Falımpir

Aa ben o siteye ücretsiz gönderdim fal ama uc gun bakan olmadı ben de uyelıgımı iptal ettirdim beceremedim galiba bir seyleri :KK70:

KIZLAR MERHABAA E SİZ YAZMIŞSINIZ BENDE YAZIYM CANIM....BEN O SİTEYE DAHA GEÇEN HAFTA ÜYE OLDUM YENİ FALCILARDAN TAROTLARIN PRENSESİNE BİR FAL ATIYM DEDİM..ZATEN TANIŞMAK İÇİN 1 TL DEDİM..RESMEN NOKTA VURUŞLARI YAPTI DOLDUM KALDIM..BANA ERKEK ARKADAŞIMI RESMEN TARİF ETTİ...OLACAKLARI SÖYLEDİ 2 GÜNE ÇIKTI..ALLAH RAZI OLSUN ONDAN...BENCE KİMSEYLE UĞRAŞMAYIN BENİM GÖRÜŞÜM BİR DENEYİN DERİM KIZLAR..ZATEN 1 TL..DENEMEK..BEN MÜPTELASI OLDUM..

Arkadaşlar merhaba,
falımpir'deki MedyumMystery hakkında bilgi sahibi olan yada kendisine fal baktırmış olan var mı? Yorumlara baktım ama onun hakkında birşey göremedim. Çok uzun zamandır düşünüyorum ama bir türlü emin olamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirm.
Merhaba canım medyum mystery herşeyi olumsuza yoruyor..öyleki erkek arkadaşımın ailesi he desem isticek beni..istemiyolar diyo..büsürü saydı saydı vefk yapmak lazım dedi..bende sınıfta kaldı..tarotprensesi gayet iyi ona baktırın.O kadında vefk yapmıyormuş zamanı olmadığı için ama dua veriyor çözüm için..

Kızlar merhaba,
Ben bu siteyi daha bugün keşfettim ve kredi yükledim boşu boşuna meğer ilk fal promosyonmuş:)) Mystery e attım ama promosyondan gitti, kredimden düşmedi. Geri mi çevirir? pek iyi şeyler de yazmamışsınız burda şimdi okudum. İptal mi etsem ne dersiniz bilemedim

Kızlar sakın ama sakın falımpir de mystery ye baktırmayın. 20 tl tarot baktırdım kartları artık az çok anlamlarını bilecek haldeyim. Beni yerden yere vurmuş açılımında, hem kısmetsiz yapmış hem maddi çöküntü. Çok şükür durumum iyi ve aşk hayatım da dediği gibi kötü değil. Tamamen ticari amaçlı, gel senin kısmetini açalım tarzı konuşmalar. Özensiz kartlarla alakasız kısacık bir fal üstelik iki gün bekletti. Rezillik

Kızlar sakın ama sakın falımpir de mystery ye baktırmayın. 20 tl tarot baktırdım kartları artık az çok anlamlarını bilecek haldeyim. Beni yerden yere vurmuş açılımında, hem kısmetsiz yapmış hem maddi çöküntü. Çok şükür durumum iyi ve aşk hayatım da dediği gibi kötü değil. Tamamen ticari amaçlı, gel senin kısmetini açalım tarzı konuşmalar. Özensiz kartlarla alakasız kısacık bir fal üstelik iki gün bekletti. Rezillik

hayatım falimpire sitede zaten muska büyüpir diyorlar, keşke hiç bulaşmasaydın o siteye :KK51:

falımpir sitesi medyum çareden memnun kaldım özeellikle su falından tavsiye ederim.Diğer fallarıda güzeldi detaylı net yorumlar yapabiliyor.

kızlar falımpir sitesinden chairon ve medyum çareyi öneririm ikisine de baktırdım süper baktılar.Birçok öneride bulundular .Bu iki falcıyı şiddetle öneririm.Medyum çarenin su falı charion falcısının fotoğraf falı süperdi.Tavsiye ederim.

kızlar falımpir sitesinden chairon ve medyum çareyi öneririm ikisine de baktırdım süper baktılar.Birçok öneride bulundular .Bu iki falcıyı şiddetle öneririm.Medyum çarenin su falı charion falcısının fotoğraf falı süperdi.Tavsiye ederim.
hadii yaa:KK69::KK69::KK69: kesinn baktırcammm:KK69::KK69::KK69: falimpirr berbatt bi sitee sende büyüü varr gell bozalımm diyenn büyümpir:KK51:

Valla ben bu basit kafede veya neten bakanlara inanmıyorum ankarada birine baktırdım adam ev tutmus bu is icin söylediği bir çok şey doğru ve bir kaç konuda yardımcı oldu sağolsun.

X