Fal Sepeti Deneyimleri

Bana çok pembeci geldi gül demir . Arkadaşlarımdan da tanık oldum duymak istediklerini söylüyor.

Bana ciddiye gidiş gördü ama bunun beni hiç mutlu etmeyeceğini, hayatımı değiştirmek zorunda kalacağımı ve aslında hic istemeyeceğim bir hayata gececegimi söyledi. keske duymak istediklerimi görüp öyle konussaydi

Ben şahsım adıma gül demir in çıkmasını isterim ama çok pozitifti :) , hatırlarsanız bir arkadaşta forumda ortaya yazmıştı ex i başkasına evlenme teklif etmiş gül demir üçüncü kişiyi görememişti

gülün vadeleri kötü. kısa süre içinde dediğini aylar sonra yaşayan arkadaşım var bilmesi zor bir konuydu bildi evet ama vadesi fazla şaştı. konuyu gül kendi görüp belirtmisti
bende de öyle oldu her dedigi cıkmıyo ama 1 2 ay icinde dedigi sey 6 ay sonra oldu bazen de hiç ummadıgım bir sey cıkıyo dedigi fal olayı çok karısık gercekten

Özel hayatını bildimi ?
ben ona 2 3 yıldır atıyorum. beni çok iyi biliyo artık başlarda ve anlık ben hep bildigini düşünüyorum. ama bi arkadasımı da hic bilememişti. o yüzden birine uyan birine gercekten uymaya biliyo. ben o dönemki sacımın rengine kadar söyledigini biliyorum kızıldı o sıra saclarım boyatmıstım söylemisti.

sadece nadideyle ikisi cok benzer konusuyo ama hangisi anlık daha iyi onu bilemedim

benim süreci sen biliyosun gül ile nasıldı ona da şahitsin ama birimize olan başkasına hiç olmayabiliyor hep dediğimiz gibi
evet o yüzden çekiniyorum birisine iyi derken de çünkü arkadaşlarımın attıklarına bazen ben atıyorum asla bilemiyolar onlarınkini dinliyorum sıfır bilgiyle direkt bilmişler geçmişlerini bende nasıl fiyasko ya da bende cok iyi onlar onlarda hiç iyi değil. eskiden bi falcı iyiyse hep iyidir diye düşünüyodum ama sanırım gercekten enerjiye göre değişiyo ya

o hep iyi olanlar böyle uygulamalarda filan bakmiyo zaten

Gül demir ve elenaya baktirdinmi

Falcı mars bana olumsuz konuştu ve uzak bade vermedi bu olumsuz konuştuğu doğru olsa bile verdiği vadede söylediği kişiyle tanışmayacağıma eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…