemi kesin bilirsin canım sen zaten hani şu süngerli olanlardan ikisini kullanabiliyorum sadece o da göz altına biraz
inşallah zamanla sizlerden pratiği kaparsam :Saruboceq:
aşarım kendimi
sevgiyle kal bambusim
a.s.

ben gözleri kahve siyah olanların gözlerine koyu renkler sürmesi taraftarı değilim siyah harici.. koyu gözlerin hatta bir de güzel bir kahvesi varsa aydınlatılması harika duryor sedefli tatlı pembelerr ama hafif olucak abartı olmcak simli kremler beyazlarr su yeşilii açık buz maviler bunlarr yüzü aydınlatyor bence çok daha hoş olyor yakınlarım öle oldugunu söyledi en azından benim için gözleri mavi ve yeşil olanlar ise koyu renkleri tercih etmelii
yeşill göz için siyyah ve mor ve lacivert petrol mavisi mükkemmel

Heeey benim de sonunda mac im oldu :lepi:
bu hafta sonu mac den pir adet pigment bir de far aldım. tek kelime ile harikalar bayıldım.
gerçekten dedikleri kadar varmış.
Fiyatları biraz pahalıca ama hele ki makyaj malzemelerim az olsun öz olsun diyenler için değer diye düşünüyorum..

bambusim cecile farlarına bayıldım,her kozmetikçide bulabiliyomuyuz canım?birde çoklu renkli paletin fiyatını öğrenebilirmiyim?
benim memnun kaldığım farlar şöle:
elizabet arden
lancome
pupa
birde laurent çok başarılı buluyorum..tekli farları var çok güzel..
bu 3ü memnun kaldığım ve sürekli kullandığım markalar
kullandığım renkler yeşil ve kahve tonlarıdır..dore çok severimhihoyyyt

her kozmetikçide olmaz ama biraz aradın mı bulabilirsin cnm. paletleri oldukça aramıştım. cecile sattıkları halde palet farları kalmamıştı... bulduğum gibi aldım 20 TL den almıştım.

her kozmetikçide olmaz ama biraz aradın mı bulabilirsin cnm. paletleri oldukça aramıştım. cecile sattıkları halde palet farları kalmamıştı... bulduğum gibi aldım 20 TL den almıştım.

anladım tatlım..çok teşekkür ederimŞenizalınca resmini koyarım,ve sanada teşekkürlerimi sunarım sayende cecileci olcam sanırım artık:teytey:

bambusim aldım cecile farımıdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
inanırmısın,tüm yabancı marka farlarım halt etmiş yanında..muhteşemm..delikafadulden
çok beğendim,harika bi dokusu var,kısmetse her rengini istiyorum:kediaram oldukça yatırımı oraya yapıcam:icecream:sanada teşekkür ederimŞenizaldıklarımıza ekledimyerimseniben

beğenmene çok sevindim canım. güle güle kullan, güzelliğine güzellik kat sengözlerimebaksanab
hemen bakıyorum Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…