Falımpir

Clairdolune 34 dediğin sanırım.Önce falalemde sonra tellwedeydi,şimdi falimpirde.Falalemde denedim ,ilk ve tek fal iadesini aldığım isimdir,o kadar söyliyim.

Bende ikisinden birini düşünüyorrdum sağolun iyi oldu bu.

İş için bir kaç sorunum vardı maji falı gönderdim herapunzel'e çok uzun bakım yapıp uygulama verdi bir kaç tane. onları yapacağım sonuçları yazarım.
Elime geçecek olan bir para olduğunu söyledi tarih konusunda çok netim dedi aile büyüğünden ummadığın bir zaman satılacak olan bir arsadan gelecek para var dedi. haziran 3 dedi. iş için bu ay sonu zengin birinden alacağım teklif varmış adamın isminde e ve r harfleri varmış. o kişi ile bir süre çalışacakmışım. hadi bakalım diyorum. verdiği uygulamayı yapacağım. haziran 3'te bilgilendiririm artık

oo herpunzel fırtınası kopmuş, beğenirim kendisini... Bu arada kızlar gelecekçi bildiği şeyler var fena sayılmaz..ama kendisiyle yıldızımız barışmadı nedense. Ama kötü bir falcı değil.

Denemek istiyorum kendisini önerirmisin? Neden yıldızınız barışmadı

Denemek istiyorum kendisini önerirmisin? Neden yıldızınız barışmadı

Kızlar daha önce promosyon baktırdığım gelecekçiye dün gece özel fal baktırdım promosyonu kısaydı ama nokta atışları vardı. Bu sefer gayet detaylı uzun bir yorumu vardı beni çok şaşırttı hiç ince detay vermeme rağmen bildi yorumlara baktığımda genelde bunu söylemiş zaten bana mayısın son haftasında olacak bişeyi söyledi sizi bilgilendiririm. Onun dışında tavsiyeleri mantıklıydı. Adı kadar varmış diyeceğim baya bildi. Bayada cana yakın bir bayan.

Ayrıca dün gece clairdelun34 arkadaşlar beğenmediğini söyledi bendeki bu merak olmasa zaten.. Neyse birde ben deneyeyim dedim kahve falı attım üç beş satır birşey yazmış ee bu kadar mı dedim daha ayrıntılı bilgi için çingene falına gel dedi yok artık dedim yani yorumlarına baktığımda herkese böyle yazmış neyseki kredimi geri iade etti

Bu medyumesref nasıl bir insan anlamadım.O kadar para aldı ve sadece burç özelliklerini yazdı yolladı.Ona baktıracak olan arkadaşlara uyarı !Hemen başından savıyor.Yok böyle bişey.

clairdeluna34 dediginiz kisi moonlight21 ile ayni kisi
nerden mi anladim tamamen tesadüf kendi kendini ele verdi
moonlightin duvarinda annesinin resmini paylasmis ayni resmide clairde gördüm falimpirde
cifteli yerden kazanc iyiymis hem fal bakmaktan anladigi yok hem de fal sitelerinde falciyim diye gez iyiymis dolandiricilara para kaptirmayin

Clair & Moonlight, ayni kisi de farkli kisi de olsalar bence ikisi de cok aptal. Yani kardesim, tellwe deyken berbat oldugunuzu tum insanlar anlamis zaten, neden ayni nickte israr ediyorsunuz, baska nick alsaniza?!

Katılıyorum falcılıkla alakası yok

haftanın falcısı kısmını nasıl seçiyorlar anlamadım verilen oylara göre olduğunu sanmıyorum. yorum kısmında hep 1 puan almış olumlu yazan yok şaka gibi

Kızlar kahkaha attım resmen herapunzel duvar yazılarında ne yazarsa diğer falcılarda aynı reklamı veriyor. ilk başta melek tarotu ücretsizdi diğerleride aynı şeyi yazıp reklam yaptılar. şimdide gelecekci akıl his okunur demiş ay cok güldüm ya herapunzel ben tanıdığımdan beri akıl his okuyorum düşünce gücü ve özel yöntemlerle yazıyordu.

Rekabete bak

Eşref de fallarını garanti kapsamına almış, garanti süresi ne kadar acıba

falimpir rekabet kokuyor. Bu arada gelecekçi şimdiki durumu belki bilebilir, bilemedikleri de var çünkü.. sonuç foss çıkabilir çokta güvenmemekte fayda derim.

Kızlar shr07 ye promosyon baktırdım kahve gönderdim. kısa bakım yapmış ama aklımdan geçenleri bildi. detaylı bakım yapmıyor. ama şuanı bildi,geleceğe dair bir şey söylemedi o da ayrı bir olay

bu falimpirin falcıları çok komik, yoğun ilginiz için teşekkür ederim yazıyor duvarına,, eee bakıyorsun en son 2 hafta 3 hafta önce fal bakmış yalanın bu kadar daniskası

bu falimpirin falcıları çok komik, yoğun ilginiz için teşekkür ederim yazıyor duvarına,, eee bakıyorsun en son 2 hafta 3 hafta önce fal bakmış yalanın bu kadar daniskası

Geçenlerde bende denk geldim clairdelun özel falımdan çıktım sizleri bekliyorum gibi birşey yazmıştı bir baktım en az 3 gün önce özel fal bakmış
şu yeni gelen falcılarıda deneyeceğm hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…