Fal Sepeti Deneyimleri

Beril Yavuz anlıkta iyidi. Bir şey yapmak istedim kararsızdım . Beril yap pişman olmazsın dedi ve söylediği gibi oldu. Şu an süreç onun söylediği gibi ilerliyor. 80 % çıktı. Yine bence çıkan fallar tesadüf

ben falsepetine çok fal baktırdım. baktırırken de buradan çok faydalandım. o yüzden kısaca kendi deneyimimden de bahsedeyim. falsepetinde baktırdığım onca fal içinde sadece alex ve melisa donukuk tutarlı şeyler söyledi.onlar da net tarih vermiyorlar zaten. alexe daha çok anı yorumlasın diye atıyorum zaten bakış açısı hoşuma gidiyor. melisanın da aynı şekilde anda karşıdakinin duygu ve düşüncelerini okumada başarılı olduğunu düşünüyorum. zaten o kadar çok falım patladı ki falcılara geleceği söylesinler diye baktıramıyorum, hep nasıl olsa çıkmayacak diye düşünüyorum. bütün bunların yanında hiç kimseye fal baktırmasını tavsiye etmem çünkü bir yerden sonra bağımlılık yapıyor, üstelik bir yere de varmıyor

Kızlar merhaba melisa donuk hakkında ne düşünüyorsunuz? Kredisi çok yüksek. Yapilan yorumlarda çok iyi? Ben birtek ona bandırmadım sanırım fikrinizi öğrenebilir miyim

Kızlar merhaba melisa donuk hakkında ne düşünüyorsunuz? Kredisi çok yüksek. Yapilan yorumlarda çok iyi? Ben birtek ona bandırmadım sanırım fikrinizi öğrenebilir miyim
Melisaya birkaç kere baktırmıştım. Anda karşının his ve düşüncelerini okumada çok iyi ve pembeci de değil. Ama ben baktırdığımda fiyatı neredeyse yarısı kadardı. Yani o fiyata değer mi emin değilim

Melisaya dün fal baktırdım. Ben baya beğendim ama varlıklarla mı bakıyo nedir git gelli yorumlarken o konudan bu konuya atlıyo. Tam zaman vermemiş bakalım olur mu dedikleri ama soruma dönmedi hala
Bende baktirdim dün fena sayılmaz bazi seyleri tutarli ama çok ta beğenmedim. Anlık olarak karşı tarafın düşüncesinden pek bahsetmemiş bana. Bende onu isterdim bana tarih vermiş hemde yakın bir tarih olursa haber veririm. Karşı tarafın düşüncesi kısmında emin olamadım pek bişey söylememiş. Mesela alex e baktirdim o karşı tarafın duygu düşüncesi konusunda daha fazla ayrıntı vermiş fena da sayılmazdı.

Alex bende hiç çıkmadı 2-3 kere denedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…