Falımpir

Uygulamalı fallar nasıl oluyor canım bende baktırdım ona gerçekten elit ve işini iyi yapan bir falcı.

Ben de söylüyorum kendisiyle görüşüp ortak noktada anlaşmalarını ama o da haklı bu konuşmadan sonra istekli yapmaz diyor belki de hayırlısı böyledir bilemeyiz. iyi geceler size de

Canim ben esrefi yillardir taniyorum yuzyuzede gorusmuslugumuz var anlatmstim asla yuz cevirmez isini yarida birakmaz lakin hakkini vermeye cabalar ama kensi hakkinida ister..tabi yinede diger bayanda oldugu gibi enerji meseleside olabilir bilemem..
Keske hala istanbulda olsaydida sizde tanissaydiniz emin ol dusuncelerin %100 degisirdi ..

Uygulamalı fallar nasıl oluyor canım bende baktırdım ona gerçekten elit ve işini iyi yapan bir falcı.

Arkadaşım sevgilisinden ayrılmıstı uzatmalı sevgililerdi adamın evliliğe niyeti yoktu resmen o kadar kurtarmaya çalıştık kız çok sevdi. en sonunda adam ayrıldı. Herapunzele özel fal gönderdik uygulamalı çözümlü yazmış duvarına bir şey önerdi bir okuma ve takması için bir kolye söyledi özel okuyup dediklerini kolyenin üzerine okuduk. tene degmesi gerek dedi kız taktı. adam bir hafta sonra deli divane evlilik teklifiyle geldi biz şooook

iyiler şimdilik bakalım. şuan benim uygulama yapacağım bir olayım yok olunca göndericem genelde normal bakım yaptırıyorum uygulamasız hepsi tutuyor.

Şaka mı bu yaa harbiden evlenme teklifiyle mi geldi adam Bacım siz ne uyguladınız böyle

Tatlım malum hem sanaldan tanımadğımız insanlar olup hem de böyle bir durum yaşayınca ister istemez güvensizlik oluyor, mesela arkadaşım memnun kalsaydı ben de düşünüyordum eşref beyi ama bu olayı görünce tamamen vazgeçtim çünkü gerçekten hoş değildi yani yaşanan hadise ..

Çok şaşırdım yaa aslında benim var öyle bi durumum ama fiyatları çok ya

Çok şaşırdım yaa aslında benim var öyle bi durumum ama fiyatları çok ya

sıradan bir cafede bile baktırdığımız fal 35 40 tl ben daha yeni baktırdım kadıköy hiç bir şey bilemedi 35 tl ye baktırdım. Bu kişi çözümde söylüyor. hocaya gidip çözüm arasak 500 600 dan aşağı çıkamayız. aksine fiyatlarının ucuz olduğunu düşünüyorum. bundan 2 ay önce 50 tlye adanada bir kadına telefonla baktırmıştım 10 dakka konuştu o kadar ne çözüm ne birşey. arkadaşım baktırdığından bu yana sürekli irtibattalar..

Haklısın bir yöndende şuan kredimi başka falcıya harcadım kredi yükler yüklemez baktırmak istiyorum ona umarım bendede işe yarar

Yalnız kızlar birşey dikkatimi çekti herapunzel duvarında az önce fal baktığım birinin evlilik teklifi aldığını öğrendim yazmış sanırım burayı takip ediyor 😁

arkadaşımla irtibat halinde olduğunu söylemiştim. evlilik haberi aldığını söyleyip yeni bir uygulama gönderdi. burayı takip ediyorsa eğer herapunzeeeeel bir falda hediye et bari ama sanmıyorum

Canım sen hiç gelecekçi veya clairdelun a baktırdınmı yada onlara baktıran varmı aranızda şu sıra baya görüyorum isimlerini duvarda

Clairdolune 34 dediğin sanırım.Önce falalemde sonra tellwedeydi,şimdi falimpirde.Falalemde denedim ,ilk ve tek fal iadesini aldığım isimdir,o kadar söyliyim.

Clairdeluna baktırdım böyle birşey olamaz tarot kartının kitabından sonuçları yazdı kadın.
hayatta daha ne öneririm ne baktırırım. kopyala yapıştır fal bakıyor resmen zaten yorum kısmında da şikayet çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…