Fal Sepeti Deneyimleri

Didar evrenden memnun kalan ,söyledikleri çıkan var mi kızlar. Pembeci değil diye batırdım ,çok olumlu konuşmuş
Bana da çok olumlu konuşmuştu olumlu konuştuğu çocuk başkasıyla sevgili oldu sonra durumu anlatıp tekrar fal attım bu sefer de çocuğu pişman etti sonuç = ne pişman olup sevgilisinden ayrılan var ne bekleyen bir loveme

cıktı mı sana söyledikleri ben de randevu aldım cok heyecanlıyım
En kısa vade 6-7 ay falandı henüz dolmadı
Ama ben bayağı beğendim yani 45 dk falan çok ayrıntılı baktı sonrasında istediğin kadar soru sorabiliyorsun. Fal sitelerinde bunun 2katı paraya 5-6 dk tutarsız, baştan savma fallar yollayıp bırakıyorlar. Şimdiye kadar doğru düzgün çıkan da olmadı.

En kısa vade 6-7 ay falandı henüz dolmadı
Ama ben bayağı beğendim yani 45 dk falan çok ayrıntılı baktı sonrasında istediğin kadar soru sorabiliyorsun. Fal sitelerinde bunun 2katı paraya 5-6 dk tutarsız, baştan savma fallar yollayıp bırakıyorlar. Şimdiye kadar doğru düzgün çıkan da olmadı.
cok uzun vade vermiş ya umarım enerjim tutar ben hep ywsilcingeneye baktırıyorum ona göre pahalı fiyatı

sen eski sevgilini sordunmu mesela hic bildi mi bana sana ilişki acılımı yapalım daha uygun olur dedi ama hafiften de bi kaç soru sormak istiyorum eski sevgilim napıyor diye
Benim sorduğum iki kişi de eski ztn, birisi eski sevgilim biri de geçen yaz flört gibi takıldığım birisi. İkisi hakkında da bayağı bir şey bildi. İkisi için de şu an başka bir kadın gördü mesela, ki bunun doğru olduğunu biliyorum. İstediğin açılım ne olursa olsun soru sorabiliyorsun diye hatırlıyorum ben. Ama kıza tekrar teyid ettirmek gerek tabii.

emeğine sağlık ama söyledikleri benimle alakasızdı flörtümü sorfum onun hakkındaki analizleri de yanlıstı ama gerçekten emek vererek bakıyor o kesin anlasıldı beni anca yesilcingene ve ayısıgın paklar
Yaa şaşırdım bendeki kişilik özellikleri ve şimdiki olaylar yüzde 90 falan doğruydu. Ama gelecekle ilgili dedikleri çok mümkün görünmüyor.

bana
Sadece merkuru öneriyorum diğerleri boş
bana cok olumsuzdu yesilcingenenin bile böyle bir falını hatırlamıyorum. geçmişi karakter analizlerini bildi, anlık olarak da doğru oldugunu düsündüğüm seyler var ama gitti beni ruh esimle tanıstırttı evlendirtti hemen dinlerken serin hikaye dedim, flörtümle ilgili hic bir şeyi de bilemedi

Arkadaşlar fal sepetinde demir beyin dedigi cikan varmi yoksa pozitif yorumlarından mi bu kadar seviliyor? Birde fulya nasin dedikleri cikan varmi? Onun disinda su genel olarak cok iyi gecmisten nokta atisi spesifik seyler bildi sureci bildi dediginz varmi sallamasyon asiri olumlamali olmayan?

Arkadaşlar fal sepetinde demir beyin dedigi cikan varmi yoksa pozitif yorumlarından mi bu kadar seviliyor? Birde fulya nasin dedikleri cikan varmi? Onun disinda su genel olarak cok iyi gecmisten nokta atisi spesifik seyler bildi sureci bildi dediginz varmi sallamasyon asiri olumlamali olmayan?
Demir e 3_4 kez baktirmistim 3 yil kadar önce.Bazi fallari nokta atisliydi enteresan şekilde, bazilarinin da hic biri cikmadi.fulya nas a 1 kez baktirdim ,iade aldim ,benimle uzaktan ,yakindan alakasi yoktu.Fal sepetinde yillar icinde dedikleri bana en cok cikan Yorumcu zeus olmustur.Her dedigi degil tabii,çoğunluk olarak cikti diyebilirim.Beril yavuz un da cogunluk olarak cok örtüstü soyledikleri yasadiklarimla.Bunun disinda onerebilecegim kimse pek yok.

X