Fal Sepeti Deneyimleri

birimize çok iyi olan başkasına çok kötü olabiliyor. buranin böyle kafa karışıklığı da var
Evet doğru ama fal sepeti icin çoğunlukla en beğenilen adı çok geçen sırasıyla ;Gül Demir,Nadide ve Elena. Üçü de iyiydi ben de.Ahu yu merak ediyorum bir de.Onu deneyimlemedim.

Değil nihai sonucu genelde biliyor bu kişiyle olur dediyse olur olmaz dediyse olmuyor genelde gülün tarzı öyle sanki detay ve vade bilmese de sonucu biliyor fal sepetinde genelde tam sonucu bilen yok

Gül sonuç odaklı evet ya da geniş zamanli vadeler veriyor o şekilde biliyor. yaz dönemi demisti bana öyle oldu ama diğer vadeleri bilemiyor.

Gül çok genel bir yorum yaptı bana ya pembeci değil dımı ?
pembeci değil en azından bana degildi. dönse bile istediğim gibi olmayacağını söyledi. bence haklı
birine de adam dönecek ama sonuç olarak geleceğiniz yok dedi adam döndü ve ciddiyet düşünmüyor istemiyor. bence dönecek demesi sonuç anlamına gelmiyor

Berk falcı Mars bir de Gökçe
Ben bu siteye hiç güvenmiyorum çünkü sanki başkalarına attığımız falları ve cevapları da görüyorlarmış gibi fal bakılıyor. İki dk öncesinde Gökçe’ye soru kısmında yazdığımı Berk direkt söyledi. Yine benzer bir şeyi başka falcıda yaşadım. Sadece benim fala sorduğum sorudaki kelimeleri yazan eden falcılar oldu

gul bana bu adamin donmemesi imkansiz dedi. pembeci mi gul?

Bana cok gelecek yorumu yapmamis, belli bi donemden bahsetmis o donemde yasanacak seylerden mesela. En sonunda da, kendince adim atar dusuncesi de o sekilde ama bu seni ne kadar tatmin eder demisti. Karari bana birakmisti gul, sen he dersen olur demisti pembeci oldugunu dusunmuyorum. tam benim durumumu bahsetmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…