Fal Sepeti Deneyimleri

Gül Demir, İda Dağhan, Sibel Avcı vadeleri tutmadı. Ahu’yu çok beğenmiştim ama muhtemelen o da patlayacak. Bir kez daha anladım ki boşu boşuna hem maddi hem manevi zarara uğruyoruz. Çoktan unutup gidecekken daha da kötülesiyoruz. Hepsi aynı şeyi demisti, biri bile olumsuz konuşmamıştı

KESKE GERCEKLERİ SÖYLEYEN BİRİ OLSA. BEN ADAMA ÇİÇEK YOLLADIM YETER YAPMA DİYE MESAJ ATMIŞ. BUNLARA KALSA AŞKIMDAN ÖLÜYOR:KK70:
Falın hayatımıza getirdiği eksiler. Mantığımızın gerçek hayatın dışına çıkıyoruz. Aklımda olmayan yoğun hissetmediğim kişiyi bana seni seviyor evlenmek istiyor diye diye iyice ona yoğunlaştım şimdi de öyle düşünmüyor diyor hepsi. Yapmayın sakın dinleyip hiçbir şey

Cikan fallarla gelmek nasip oldu nihayet. Ben ayni kisilere baktirdigim icin kisa bi liste olucak:

Astrocenter Alya: Tamamen cikti
Falalem Rezzan: Kesin konusmamisti, olabilir dedigi sey oldu
Falsepeti Nesibe: O da cikti ama arada bilemedigi detaylar olmustu
Astrocenter Sezgi: Cok kotu bi faldi ve CIKMADI OH :)

Cikan fallarla gelmek nasip oldu nihayet. Ben ayni kisilere baktirdigim icin kisa bi liste olucak:

Astrocenter Alya: Tamamen cikti
Falalem Rezzan: Kesin konusmamisti, olabilir dedigi sey oldu
Falsepeti Nesibe: O da cikti ama arada bilemedigi detaylar olmustu
Astrocenter Sezgi: Cok kotu bi faldi ve CIKMADI OH :)
tamame çıktı derken, acaba nasıl bir faldı? yani bir soru sordunuz da şöyle olacak mı dedi detayları ile? yoksa kendi yoktan bir şeyler gördü de ne gördüyse oldu mu? tamamen deyince insan bi yükseliyor:)

X