Fal Sepeti Deneyimleri

bu astrocenter Simon tor da çok yorum var süperdi bildi dediği gibi oldu falan diye. öyle mi gercekten bizi mi kandırıyor? baktıran var mı?
Iyi akşamlar astrocenterdeki yorumların benim bildiğim kadarıyla doğru.. orda herkese baktırdım. Son 2 aydır
Favorilerim Alya Sezen Azra arya Nesrin mira ve Umay. Çünkü daha önce dediklerini yaşadığım oldu.
Oburlerini sorun söyleyeyim..
Yorumlar içinde kendim söyle düşünüyorum.. hep aynı kişiden yorum almış falcılar bence sadece kendi kitlesi tarafından aranıyor..

Cudi veya Kağan baktırdınız mı?

Baktırdığım konu bugün netleşti ve Elenanın ilk falı tamamen çıkmış oldu. Önceden çoğu çıktı demiştim bugün kalanı da çıktı. Sonraki falları çöp.
Astrocenter Alya karakter analizi dışında patladı.
Ahu sorularıma göre ilerlediği için tekrar dinlemeden çıktı çıkmadı diyemiyorum
Süreci bilen birkaç kişi daha vardı. Yanlışlık olmaması için onlara bakıp öyle yazacağım

Kızlar damla dönmüş, o kadar olumsuz kartlar çıktı ki bakamam dedi. Normalde takılmam ama ilk kez böyle birşey başıma gelince enerji tutmamış olabilir kötüye yormayalım demiş de hayatımda kötü şeyler olacak gibi bir psikolojiye soktu. 8-9 gün sonra telefonda canlı bakalım demiş,ben zaten canlı istiyordum kendi zaman ayırmadı.o kadar bekleyemem dedim ya da iade istiyorum dedim ona da dönmedi. Var mı aynı durumu yaşayan hayatımda ilk kez başıma geldi

İstanbul falcılar sayfasında da telefonu yüzüme kapattı diyen olmuş bu kadın sorunlu sanırım ya keşke hiç bulaşmasaydım dolandırıcı falan değildir umarım

Herkes Elena'nın vadesini sormuş toplu cevap vermiş olayım çünkü yetişmem çok zor
Vade vermemişti. Yaklaşık dört ay içinde çıkmış oldu.
Elena’ya siz iki kez baktirmistiniz dimi? İkinci falında tam zıttı seyler soylemisti sanki, öyle yazmıştınız.
Ahu’yu da dinleyince yazabilir misiniz?

Nezaman baktirmisdin tam vadesindemi cinti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…