Falımpir

falımpir sitesi medyum çareden memnun kaldım özeellikle su falından tavsiye ederim.Diğer fallarıda güzeldi detaylı net yorumlar yapabiliyor.

kızlar falımpir sitesinden chairon ve medyum çareyi öneririm ikisine de baktırdım süper baktılar.Birçok öneride bulundular .Bu iki falcıyı şiddetle öneririm.Medyum çarenin su falı charion falcısının fotoğraf falı süperdi.Tavsiye ederim.

Bu 2 şarlatanında aynı PC'den bağlandığını biliyormuydunuz ?

falımpirdeki medyummysteryi tek geçerim kızlar fallarından ziyade yaptığı terkipler kaç günde diyosa o süre sonunda gerçekleşiyo işinde çok iyi kalp gözü muazzam açık bi kadın şiddetle tavsiye ederim gerisi hep kopylaa yapıştırcı boş yere paranızı kaptırmayın

kızlar size falimpirden önerebileceğim kişiler gerek işlemi olsun gerekse falı olsun hızır hocayı tek geçerim.bana yokluk sıkıntılı zamanında çok faydası oldu.sevdiğim adamı bana döndürdü fallarıda bir bir çıktı size onu öneririm tek.

Bana bakıldı ben cok memnun kaldım hem mantissa hemde chairon
Arkadaslar inanın bana chairon ve mantissa cok iyi ben ne soyleniyorsa yaptimm ve simdi hersey duzeliyo ALLAH RAZI OLSUN eger gercekten dedikleri herseyi dinler guvenir ve inanırsanız oluyoo size önerebilecegim 2 kisi ikiside cok iyi

Bu 2 şarlatanında aynı PC'den bağlandığını biliyormuydunuz ?
Peki sarlatan olduklarıni nerden biliyorsunuz arkadaslar lutfen önyargıyla yaklasmayın chairon ve mantissa cok iyi gercekten inanıp güvenip soylediklerini yapmaniz yeterli ALLAH RAZI OLSUN ben cok mutluyumm eger isteyen arkadaslar varsa 2 sinide tercih edebilir

Mantissa ile ilgili araştırma yaparken bu mesajlara 2-3 haftadır inceliyorum. bende anlamaya çalışıyorum falimpire yeni katılmış. geçen ay arkadaşım ona vefk yaptırdı dedim yapma etme . beni dinlemedi alt tarafı 100 Tl dedi ve iki çocuğu var eşi ile boşanma aşamasına gelmişlerdi , birbirlerine küfürler savururken güllük gülistanlık oldular. mantissa yı tanıyan bilen ona fal baktıran , vefk yaptıran var mı ? evet arkadaşım büyük referans , siteye baktığımda tutan bir sürü vefkin yazısı var ama Arkadaşımın ki tesadüf mü yoksa gerçekten işe yarıyor mu. büyü değilmiş sadece dua ama bilemiyorum.

X