Fal Sepeti Deneyimleri

Ben bu siteye hiç güvenmiyorum çünkü sanki başkalarına attığımız falları ve cevapları da görüyorlarmış gibi fal bakılıyor. İki dk öncesinde Gökçe’ye soru kısmında yazdığımı Berk direkt söyledi. Yine benzer bir şeyi başka falcıda yaşadım. Sadece benim fala sorduğum sorudaki kelimeleri yazan eden falcılar oldu
Sizin gibi düşünüyorum bu sitede çok fal baktırdım ilk Mars'a ve Berke baktırdım sadece ilk baktıklarında onlar fena değildi sonrasında hep aynı soru üzerinden yürüdüler ya da hazır mesaj attılar hatta biri benim falıma başka isimle başlamıştı artık oradan baktırmayacağım Berk mars ve gökçeyi beğenmiştim ben

Sizin gibi düşünüyorum bu sitede çok fal baktırdım ilk Mars'a ve Berke baktırdım sadece ilk baktıklarında onlar fena değildi sonrasında hep aynı soru üzerinden yürüdüler ya da hazır mesaj attılar hatta biri benim falıma başka isimle başlamıştı artık oradan baktırmayacağım Berk mars ve gökçeyi beğenmiştim ben
Ya benim fal başlangıcında sorduğum soruyu geçtim. Ben yeni hesap açtım 4-5 falcıya ilk falı attım aynı konu ve sorularla.
Mesela Gökçe falı baktı ben fala soru sordum. X kişisi şöyle böyle ama vs vs diye.
Berk baktı sonra falıma benim Gökçe’ye sorduğum “X kişisi şöyle böyle ama vs vs“ cümlelerini direkt yazmış. İki kişiden örnek verdim ama
Bir kere de şöyle olmuştu, doğal olarak falda bize söylenene göre ekstra soru soruyoruz. Bu yüzden fal başlangıcında sorularımız aynı olsa da fala sorulan soru farklı oluyor.
Bir kere 3-4 kişiye fal baktırmıştım doğal olarak hepsine ekstra soru hakkımda farklı bir soru sormuştum farklı detaylar vererek yani.
5.kişiye de aynı konuyla fal atınca bana falında o 4kişiye ekstra soru hakkımda verdiğim detayların hepsini yazmıştı. O yüzden ohaa nasıl bildi nokta atışı diyemedim. Çünkü kopyala yapıştır olduğu fallarımı ve tüm detaylarını gördüğü çok net belliydi

Gül Demir sadece bana mı çıkmadı acaba, hayatıma harika bir adam girecekti çok iyi biriydi vs vs. Gelen giden olmadı valla o tarzda:))

Gül Demir sadece bana mı çıkmadı acaba, hayatıma harika bir adam girecekti çok iyi biriydi vs vs. Gelen giden olmadı valla o tarzda:))
Bence Gül Demir e mevcut durum hakkında net ve keskin soru sorulduğunda, gidişatı bilme olasılığı daha başarılı. Örnegin; şehir değişecek gibi olduk biz ,yol ayrımına gelmiştik. Orası mı burası mı diye sormuştum.Burasi dedi net.Ve çok çok eminim dedi.Bundan önceki falda da ,vize için sormuştum,onu da bilmişti. evet mı hayır mı tarzı sorularda daha başarılı zannimca.

Bence Gül Demir e mevcut durum hakkında net ve keskin soru sorulduğunda, gidişatı bilme olasılığı daha başarılı. Örnegin; şehir değişecek gibi olduk biz ,yol ayrımına gelmiştik. Orası mı burası mı diye sormuştum.Burasi dedi net.Ve çok çok eminim dedi.Bundan önceki falda da ,vize için sormuştum,onu da bilmişti. evet mı hayır mı tarzı sorularda daha başarılı zannimca.

ben soru sormadan baktirdim yorumu dogru olunca soru sordum. sadece isimler ve ayrı olduğumuzu söyledim

bana da hep yeni kişilere acık olabilirsin kendini kapama diyodu bir kişi için baktırıyodum hep gecenlerde baska bir kişi daha yazdı gecmisten baktırdığım kişiden uzaklastırmak icin acaba övcek mi bu kişiyi diye merak ettim ama öyle olmadı. sürekli baktırdıgım kişiyle hala bir bağ gördü diğer kişi cok iyi ama istemeyeceksin dedi. bakalım 🫠

bana da hep yeni kişilere acık olabilirsin kendini kapama diyodu bir kişi için baktırıyodum hep gecenlerde baska bir kişi daha yazdı gecmisten baktırdığım kişiden uzaklastırmak icin acaba övcek mi bu kişiyi diye merak ettim ama öyle olmadı. sürekli baktırdıgım kişiyle hala bir bağ gördü diğer kişi cok iyi ama istemeyeceksin dedi. bakalım 🫠
Ben iki kez baktirdim Gül Demir e sadece ve o da hep böyle hayat memat meselesi tarzı durumlarda acikcasi. İlişki değildi konularim.Iliski konuları farklılık arz edebilir, değişkenlik gösterebilir zaman içinde.Hayirlisi hakkınizda.

Hayatımdaki kişi hakkında net olarak olumsuz konuştu ve onun yerine yılbaşında hayatına şu özelliklerde biri girecek dedi ama olmadı öyle biri. Ben ancak 1-2 yıllık süreci görebilirim dedi ömür boyuluk fal yoktur dedi ayrıca. Olmadı dedikleri bana.

Hayatımdaki kişi hakkında net olarak olumsuz konuştu ve onun yerine yılbaşında hayatına şu özelliklerde biri girecek dedi ama olmadı öyle biri. Ben ancak 1-2 yıllık süreci görebilirim dedi ömür boyuluk fal yoktur dedi ayrıca. Olmadı dedikleri bana.

gülün vadeleri kötü. kısa süre içinde dediğini aylar sonra yaşayan arkadaşım var bilmesi zor bir konuydu bildi evet ama vadesi fazla şaştı. konuyu gül kendi görüp belirtmisti

X