Falımpir

Ben herkese Meleknuru şiddetle tavsiye ediyorum.Senelerdir kaç tane falcıya bakım yaptırmışımdır böylesini görmemiştim.Beşiktaş'ta bakıyor ama inanın verdiğiniz her kuruşa değer.Söylediklerinin tek tek çıkması bir kenara tavsiyeleri de muhteşemdi :126:

tamam şimdi gördüm, meleknur Beşiktaştaymış..

tamam şimdi gördüm, meleknur Beşiktaştaymış..

falımpirdeki mihri hakkında fikri olan varmı kızlar 1 kere promosyon baktırmıştım memnun kaldım ama promosyon olduğu için kısa tutuyorum yazmıştı.Memnun kalan varsa ücretli fal göndermeyi düşünüyorum mihriye

beni şoke eden ArslaninKizi : dün sitede öyle falcılara bakıyordum ismi baya güzeldi yeni 1-2 günlük sitede fal bakmaya başmamiş neyse.. baktım durumuna bı falda bı cevırım içi akşama kadar. yolladim dedim acaba dogrumu diye. çok iyi yani kredisini alsinda. sonra yazmam ,sorulara cvp vermem degil. baya konustuk. dedim acaba robotmu :KK70: değil. çok iyi kiz . yaşamkoçu falanmış.dua falan okuyor sana. nazar için batırdım. süperdi..

Özellikle önerim o siteden uzak durmandır ..

Benim önerim de aynı bu. İğrenç bir site, paragöz, ukala, minik oyunlarla katakulli yapmaya çalışan tırışka falcılar.
Şehnaz, Herseyi Bilen, MedyumMystery... Hepsi fiyasko. Özellikle Şehnaz tam bir rezalet. ArslaninKizi'nda da pek bir numara göremedim.

Benim önerim de aynı bu. İğrenç bir site, paragöz, ukala, minik oyunlarla katakulli yapmaya çalışan tırışka falcılar.
Şehnaz, Herseyi Bilen, MedyumMystery... Hepsi fiyasko. Özellikle Şehnaz tam bir rezalet. ArslaninKizi'nda da pek bir numara göremedim.
pek güzel br site değil nerde soytarı vr orda hepsi

Arkadaşlar falımpirdeki fal maceralarımızı bu başlık altında toplayalım istedim. İlk siftah da benden gelsin

1. maceram medyumesref : geçmiş ve genel durum analizi çok tutarlıydı, gelecek için sonbaharı beklemem gerek o zamana kadar unutmazsam tabii :) Bir de özel falları arasında barıştırma kısmet açma vs .. var bunları da merak ediyorum deneyenleriniz varsa ve peylaşırsa çok berhudar olurum ..

2. maceram lebuda : o da geçmiş ve genel durumu oldukça güzel analiz etti gelecek için yine bekleme modundayım :)

peki ya sizin maceralarınız nelerdir ?

lebuda geri dönmüş çok mutlu oldum çok seviyorum kendisini... bana söylediklerinin çoğunu yaşadım...her ne kadar o siteyi hic sevmesem de...
bi o bir telwede selena bir de falalem de mert...
selenayi da çok ayri seviyorum çok iyi niyetli birisi..
mert de öyle nerelerde bilmiyorum uzun zamandir yok..

siz ne düşünüyorsunuz?

özellikle selena ve lebuda çok iyi değillermi

Lebudanın gelecek hakkında dedikleri çıkıyor mu?
evet bana dedikleri çıktı diyebilirim...
dönsün diye bekliyordum dün bir mesaj geldi falcımız lebuda geri döndü gibilerinden...
ben seviyorum kendisini hem çok ilginç şeyleri biliyor hem de falimpirdeki diger sömürgenler gibi değil en azından makul fiyatlarda fal bakıyor

bir de orada utem var tam çözemedim kendisini
medyum mystery de aynı sekilde,
bu ikisi hakkkında ne düşünüyorsunuz?

diğerleri hepsi sallamasyon lebuda dışında bilen görmedim.

utem hakkında kararsızım...

moonlight kesinlikle bir sahtekar asla denemeyin
clairdune mi öyle bişey vardı o da aynen...
zaten falimpirdekilerin hepsi para koparmak için oradalar sanki

lebuda geri dönmüş çok mutlu oldum çok seviyorum kendisini... bana söylediklerinin çoğunu yaşadım...her ne kadar o siteyi hic sevmesem de...
bi o bir telwede selena bir de falalem de mert...
selenayi da çok ayri seviyorum çok iyi niyetli birisi..
mert de öyle nerelerde bilmiyorum uzun zamandir yok..

siz ne düşünüyorsunuz?

özellikle selena ve lebuda çok iyi değillermi
Bitanem selena hakkinda seninle hem fikirim ama lebuda icin ayni seyi soyleyemem

evet bana dedikleri çıktı diyebilirim...
dönsün diye bekliyordum dün bir mesaj geldi falcımız lebuda geri döndü gibilerinden...
ben seviyorum kendisini hem çok ilginç şeyleri biliyor hem de falimpirdeki diger sömürgenler gibi değil en azından makul fiyatlarda fal bakıyor

Saol canım benim :)

bir de orada utem var tam çözemedim kendisini
medyum mystery de aynı sekilde,
bu ikisi hakkkında ne düşünüyorsunuz?

diğerleri hepsi sallamasyon lebuda dışında bilen görmedim.

utem hakkında kararsızım...

moonlight kesinlikle bir sahtekar asla denemeyin
clairdune mi öyle bişey vardı o da aynen...
zaten falimpirdekilerin hepsi para koparmak için oradalar sanki
bence de orda tek işe yarar falcı lebuda idi..gerisini salla..

X