Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar damlaya baktırabilirim de anda karşı tarafın duygularını doğru biliyor mu? Birkaç arkadaş pembeci diye yorum yazınca vazgeçmiştim ama dersiniz dediklerini yaşayanlar varsa yazabilir mi
Anlikta karsi tarafi bilemedi. Gecmisle ilgili bildikleri oldu. yakin gelecekle alakali iki durumdan bahsetti bunlar pembe seyler degil ve olabilirligi yuksek seyler. Cikarsa yazarim. Belli bi vade vermemisti, karsi tarafi anlikta iyi yorumlayamadi. Ama ben hic soru sormamistim. Ona gore fena bir fal yorumu degildi. Belki soru sorulursa yani yonlendirme yapilirsa daha tutarli olabilir. Ama falin sonunda pespembe bir dunyaya ugurluyo

bana fal kapatma olayı biraz garip geldi. online falcılarda ne seçersen seç bence hep aynı şeye bakıyor çünkü, güvenmiyorum su falı deyince düzenek kurduğuna şahsen. hem kim ne bilecek ki neye baktığını, neden kapatmış acaba?zam yapsaydı ucuz olduğunu düşünüyorsa.

Bence tam tersi hic soru sormayinca daha iyi biliyor.

Hadi ya anı bilememesi kötü olmuş
Duygu da anı biliyor sandım iş özel hepsi yanlış yönlendirmeli olmuş

Hadi ya anı bilememesi kötü olmuş
Duygu da anı biliyor sandım iş özel hepsi yanlış yönlendirmeli olmuş
Ani karsi tarafi bazen biliyor bazen tutmuyor olumluya yordugu icin. Bazi detay seyleri goruyor karsi tarafla alakali. Bende sordugum kisiyle alakali bildigi seyler oldu. Anda ongoruleri var mesela biriyle tartismistim ve kusmustum Damla;ya fal baktiracagim gun telefonu acar acmaz kiminle tartistiniz veya terslestiniz bir kadin enerjisi gibi dedi sok oldum yani hisleri olmasa bunu goremezdi kirk yilda biriyle tartistim onu da gordu soyledi yani.

Damlayı aradım ama ulaşılamıyor telefonu
Bi deneyebilirim o zaman

astrocenter Cudi ve Kağan denedim buradan görüp. Cudi 10 tane şey söylediyse 5 i tutmadı 5 i tuttu ama enteresan detayları tuttu bilemedim o sebeple ama sallamış da olabilir biraz pembe sanki

bu astrocenter Simon tor da çok yorum var süperdi bildi dediği gibi oldu falan diye. öyle mi gercekten bizi mi kandırıyor? baktıran var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…