Fal Sepeti Deneyimleri

melisayı ben de beğeniyorum en gerçekçi yorumlar ondan gelir ancak ben şuna kesinlikle iniyorum ben düşünce ve kararlarımı değiştirdiğimde durumda değişiyor o yüzden bilemiyorum ayrılcaksınız dediği biri vardı ve tekrar dönüş yapacaksınız başka biri böyle şeyler oldu doğru da ama bunların değişeceğini de düşünüyorum yani mutlak ayrılık ve dönen kişiyle mutlak birliktelikler değil, bağlanmamak fala bu demek bence Melisa'nın bence biraz enersiji kalıyor dinleyende o kısmı da değişik son zamanlarda baktırmışım 1 2 ay önce ve gerçekçi yorum yapmış ama bir insanın karakterinin kısa zamanda değişmeyeceği değil midir zaten normali yani gerçekçi dediğim bu yanıltmayayım kimseyi

Ela isik nasil kizlar fal.sepetinde. Boyle acida olsa soyleyen noktali bilgiler veren varmi bildiğiniz? Telwede onerisi olan varmi? Orada hic baktirmadim. Boyle gercekci olsun pembeci biri olmasin onerilerinizi bekliyorum🙏

Kızlar merhabalar,
Daha önce sizinle deneyimlerimi paylaşmıştım..Anlık durumları cidden biliyorlar bunun sebebi de üç harfliler gibi varlıklarla iletişimde olmaları..Ama öyle bir şey yaşadım ki,bana büyük bir ders oldu....Hayatta fal baktırmam demiyorum.Ayda 1 kere baktırırım belki...ama onun haricinde her gün fal baktıran kız yok artık....Gerçekten falcıların ne diyeceği,ne yapacağı belli olmuyor..Bir umuda tutunuyorsunuz dedikleri doğru çıkıyor ama sonradan başınıza öyle şeyler geliyor ki,ben bunun için mi aylarca nerdeyse her gün fal baktırdım diyorsunuz..Siz,siz olun.Fal bataklığına düşmeyin..

Mucizehissin falı patladı ben de arkadaşlar 43 günlük bir süreç verdi ama dediklerini yaşamadım birsen67de 1 aylık zaman dilimi vermişti ikisinden de çok umutluyken gerçekleşmedi hiçbirii

falsepetinde hem ucuz hem de yorumları çok iyi diye nadide hanzade ye fal attım. salladıkça sallamış. pembe tablo demesinler diye araya ailevi ufak tefek sorunları karıştırdı olumsuz olup da düşük puan almasın diye tanışmadığım biriyle evlendirdi:KK48: hiç içinde olmadığım aşk acısından ve olumsuzluklardan bahsetti. kötü :63:
En tecrübeli danışanlardan biri olarak söylüyorum.Çok yenilere baktırmayın bile😂😂 "beni tanışmadığım biriyle evlendirdi" 😂 Çıldırıyorum kzjksjsks

Katiee Vise var.Onunda vadesi çıktı.Firuze Şanlı da çok iyi..Kahin Kraliçe durum analizlerini baya iyi yapıyor ama harfleri pek tutmuyor..
Dediğiniz isimleri hiç denemedim, biriken puanlardan gelen falım var acaba onlar bakar mı ? Bazen yazınca bakıyorlar

Telefonuma fal sepetinden 11 tane falcı katıldı diye mesaj geldi ben de eskilere şuan fal atmak istemiyorum yeni birilerini deneyen var mı diyecektim

Bedava falı Burcu Karen çekmiş 4 dk laf kalabalıklığı şöyleki ''ıııı kendinizi geliştirirseniz yani bir toplantı bir seminer bir eğitim bir kurs.. böyle şeylere katılırsanız 7 vadeye işinizde yükseliyorsunuz, aahhhaaahhh sorduğunuz kişiyle ilgili ilişkiyi başlatan siz olacaksınız yani alevlenecek sonrasında ççoooook büyük bir aşk falan ....( ex olduğunu söylememiştim sadece isim verdim).'' bedava faldan beklentim yok hatta dinlemeden siliyorum ve enerji yüklemesi olmasın diye gerçekten merak ettiğim hiçbir soruyu sormuyorum çünkü bu tipler bakıyor ... Paralı da aldığı için bana gelen yorumu paylaşmak istedim.

X