Fal Sepeti Deneyimleri

Duygu aura hangi falda iyi sizce? Bu arada atsam mi atmasam mi kararsız kaldım değer mi sizce o krediye
Geçen sene çok sık fal baktırdığım dönemde ona da baktırmıştım. Yine buradaki tavsiye üzerine. İki durum vardı iş ve aşk. İki durum için de tam tersi çıktı dediğinin.

Gökhan keskin falı geldi. Beğendim ama çok spesifik bir şey demedi beni şaşırtacak. Sorduğum konu gereği soruda detay verdim ordan yürümüş olabilir. Bı konuyla ilgili yakın bir vade verdi çıkarsa o zaman iyi olup olmadığını daha net söyleyebilirim. Fiyatı uygun olduğu için denenebilir bence kötü değildi fal.

Ben onada baktırdım malesef iki durumda oda patlamış.Klasik hikaye işte iş oluyor vade, eski geri dönüyor ama ben başkası ile tanışıyorum. Lafontenden masallar
Bu kadarmi aynı olur ya ..sana haksızlık yapmış şu anda başkası ile görüşüyor ama geri gelecek ama senin karşına başkası çıkacak bu çok iyi birisi tercihini bundan yana yap

Canı. Daha 4 gün oldu BAKTIRDIM benim enerjim belkide fal da pek bilgi vermem falcıya sadece isim verio durumumuz nedir diye sordum olaylar olduğu gibi anlattı bana ben begendim

zeliş
zeliş canın dediği şeyler oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…