Falımpir

arkadaşlar bu falimpir para tuzağı bir site fal bakımından farklı,falcılar tarot vs bir fal baktırsan hemen özel yüksek fiyatlı fallarına yönlendiriyor,yok geri döndürme kısmet açma gibi....Kafe falcılarıda gideriz kahve bakıtmak için yok 20 lik tarot 50 lralık tam açılım vs diye kandırmaya çalışırlar ya,yoksa kurşun döktürmen lazım vs diye...tutturacak adam 10 liralık fal dada tutturur 50 liralık fala gerek yok bence....

Kesinlikle bende de kısacık bir şey yazıp sizi özel falıma bekliyorum yazmış

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hiç sevmem böyle falcıları yok geri döndürme, kısmet açma, okuma bilmem ne. herşeyi düzelteyim derken daha da berbat hale getirebilirler. Yinede herkesin özgür iradesi karışmak istemiyorum ama bu resmen büyücülüğe giriyor :KK51:

Herkese merhaba, falımpir'i yeni keşfettim. Daha önce falsepeti ve binnazabla kullanıcısıydım; birçok fal cafeye de gittim.
ŞAnsıma ilk defa fal baktıracağım az sonra. Gelişmeleri paylaşacağım.
Özellikle önereceğiniz kişiler var mıdır?
Teşekkürler.

Herkese merhaba, falımpir'i yeni keşfettim. Daha önce falsepeti ve binnazabla kullanıcısıydım; birçok fal cafeye de gittim.
ŞAnsıma ilk defa fal baktıracağım az sonra. Gelişmeleri paylaşacağım.
Özellikle önereceğiniz kişiler var mıdır?
Teşekkürler.

Özellikle önerim o siteden uzak durmandır ..

Ben herkese Meleknuru şiddetle tavsiye ediyorum.Senelerdir kaç tane falcıya bakım yaptırmışımdır böylesini görmemiştim.Beşiktaş'ta bakıyor ama inanın verdiğiniz her kuruşa değer.Söylediklerinin tek tek çıkması bir kenara tavsiyeleri de muhteşemdi :126:

Ben herkese Meleknuru şiddetle tavsiye ediyorum.Senelerdir kaç tane falcıya bakım yaptırmışımdır böylesini görmemiştim.Beşiktaş'ta bakıyor ama inanın verdiğiniz her kuruşa değer.Söylediklerinin tek tek çıkması bir kenara tavsiyeleri de muhteşemdi :126:

Beşiktaşta nerede, kaça bakıyor ? Bilgi verebilir misinz?
bir de uzmanlık alanı yıldızname mi, tarot mu, farklı bir alanı var mı? Tşk.

Özellikle önerim o siteden uzak durmandır ..

Baktırdım, bir tanesi de denemelikti..Sanırım haklısınız. Baştan bir iki genel cümle kurup, sonra yüksek fiyatlı bakımlara yönlenmemizi istiyorlar.
Diğer fal sitelerine göre oldukça vasat buldum. Bi tek Hülya'yı beğendim, vermediğim bilgiler vardı, onları bilmiş...
İnsan moralsiz olunca, böyle şeylerden umutlanmak istiyor işte maalesef..:KK43:

Baktırdım, bir tanesi de denemelikti..Sanırım haklısınız. Baştan bir iki genel cümle kurup, sonra yüksek fiyatlı bakımlara yönlenmemizi istiyorlar.
Diğer fal sitelerine göre oldukça vasat buldum. Bi tek Pınar'ı beğendim, vermediğim bilgiler vardı, onları bilmiş...
İnsan moralsiz olunca, böyle şeylerden umutlanmak istiyor işte maalesef..:KK43:
(Yanlış yazmışım ismi, düzeltmek için tekrar yazdım)

Beşiktaşta nerede, kaça bakıyor ? Bilgi verebilir misinz?
bir de uzmanlık alanı yıldızname mi, tarot mu, farklı bir alanı var mı? Tşk.

Merhaba.Ben de bir arkadasımın tavsiyesi ile gittim.150ye baktırmıştım ama indirim yapmış 100e bakıyor .Kahve falı bakıyor ama kahve sadece onun için bir araç çünkü yüzünüze bakıp ne var ne yok söylüyor.Geçmiş,geleceğiniz aklınızdaki sorular tek tek cevap veriyor bir saate yakın bakıyor ve dedikleri de bir bir çıkıyor.Ben bu kadar isabetli yorumları olan bir falcıya daha önce hiç rastlamadım o yüzden tavsiye ediyorum şiddetle..İsteyen olursa özelden telefonunu yazabilirim.

kızlar, falımpirde toplamda neredeyse 200 tl lik fal baktırmışımdır ve popüler olanların hepsine de baktırdım ama inanın işe yarar kimse yok.. toplam falın içinde 1-2 cümle geleceğe yöneliktir.. onun dışında profil sahibinin tarzına göre "bacım, yavrum, güzelim, tatlım, kızım" larla dolu bir fal gelir.. ve yüksek ihtimalle kendilerinin en pahalı falı varsa ona yönlendirirler..

kimse baktırsam yıldızın düşük kızım vs vs dendi.. ve enn sinir olduğum laftır bu yıldızın düşük hikayesi..

yani baştan aşağı saçmalık ve boşa dökülen paralar..

Merhaba.Ben de bir arkadasımın tavsiyesi ile gittim.150ye baktırmıştım ama indirim yapmış 100e bakıyor .Kahve falı bakıyor ama kahve sadece onun için bir araç çünkü yüzünüze bakıp ne var ne yok söylüyor.Geçmiş,geleceğiniz aklınızdaki sorular tek tek cevap veriyor bir saate yakın bakıyor ve dedikleri de bir bir çıkıyor.Ben bu kadar isabetli yorumları olan bir falcıya daha önce hiç rastlamadım o yüzden tavsiye ediyorum şiddetle..İsteyen olursa özelden telefonunu yazabilirim.

Canım Merhaba,

Rica etsem numarasını bana yazar mısın özelden?

X