Falımpir

falımpirde medyum esref var,ben kendisinden çok memnun kaldım.hatta bugün yine medyum esrefe fal yolladım,konuya gireyim.
1 ay önce sıkıntı içinde kıvranıyorum,yollasammı yollamasammı dedim öylede yok böylede otur otur çözüm yok,kimsede çözüm bulamıyor,yolladım esrefe falı ama bir yandan da ya sallıyorsa düşünüyorum,tabi tek aklımda site herhalde yanlış insanlara bu imkanı tanımaz diye aklımca kendimi teselli ediyorum.falı yolladım,esref yazmış 3ncü gün değişmeler başlar ama 45 günde tamamlanır,e hadi hayırlısı dedim.3ncü o değişim başlangıcı başladı,biraz şaşırdım ama halen yok canım diyorum,derken 2 hafta sonra asıl mucize gelişme başladı ve 45 gün dolmadan ben bambaşka yerde oldum.dedim ne kadar kötü düşündüm,adam meğer ne kadar güçlü nefese sahipmiş,samimiyetle söylüyorum gerçekten çok tesirli okuması var.bugün bir ay oldu,yine yolladım,dedim biraz daha bakayım ne olur diye hem çok detaylı yorum yazmış neler olacak vs.ben onun dediklerini yaşadım ve bu dediklerininde olacağına inanıyorum.
Falımpir sitesinde herapunzel o da profesyonel yorumcu,çok elit ve isabetli yorum yazıyor,sadece yorumcu değil,astroloji uzmanı aynı zamanda,herapunzelin verdiği tarihlerin çıkması beni hep şaşırtmıştır.
Gerçekçi,ceydilla fiyatları uygun 5 tlye detaylı geleceğini yazıyorlar,haklarını yiyemem çok iyi biliyorlar.
Lebuda o yardımcısıyla bakıyor sanıyorum bazen yazdıkları beni şok etmiyor değil,nerden bu kadar detayı biliyor diye şaşıyorum.
Diğerleri şöyle böyle.bazı falcılar telweden geçme oraya gördüm.ben iyileri yazdım,arkadaşlar sizde yazın insanlar doğru bilen falcılara bakım yaptırsınlar.

eşrefe benim arkadaşım da dua gönderdi 1 ay geçti hiç gelişme yok.eşref bey duvarına yazmış özel durumdan böyle şöyle oldu bana ulaşın diye, arkadaş ulaştı neymiş yeniden göndermesi gerekiyormuş hiç hoş değildi bu tavrı

bende o tarz yazıları okudum,demek senin arkadaşınmış,acaba ne oldu bir sorsaydı.esrefde şunu farkettim,çok geri cevap vermiyor,yapıyor ve bekliyeceksin.ben şahsen mucize olayla karşılaştım,bizzat olumlu gelişmeyi yaşadığım için onda bir keramet olduğuna inandım.arkadaşınız tekrar açıkca yazsın,tekrar gerekiyorsa bence ödesin,belki arkadaşınızdan kaynaklana birşey oldu,güncel hayatımızda olmuyor mu öyle olaylar,örneğin doktor doktorken ilaç verir düzeleceksin diye 100 kişiden 95 kişi düzelir ama 5 i düzelmez onlara başka uygulama yapması gerekir,ben böyle düşünüyorum.
Bu zamanda o kadar abuk sabuk şeylere para döküyoruz ki,esref benim bir ihtiyacımı 50 tl ye yapıyorsa bu allahın bir lutfu,başka falcılara 5-10 tl 40 kere vereceğime 1 kere 50 veya 2 kere 50 tl veririm kademe kademe işimi görürüm.tabi herkesin kendi görüşü,ama bir defa olmadı diye peşini bırakmam,bazen o ince çizgiyi görebilmek çok önemli,birşey değişmedi deriz ya değişen az da olsa vardır bişey ama biz hep sihirli değnek dokunmuş gibi tam değişim bekleriz,belki esref tam değişimi demiştir ki bende o değişim verdiği tarihten 2 hafta önce oldu,sanırım tevekkül inanmakda önemli...

Arkadaşımın durumuna bizzat şahidimdir, o süre boyunca kendisini bunaltan biri değildir sadece gelişmelerden ya da gerilemelerden haberdar etti. Eşref beyin de sonuç alamayanlar bana ulaşsın demesi üzerine kendisini bilgilendirdi ve tekrar ücret talep etmesi gerçekten hoş değildi ortada problem varsa bu düzeltilmeli zannımca, ve bu yaşanan hadiseden sonra da ne eşref bey bu işi gönüllü yapabilir arkadaşıma karşı ne de arkadaşımın inancı kalır .. Siz fayda gördüyseniz ne mutlu size ..

evet sizin için hoş bir durum olmayabilir,belki aynı durumda olsaydım farklı düşünüyor olabilirdim.Ben derim ki yinede durumun izahını istesin,gerekirse site yönetimine bildirsin.Belki daha memnun kalıcı sonuç alabilir.
Benimde şu ana kadar gitmediğim hoca kalmadı,banada Esref faydalı geldi.iyi geceler size

Ben de söylüyorum kendisiyle görüşüp ortak noktada anlaşmalarını ama o da haklı bu konuşmadan sonra istekli yapmaz diyor belki de hayırlısı böyledir bilemeyiz. iyi geceler size de

Kızlar bende anlatayım istedim maceralarımı.
Ben baya kişiye baktırdım falimpirde ama aklımda kalan iyileri sizle paylaşayım.
Herapunzele baktırdım iyi nokta atışları var geleceğe dair iyi bakıyor ama daha bekleme aşamasındayım genelde yakın zaman tarihi vermiyor.
Haruna baktırdım oda iyi ama gelecek adına pek az şey söyledi.
Gelecekçiye baktırdım gerçekten kesin nokta atışları var ve geleceğe dair bir dediği oldu diğerlerini beklemekteyim
Hangisini tavsiye edersin derseniz gelecekçi derim çünkü ucuz ve hakkını veriyor ama fazla krediniz varsa herapunzel

canım dua istersen ben bi dua buldum uygulayanların çoğunun dileği olmuş ben de cuma gecesi yapacağım istersen paylaşabilirim

Kızlar bazı dualar kişiye özeldir. sayıları anne adları ve kendi adlarınızı içeriyor. uygulamada yanlıslık yaparsanız hayatınız istedikleriniz tersine döner. Bana bir hoca söylemişti geçmiş zamanda. o yüzden örnek veriyorum ayşeye verilen dua fatmaya iyi gelmez aksine daha beter edebilir.

Canım çok haklısın benim bahsettiğim dileklerin gerçekleşmesine dair okuna ihlas ve fatiha suresiyle yapılan bir duadır o nedenle herkese uygundur ki bunu çok araştırdım gece ve faydasını gören çok insan varmış, biz duamızı ederiz kabul edip etmemek Allah'ın takdiridir

Anladım canıma allah kabul etsin inşallah

yeni kişilerden clairdelun34 tarot gönderdim kartların anlamlarını yazmış yalnızca bilsem tarot seçer kendim kitaptan seçer o şekil okurdum aynı şey.
Pembeye baktırdım bugün o da tamamen yaşadıklarımın tersini söyledi. o da tutmadı.
yine derim hep derim herapunzel. uygulamalı fallara geçmiş memnun kalan arkadaşım var bir tane onda tutmuş.
Sorunum olduğunda uygulamalı göndericem ona güveniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…