Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar merhaba. Ben fal konusunda yeniyim. Derin hisler, Melisa donukuk, burcu karen'e baktıran var mı?
canım arkadasım derin hislere baktırmıştı güzel olduğunu söyledi melisayı oda merak ediyor denicez bizde. Melisadan memnun kalırsak burdan yazarım tekrar

canım arkadasım derin hislere baktırmıştı güzel olduğunu söyledi melisayı oda merak ediyor denicez bizde. Melisadan memnun kalırsak burdan yazarım tekrar
Derin hisler bana çok pembe şeyler söyledi inanmadım açıkçası. Melisa da aynı şekilde çok fazla olumlu konuştu. Derin hislerin dediği vadeler ve söyledikleri tutmuş mu acaba?

Bende çıkmadı, kesinlikle tavsiye etmiyorum. O sitedeki yorumlara aldanıp baktırmayın bende öyle baktırdım tamamen hayal kırıklı. Bir tane şey bilemedi.
Sağol canım içimi rahatlattin sitede biraz araştırma yaptım bu gün medyumcetin uzakta oldu akşama kadar sitedeydi hemen sezginingucu şu an çevrim ici burada bir arkadaş ikisinin aynı olduğu söylemişti bencede

Derin hisler bana çok pembe şeyler söyledi inanmadım açıkçası. Melisa da aynı şekilde çok fazla olumlu konuştu. Derin hislerin dediği vadeler ve söyledikleri tutmuş mu acaba?

Bende derin hiselere yeni baktırdım ama bana olumsuz olacagını söyledi 😬. Vade vs de vermedi ama şuanı anlatırken iyiydi. Bende beğendim.

Gokhan keskin, yağız okur, firuze şanlı, nameste, kader papatya, derin hisler seçeneklerinden hangisine baktırmaliyım bana yardımcı olur musunuz. İçlerinden çatır çatır bildi tuttu dediğiniz var mı

Gokhan keskin, yağız okur, firuze şanlı, nameste, kader papatya, derin hisler seçeneklerinden hangisine baktırmaliyım bana yardımcı olur musunuz. İçlerinden çatır çatır bildi tuttu dediğiniz var mı
Fal Sepetinde bir sürü yorumcu denedim. Yazdıklarınızdan Yağız bende patladı hiç bilmiyor , Firuze için iade almıştım herkese uyan bir yorum gönderdi. Kader çok pembeci. Diğerlerini denemedim.

Kısa vadede dediği olan Nesibe var. Anlık analizi iyi olan Beril ve Savaş.

Derin hislerden memnun kaldığını söyledi. Asudenın yorumlarıda cok iyi onu da denemek istiyoruz. Nokta atısları olmuş hep, öyle soyluyorlar.

Gökhan keskin falı geldi. Beğendim ama çok spesifik bir şey demedi beni şaşırtacak. Sorduğum konu gereği soruda detay verdim ordan yürümüş olabilir. Bı konuyla ilgili yakın bir vade verdi çıkarsa o zaman iyi olup olmadığını daha net söyleyebilirim. Fiyatı uygun olduğu için denenebilir bence kötü değildi fal.
Ben de gökhan keskine ya da derin hislere batırmayı düşünüyorum. Gökhan keskini iki gündür yakalayamadım hangi saat diliminde baktırmıştınız siz acaba?

Ben de gökhan keskine ya da derin hislere batırmayı düşünüyorum. Gökhan keskini iki gündür yakalayamadım hangi saat diliminde baktırmıştınız siz acaba?
14:00te baktirmisim. Bu arada derin hislere de baktırdım ama Gökhan keskin bana daha iyi geldi ona baktirin derim

Çok teşekkür ederim😊 başka iyi deyip tavsiye ettiğiniz falcı var mı acaba?
Kahin kraliçe, didar evren, medyum namaste, ela ışık fal sepetinde ben bunları beğenmiştim ama begenmeyenleri de vardır. Onun dışında geysu da iyiydi gelecek için çıkmıyor diyorlar ben vade bekliyorum ama geçmiş ve an için çok iyiydi. Diğer falcilardan daha özenli ilgili ve kişilik olarak da düzgün bir insan tekrar gidebilirim diyeceklerimin arasındadır. 😊

X