Fal Sepeti Deneyimleri

İletişim olacak dediği adam yazdıysa zamanına takılma bence, tarihleri kimse tutturamıyor. Ama işin akıbeti onun dediği gibi olmayacaksa o başka.
adam toprak grubu ateş enerjisi var dedi ateşe dair en ufak bir sey yok haritasında ekim 2. haftaso yazıcak hayatında baska kız yok dedi konustugu baskası varmış.

Dün gece ismini vermeyecegim gercek ve burda tavsiye de edilen bir falciya ,kendi durumumdan farkli,kelimenin tam anlamiyla senaryo kurarak sorular sorup fal baktirdim.Bunu fala inanmayan ,en azindan online fala inanmayan eşim istedigi icin yaptim.Ne zamandir bunu istiyordu benden ,sırf kanitlamak icin tezini diyeyim :) Ve sonuc dedigi gibi oldu.Tamamen sordugum sorular üzerinden _ki benle alakasi yok durumun_ yürüyerek cevaplarini o sekil verdi.Farkli bir sey ,ya da benle ilgili hic bir sey söylemedi.Sorularla kendimizi desifre ediyoruz zaten yeterince.Eşime göre ,gercek bir falci yanlis soruyu da algilayabilirmis ,en azindan belli edermis.Ikna oldum,artik online fal baktirmam sanirim.Yüz yüze,hic bir sey sormadan ,enerji alarak,hissederek söylenen fal ,faldır der hep eşim.Ben de burda online isimler verip tavsiyelerde bulundum hep.aksamki fali görünce ,bakilanlarin da bi anlami kalmadi...Bazi söylenen seylerin cikmasi olasilik olarak zaten muhtemel.cikmayanlarin da öyle.Kisilik analizleri, burclarla cok özdeş.cunku soruyolar burclari da .Dün bu konuda pes ettim.Konu takibinden de cikiyorum.Hepinizin gönlünce olsun her sey dilerim 🙏🙏🍀

falsepetinde hem ucuz hem de yorumları çok iyi diye nadide hanzade ye fal attım. salladıkça sallamış. pembe tablo demesinler diye araya ailevi ufak tefek sorunları karıştırdı olumsuz olup da düşük puan almasın diye tanışmadığım biriyle evlendirdi:KK48: hiç içinde olmadığım aşk acısından ve olumsuzluklardan bahsetti. kötü :63:

Zülali bıraktınız mo ya ben arada gidiyorum , bi de melisa donokuk ona da atmıştım fena değil bunlar

falsepetinde hem ucuz hem de yorumları çok iyi diye nadide hanzade ye fal attım. salladıkça sallamış. pembe tablo demesinler diye araya ailevi ufak tefek sorunları karıştırdı olumsuz olup da düşük puan almasın diye tanışmadığım biriyle evlendirdi:KK48: hiç içinde olmadığım aşk acısından ve olumsuzluklardan bahsetti. kötü :63:
Maalesef ona o yorumları kim yapıyor anlamadım ben de attım berbattı berbat

Alexmi duygu aurami yorumcu zeusmu zulal senmi didar evrenmi sizce bunlara hic baktirmadim. bide soru sorarken nasil sormaliyim bahsetmesem genel olarak iste beni neler bekliyo askta falan desem olmuyo her yone cekilen yorumlar geldi bahsetsemde benim dediklerimi yorumluyorlar gibi geliyor soyle hisleri kuvvetli akli basinda bi falci istiyorum

Alexmi duygu aurami yorumcu zeusmu zulal senmi didar evrenmi sizce bunlara hic baktirmadim. bide soru sorarken nasil sormaliyim bahsetmesem genel olarak iste beni neler bekliyo askta falan desem olmuyo her yone cekilen yorumlar geldi bahsetsemde benim dediklerimi yorumluyorlar gibi geliyor soyle hisleri kuvvetli akli basinda bi falci istiyorum
Ben zeus (2016) duygu aura(2019) ve zülal en son 10 gün önce attım . Zülale en çok atmışım ben memnunum hızlı ve özenli bakıyor daha önceki 3 falı çıktı 1 falı karmaşıktı çünkü ben de net biri değil birkaç kişiyi sormuştum aynı fal da baya karışıktı son falı tutarlıydı uzun vadeli o yüzden belirsiz tabi , duygu aura da fena değildi bende sadece çok net bildi diyemediğim için ilk onun adını söylemedim sonucu bildi ,

X