Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba,
Gül Demir, Ida Dağhan, Alin Toprak, Ahu Yaldız. Vadeleri çıkan, çıkmasa da dedikleri olan hangileri?

Acikcasi hicbirinin bilmediği bir seyi Ahu üstü kapalı söylemiş bana, ben çok umursamamisim o an ihtimal vermedigim icin. Genel itibariyle farkli vadelerde aynı şeyi söylediler.

Yorumlariniz nedir bu kişilere?

Merhaba,
Gül Demir, Ida Dağhan, Alin Toprak, Ahu Yaldız. Vadeleri çıkan, çıkmasa da dedikleri olan hangileri?

Acikcasi hicbirinin bilmediği bir seyi Ahu üstü kapalı söylemiş bana, ben çok umursamamisim o an ihtimal vermedigim icin. Genel itibariyle farkli vadelerde aynı şeyi söylediler.

Yorumlariniz nedir bu kişilere?

Ida çok genel bakmıştı aklımda bile kalmadı. Ahu ikinci falda ilk falıyla çelişmeye başladı ve vade öteledi. Henüz vakti var, ayrıca aklımızı okuduğunu düşünmeye başladım. Başta olmaz dediği konuyu ben düşünmeye başladıktan sonra benim aklımdaki gibi yorumlamaya başladı. O ana kadar imkansız diyordu.
Gül ise ilk falda ne dediyse hala aynı konuşuyor. Tutarlı bence.

Ida çok genel bakmıştı aklımda bile kalmadı. Ahu ikinci falda ilk falıyla çelişmeye başladı ve vade öteledi. Henüz vakti var, ayrıca aklımızı okuduğunu düşünmeye başladım. Başta olmaz dediği konuyu ben düşünmeye başladıktan sonra benim aklımdaki gibi yorumlamaya başladı. O ana kadar imkansız diyordu.
Gül ise ilk falda ne dediyse hala aynı konuşuyor. Tutarlı bence.
Çıktı mi Gül size? Ne zaman baktirmisti? Ne vade vermişti? Olumlu mu konuşuyor hep?

Benim Güle bastırdığım tüm fallarım patladı.Hiçbiri dediği gibi gerçekleşmedi.Şaşırdım😳😳😳duyunca
Şimdi şöyle oluyor zannimca; ben mesela geçen yaz 4 ayrı yorumcuya ( Duygu Deniz,Gökçe Aksoy,Aziz Ermiş,Gül Demir) hayat akışımızda önemli bir yol seçimini gösteren bir soru sormuştum.Gül Demir hariç diğer üçü olmayacak diye çok net konuştular.Sadece Gül Demir yüzde 90 olacak,kartlarımla da destekledim çok eminim demişti.Hepsine aynı hafta içinde baktirmistim.Gül Demir baktıktan iki gün sonra oldu ve böylelikle de Gül Demir çıkmış oldu.Ben artık tesadüf olduğunu düşünüyorum çıkan fallarin.Kimin dedigi tutarsa artik.Ayrica gecen yaz Gül Demir in fiyati simdikinin dörtte biri kadardı. Şu an şaka gibi olmuş.

X