Fal Sepeti Deneyimleri

Ahu Yaldız burda çok konuşulan birkac ismin bilmediği çok spesifik bir seyi bildi bana. İlk dinledigimde sallamamisim. Bir hafta sonra söylediği şeyi öğrendim. Birkaç kez baktırdım, aynı vadeleri veriyor her seferinde. Vadesi tutan oldu mu?

Duygu deniz gercekten iyi mi hep sira var????? Ve ahuya baktirdim hic soru sormadim ve durumu o kadar iyi bilmis ki, hic lafi da dolandirmamis sevdim kendisini. Vadesi var, vadelere pek inanmam ama bakalim. Duygu deniz gercekten iyi mi bu arada? Kahve icin onerebileceginiz kisiler var midirr

Duygu deniz gercekten iyi mi hep sira var????? Ve ahuya baktirdim hic soru sormadim ve durumu o kadar iyi bilmis ki, hic lafi da dolandirmamis sevdim kendisini. Vadesi var, vadelere pek inanmam ama bakalim. Duygu deniz gercekten iyi mi bu arada? Kahve icin onerebileceginiz kisiler var midirr

Duygu da Ahu gibi bir kere baktırılması gerekenlerden. İlk falı çıkar diğerleri çıkmaz

Ahu da duygu denizde nesibede elena da şişirilmiş bir balon

X