Falımpir

ağaca kızıp ormanı yakmamalıydı, sonuçta sen onunla bir çalışma yapıyorsun her ne olursa olsun devam etmeliydi. Burada onun hakkında konuşanlar buna ben de dahil dua çalışması yapmayan insanlardı ve size olan bu görevini yerine getirmeliydi. kredinizi de iade etsin o halde çok yanlış buldum bu davranışı ..

lebuda beni yanlıs anlamıs ben hayal kırıklığına uğradığımı soylemiştim yorumuyla alakalı bir sıkıntım yoktu kredi olayına hiç gerek yok daha önce iade etmiş ve sorumuda cvp lamıstı. Dua olayı tekrar soylüyorum işe i yaradı belki tesaduftu beni yorumu igilendiriyor guzeldi doğruydu gerisini bsver

falimpirde bir çok falcıya fal baktırdım,
sadece cinna ve kaderci herşeyimi bildi..ve ikiside süperdi
özellikle cinnanın detayları ve nokta atışlarına şok oldum
cinna sadece akşam saatlerinde giriyo, tamamen tesadüf baktırmıştım iyikide baktırmışım.
hem özel hayatımla ilgili hemde aile hayatımla ilgili detayları ve sebeplerdi bildi..kadercide aynı şekilde,
ikiside herşeyi bildi helal olsun..lebuda,şehnaz, meczup,nazdrave asla tavsiye etmiyorum hepsi hikaye,
hele nazdrave en fazla 4 cümlelik kopyala yapıştır yapıp göndermiş dalga geçer gibi, ayıp yaptıkları direk falı geri iade ettim
cinna ve kaderciyi mutlaka denemelisiniz

Falimpir e bende baktirdim bir kac kisiye zaten bu siteyede yorumlara bakarken denk geldim uye oldum.ben acikcasi o siteye guvenmedim
kime fal attiysam sende büyü var gel calisma yapalim dedi.once haruna baktirdim.kisacik gondermisti.bildigi birsey yok.calisma yapalim ben sana takdikler vericem dedi .bir kac gun sonra yine attim fal bu sefer kismetimim farkli biri oldugunu soyledi ilk falini unutarak.ilkinde sen dusundugun kisiyi yola getirceksin demisti.43 yasinda bir amcayla evlenicekmisim evlenirsem yazarim buraya.okadar sinir oldum ki.cektim falimi.
sonra lebudaya baktirdim.oda asil olayla ilgili tek cumle kurmus.ne gecmis vardi ne an.senin sansin kapali vs dedi oda sende büyü var dedi.buyu muyu deyince valla ben geri cekildim.dua yaptigini söylüyor güya bir falcinin duasi nasil olur bilemedim.sonucta fal cok gunah birsey.
Deneyimlerim bunlar.allahtan cok para kaptirmadim şunlara. Yok buyu var yok su var bu var diye bence paranizi aliyorlar..

falimpirle ilgili olarak ben de aynen senin gibi düşünüyorum artık..dervişe attım bana fal bakmamış ayy sende büyü var kızım demiş anca, harun desen 2 falı okuyorum arasında farklılıklar var, ilkinde gayet mantıklıyken 2. de sen bana bir çalışmaya gel demiş.. bu çalışmalar, büyüler, dualar bitmez o sitede.. kesinlikle artık kimseye tavsiye etmiyorum.. yine ne varsa tellwe de bir kaç kişide ve falsepetinde var.

Ben falci olarak rezzan ablayi begeniyorum.bana dedikleri cikiyor tabi enerji meselesi .alti ustu fal bu kadar ciddiye almamak gerek ama falimpir sitesi bence keklemek icin kurulmus.buyu var calisma yapalim hepsinin dedigi bu.belkide bir cok nicki olan üç dört falci var orda kafa kafaya veriyorlar.olan paralatiniza olur bence.kaderi kimse degistiremez ki..

bu falimpirde bazı falcılar niye 24 saat online gözükürler ki..
mesela haruna sabahtan fal at akşama yorumu gelir. işi vardır, meşguldür dersin. Ama gün içerisinde bütün falcıların yazılarını beğeniyor...Ama o gönderdiğin fal ööyyylece orda bekler Acaba sitenin sahibi midir?

rosaline mi ne ona baktırdım . yani hayatımın en kötü falıydı . resmen iftira atmış ya. yok artık dedim . bu falcılar bazen kendini aşıyor . iftirada atılmamalı yani . tamam belki olumsuz çıktı ama bu iftira hemde büyük boyutta . uzak durun ondan benden söylmesi . asılında hepsinden uzak durun bence . çoğu yalancı o sitede ..

şehnazda falım bekliyor şehnaz duvara sistemdeyim falları bekliyorum yazmış durumuda falda yazıyor benimde fal birinci sırada saatler geçti daha bakacak birde baktım sistem başka falcıya atmış bende iptal ettim tekrar şehnaza attım ne gıcık bi site anlamıyorum ki ne dönüyor

herapunzel'e tanıtım 1 tl'lik fal yollamıştım kahve falı..bana dediği şey bu ayın sonuna doğru biriyle tanışıcaksın esmer bi çocuk ilgisiyle seni çok etkileytecek eskiyi düşünme yazmış ciddi olucak ilişkin dedi.ben de mümkün değil dışarı çıkmıyorum dedim nasıl tanışıcam felan o da internet üzerinden bir tanışma olacak dedi ama imkanı yok facebook hesabım yok twitter'ı da gündemi takip etmek için kimseyle konuşmuyorum vallahi ayrıca internet üzerinden tanışma nasıl ciddi olabilr yahu

Herapunzel bendede sallamisti.. bildigi birsey yok ya tutarsa diye yaziyor birseyler iste..

sevgilimle internetten tanıstık deli gibi aşığız

Mesaj sayısı az olup sırf bir falcıyı övene de yerle bir edenede inanmayın kızlar.
Reklam kokan hareketler bunlar

ay ben cok alıstım internetten fal olayına ahahah

Zirvalamis bence de. Promosyon oldugu icin mi, genelde sallamasyon baktigi icin mi bilemedim tabi, baktirmadim hic

Internetten taniscaksin diye sallayanlara zaten hic inanmiyorum, bana uygun degil o isler

Bu falimpir ne ilginç bir site arkadaşlar kredi yükleyip birine fal atmıştım çok saçma sapan bir yorum göndermiş bende iptal ettim ve başka yorumcuya gönderdim,o da iyi değildi ama neyse..bi kaç gün sonra mail atmışlar bana hesabınız eksiye düştü kredi yükleyin diye.bir daha o sitede fal bakıtmayı düşünmüyorum.medyumduru ve herapunzel e bakıttım ama alakasızdı.

Zirvalamis bence de. Promosyon oldugu icin mi, genelde sallamasyon baktigi icin mi bilemedim tabi, baktirmadim hic

Internetten taniscaksin diye sallayanlara zaten hic inanmiyorum, bana uygun degil o isler

banada telwe falcısı interntten birini beğenecekmişim,, ben boş vaktimi fal sitelerinde ve kadınlar klubünde geçiriyorum chat sitelerinde değil ki buda yeni moda fal stili sanırım

aynısını bana da yaptılar , bende aynı şekilde bi falı iptal edip başkasına atmıştım çok zaman önce. iki gün önce hesabınız eskide diye mail atmışlar. tabi ben karşı çıkınca ve eski maillerden iade yaptıklarının mailini onlara yükleyince özür dileyip üstüne bide 4kredi hediye ettiler. hakkını savun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…