Falımpir

ben de kismet acmaya basvurdum diyeyim Oyle seyler yazmis ki, inanamadim, hepsi kelimesi kelimesine dogruydu ama gelecekle ilgili bir sey dememis. Sadece uygulamayi anlatmis, Perican sen zaten biliyorsun ne oldugunu dostum.

ben de kismet acmaya basvurdum diyeyim Oyle seyler yazmis ki, inanamadim, hepsi kelimesi kelimesine dogruydu ama gelecekle ilgili bir sey dememis. Sadece uygulamayi anlatmis, Perican sen zaten biliyorsun ne oldugunu dostum.

Herapunzele baktırmayı düşündüğünü biliyordum ne ara baktırdın Sana bahsettiğim uygulamayı mı verdi sana da ?

Evet, onu verdi Turk filmlerinde evde kalmis kiz kurusu rolundeki Aysen Gruda gibi hissediyorum, bir tek bu islere girmedigim kalmisti, o da tam oldu

Tühh boşa para verdin zaten öğrenmiştik onu neyse falına sayalım bari bunu Öyle deme gülüm ya insanın elinden birşey gelmeyince her yola başvuruyor

ozeline bi baksana cancagizim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Okudum Lale'cim ve gerçekten son derece alelâde bi yorum.Pekçoğuda zaten senin bildiğin şeyler,gelecek kîsmında "evet sonuç budur" denilebilecek tek bir kelime yok.Yazık,bu ücrete reel fal bakan bir sürü falcı bulunur.Ha dua verdiğini düşünürsek bu ücrete tâbi olarak,çok daha etkili dualar biliyorum.Allah kabul edecekse el açılan her duaya zaten cevap verecektir.Herapunzel 'in duası olması şart değil.Serüven kitap falı bundan iyiydi kıyaslarsam şayet.Neyse canım sağlık olsun,atmayı düşünenler bu yorumlardan sonra en azından bi kez daha düşünürler.

yani canım haksızsam söyle ,hadi ben beğenmedim gördun falı

ne tarif nede sordugum soruyla ilgili evet yada hayir hani.maji fali cok keskin %100 du oyle yaziyordu sitede

Aynen canım bu kadar iddialı bir falda çok basit bir yorum olmuş. Yani bu falı bana gönderse bir çok şey bana da uyar diyebilirim .. İddia ettiği gibi bir tarih, isim vs .. yoktu.
Benim gözümde bu kadar iddia resmen hava cıva çıktı, yazık .. 50 lira az para değil, 10'ar liradan 5 ayrı falcıya baktırsaydın daha tatmin edici olurdu ..

akıllanamiyoruz bebem 3,5 aydir baktirmamistim burada yorumlari okuyunca sitesindede majide cok kesin konusunca attim bir arkadasimida yonlendirdim onun o olayi yasamasi mucize he olursa ne ala

Abooow hem kendini hem arkadaşını yaktın demek Ben Cherry ile aynı fikirdeyim bence iade isteyin çünkü iddia ettiği şeylerin hiçbiri mevcut değil falda. O parayla belli aralıklarda en az 5 kişiye fal baktırırsın

valla sorma ona kendi falımı okutamadım bile ama o benden önce göndermişti bekle dedim beklemedi

Tühh boşa para verdin zaten öğrenmiştik onu neyse falına sayalım bari bunu Öyle deme gülüm ya insanın elinden birşey gelmeyince her yola başvuruyor

Aklıma takılan hepinize aynı uygulamayımı verdi?Her hastaya aynı ilaçmı?

iadei stemiycem ama en azından baktıracak arkadaşlar varsa bir okusun ona göre göndersin

Lalecim en az 5 defadır sana gönderecekmsn diye soruyorum. Ya beni kaale almıyorsun, ya da gerçekten göndermek istemiyorsun. Herapunzel benim babamın kızı değil el alem sonuçta, eğer bir hak yenmişse elbet arayacaksın hakkını. Gönderecek olan varsa okusun deyip görmek isteyenede göndermemek olmaz değilmi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…