Fal Sepeti Deneyimleri

Merkür kedisini beğenmedim Benin.nedenine gelince tarot bakıyormuş ben tarota inanmıyorum daha doğrusu eline kart alıp bakmakla bakılmaz..bunun çok güzel eğitimini verenler var ki onlarda pahalıdır.öncelikle kendisi verdiği randevunuz saatini unutmuştu bu ilk başta benim için eksi bir durumdur.bana istediklerimi söyleyip söylememesi açısından değil beğenmemem..tarot her kartta değişiyor yorum daha doğrusu doğru yorum önemli...
Ben boşandım bunu kartların vermesi gerekirdi ama söylemedi ve beni evlendirdi ..dahası daha yeni ayrıldığım kişiyi hayatıma soktu tekrar çıkardı tekrar soktu ve tekrar çıkardı...bilemiyorum.bana kalırsa kendisine sadece halihazırda ilişki yaşayanlar müracaat etsin,,,
Savunmak gibi olsun istemiyorum ama burada merkuru ilk ben önermiştim, uzun bir yazıyla. Önerdiğim diğer falcılar da vardı. İsim olmadan fal bakan kimi gördünüz şimdiye kadar? Keşke tarota inanmıyorsanız baktırmasaydınız. Bi de ucuz olmasına laf etmişsiniz. Yani baktırmadan söylüyor zaten fiyatı. Bana da heer söylediği çıkmadı ama bu eleştiriyi haklı bulamadım.

Savunmak gibi olsun istemiyorum ama burada merkuru ilk ben önermiştim, uzun bir yazıyla. Önerdiğim diğer falcılar da vardı. İsim olmadan fal bakan kimi gördünüz şimdiye kadar? Keşke tarota inanmıyorsanız baktırmasaydınız. Bi de ucuz olmasına laf etmişsiniz. Yani baktırmadan söylüyor zaten fiyatı. Bana da heer söylediği çıkmadı ama bu eleştiriyi haklı bulamadım.
Düşüncem bu yönde,öneren siz olabilirsiniz
Benim için önemli değil,baktırdım ve beğenmedim ama bu benim görüşüm elbetteki

Bu arada savunmak gibi olmuş biraz,burada herkes yazıyor düşüncesini...bilmem benim içim randevu saatide önemli,en başta bu konuda özensizdi bence...velhasılı evlenip ayrılmış ve bir kız çocuğu sahibi olan beni çocuk sahibi olmak için evlilik istediğimi beyan etti...menapozda olan bana...başka sözüm yok .nihayetinde fal bu...

kızlar derin hisler'e baktıran oldu mu hiç geçmişimle ilgili şu an içinde olduğum durumla ilgili her şeyi bildi ve ablam, arkadaşım falan da baktırdı onların da her şeyini bildi ilk baktırdığımda hazirandı ve eski sevgilinle barışma durumu görüyorum demişti 4 aylık bi süreç vermişti 4 ay sonra bana adım attı ve flört falan olduk yani başka dedikleri de oldu dediği çoğu şey çıkıyor ama benden başka baktıran ve dediği çıkan oldu mu?

Bana göre Binnaz yorumcuları daha başarılı. En son baktırdığım Nesibe Tekbaşer’in yorumunu beğendim. Yakında olacak dediği şeyler olmaya başladı. Hiç ihtimal vermemiştim.

kızlar burada beni bilen bilir coğu kisinin derdini de dinledim tavsiye de verdim fal tecrübelerimi de paylastım, coğu eski üye suan burada yok onlara selam olsun.
Bana anlık durumu bilen karsı tarafın düsünceleri olarak biri lazım? gelecek umrumda değil lütfen yetisin yardıma konu cok önemli

Duygu aura hangi falda iyi sizce? Bu arada atsam mi atmasam mi kararsız kaldım değer mi sizce o krediye

kızlar burada beni bilen bilir coğu kisinin derdini de dinledim tavsiye de verdim fal tecrübelerimi de paylastım, coğu eski üye suan burada yok onlara selam olsun.
Bana anlık durumu bilen karsı tarafın düsünceleri olarak biri lazım? gelecek umrumda değil lütfen yetisin yardıma konu cok önemli

Eğer öğrendiysen bana da söyler misin 😊 ben çok uzak kaldım ama baktırmayı düşünüyorum.

X