Fal Sepeti Deneyimleri

Merhabalar gerçekten ihtiyacı olan görsün diye uzun süredir kullanıcı olarak yorum yapacağım fal sepeti ile ilgili. Merak ettiğiniz popüler yorumculara çok fazla birden fazla konu için baktırmışlığım var.
Gökçe Aksoy: ruhani bir yanı var evet kuvvetli hisleri ufkunuzu açıyor göremedikleriniz tarafları görüp duruma göre yorumlar ancak gelecek öngörüsü hiç tutmadı hiç. Adam nişanlandı hala beni seviyormuş gibi davrandı.
Duygu Deniz: herkesin söylediği gibi anda çok iyi daha önce dediklerini vadesiyle yaşadığım da oldu kötü dediği de kötü çıktı ama her zaman değil bazen çok iyi görüyor sadece nokta atışları falan sitede en iyi oydu bana.
Medyum Nameste: tarottan anlıyor ama farklı bir senaryo çiziyor.
Aybüke Yılmazdoğan: ilk bakışında mükemmel noktalara değinmişti ama sonradan enerji bozuluyor galiba baktırdıkça çok salladı ya gerçekten hiç uymayan sallamasyın senaryolar çizdi uydurdu bildiğin hikaye.

Arkadaşlar Çisem’den yorum alan oldu mu?Ne düşünüyorsunuz?
Birçok kişiden yorum aldım olarak yazmışsınız.Diğerleri hakkında da düşüncelerinizi yazabilir misiniz?Sizce en çok nokta atışı yapan yada vadesi tutan olmuşmuydu???Rica etsem

Birçok kişiden yorum aldım olarak yazmışsınız.Diğerleri hakkında da düşüncelerinizi yazabilir misiniz?Sizce en çok nokta atışı yapan yada vadesi tutan olmuşmuydu???Rica etsem
Evet birçok kişiden yorum aldım bu yıl malesef. Önceden de ara ara kullandığım için çoğu yorumcuyu çözdüğümü söyleyebilirim. Genel olarak çok sık baktırmamak, bakım yaptırırken biraz temiz ve durgun enerjide olmak önemli bence psikolojimiz yansıyor. Fakat belli aralıklarla baktırıldığında nokta atışları yapanlar var. Mesela Selime Geren 2 kez vadesi tuttu bende.
En çok yorum aldığım kişi bu zamana kadar Duygu Deniz. 15 yorum almışımdır ondan. Duyguya yapılan eleştirilere katılıyorum evet ancak fal sepetinde en nokta atışı yapan pat diye söyleyen oydu. Beni şoka uğratan hep o oldu detaylarıyla. Yani gerçekten doğru zamanda gittiyseniz merak ettiğiniz soruları cidden görebiliyor. Bir kez vadesi tutmuş. Karşı tarafın söylediği cümleleri de aynen söylediği çok oldu. Bilemediği şeyler de oldu ama dediğim gibi en çok bilen yine de o.

Akın kurt bence cırt yani sürekli su falına davet etmesi detay vermemesi bence parasına değmiyor. Bilemedi zamanında.
Bakın Zeliş Can öven hiç olmamış ama bence o da eğer denk getirirseniz hisli zamanını bende hiç olmayacak bir şeyi bildi cenaze bildi. Ve beni seven birinin pat diye ismini verdi

Şu an uygun fiyatlı olanlardan bence Hale Özsoy başarılı. Beni genellikle doğru yönlendirdi kısa bakıyor ama doğru bakıyor en azından özensiz değil öneririm kesinlikle şişirilmiş diğer yorumlara göre.

İmren Umay çok feci sallıyor ne tutarsa bence bende sürekli böyle mi şöyle mi diye sordu hayır diyince çevirdi hiçbir dediği de çıkmadı 2 kez baktırmışım

Mars Ateş hiçbir dediği çıkmamış
Ece eminoğlu daha önce yazmışsınız zaten sistemden kardeşlerimize bakıp hepimize aynı şeyi söyleyip gerisi fıssss
Deniz Kar bilemedi yine çıkmadı.
Kahin Kraliçe evet biraz kalp kırıyor söyledikleri ama doğruydu 5. ayda bu durum netleşecek o zamana kadar bekle o zaman konuşuruz tekrar dedi ve evet 5. ayda durum belli oldu. Karakter analizleri isabetliydi

Dediğim gibi parasına değen eğer karşı tarafın düşünceleri ise doğru yönlendirerek objektif bilgi vererek Duygu Deniz ne olursa olsun.
Ve parasını hak eden Gül demir.
Nesibeyi denemedim herkes memnun bir de onu deneyeceğim

Çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp tek tek yazmışsınız .Benim için açıklayıcı oldu.Gül Demire enaz 3 kere baktırmıştım ve bende çok güvenmiştim ama hiçbir şeyi tutmadı

Çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp tek tek yazmışsınız .Benim için açıklayıcı oldu.Gül Demire enaz 3 kere baktırmıştım ve bende çok güvenmiştim ama hiçbir şeyi tutmadı
Yani bu kadar fal baktıran biri olarak elle tutulur benim de yok galiba kimse geleceği tam bilemiyor ama dediğim gibi ne aradığımıza bağlı olarak birkaç tane iyi var

Ay ben Gül Demir’e baktırdım.Çok mantıklı ve tutarlıydı.Vadesi yakın.Bakalım tutacak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…