Fal Sepeti Deneyimleri

Ben ve ablam iki kez baktirmistik ona gecen sonbahar ama patlamisti hepsi....Cokta kisaydi 4 dk gibi.Herkesle farkli iste enerjiler. Sizin adiniza sevindim.
Evet bana da önceden 5 dakika civarı bakıyordu. Sanırım artık öyle bakmıyor, en az 6 dakikalık yorum attı 3 falda da. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bende, her şey dediği sırayla oldu, son bir şey kaldı. Çok ilginç.. Evet enerji çok çok önemli, daha önce bu kadar geleceği bildiği bir fal bakmamıştı bana.. Şok içindeyim 🙄

Evet bana da önceden 5 dakika civarı bakıyordu. Sanırım artık öyle bakmıyor, en az 6 dakikalık yorum attı 3 falda da. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum bende, her şey dediği sırayla oldu, son bir şey kaldı. Çok ilginç.. Evet enerji çok çok önemli, daha önce bu kadar geleceği bildiği bir fal bakmamıştı bana.. Şok içindeyim 🙄
Ocak ayında baktırmışım ama ne geçmiş ne gelecek ne de anlık iyiymiş. Elle tutulur bişey yokmuş yorumunda.inandırıcı olsun pembe tablo olmasın diye olumsuz yorum yapanlar var,bence o yorumculardan biri kendisi

Ocak ayında baktırmışım ama ne geçmiş ne gelecek ne de anlık iyiymiş. Elle tutulur bişey yokmuş yorumunda.inandırıcı olsun pembe tablo olmasın diye olumsuz yorum yapanlar var,bence o yorumculardan biri kendisi
Ayışığın ve Yeşilçingene aynı

bu güzel yorumu yazmak için mi yeni üye oldunuz acaba?

bu güzel yorumu yazmak için mi yeni üye oldunuz acaba?
Bu yorumu yazmak için üye olmadım, siteye bu konuya bakmak için üye olduğum doğru ama :) Anlıyorum tabi ki şüphe duymanızı, açıkcası bende şoktayım. Daha önce da Didar Hanıma baktırıp dediklerinin tersini yaşadığım da çok oldu. Her zaman mükemmel demedim. Bu sefer tutunca yazmak istedim ve %100 yaşadım. Dediği gibi erkek arkadaşım kıskançlık yapıp geri gelmek istemeye başladı. Enerji meselesi tabi ne diyeyim, örneğin Beril'in analizleri doğru idi ama dediklerini yaşamadım. :) Kötü bulduğum yorumcuları da yorum olarak yazmıştım, bakabilirsiniz. :)

Kızlar selam! :))
bende sizlere kendi deneyimlerimi yazayım..1 buçuk senedir fal baktırıyorum.
Zeliş Can:KK70:oğru tespitlerde bulundu.Aman aman diyemem ama pişman olmazsınız
Walentina Wolf:Anlık durumda bildiği yerler var ama ben onun tarzını sevmiyorum.Şu kart şu demektir diyerek bitiriyor yorumu
Yağmur:RE-ZA-LET!Yani kadın o kadar saçmaladı ki anlatamam.Onun yüzünden psikolojim bozuldu fal baktırdığım gün.Şu an sadece dediklerine gülüyorum :)) Sitenin en KORKUNÇ YORUMCUSU.Sanki herşeyi salladı.Tek kelimesi çıkmadı.
Duygu Aura:Her gidişimde tutarsız konuşuyor.Yaramaz.
Zülal Şen:KK70:ediği 1 şey çıktı 3ü çıkmadı.Artık siz karar verin.
Buğra:En sevdiğim yorumcudan sonra ben Buğra'yı beğeniyorum.Dedikleri çıkıyor.Vadeler 1-2 gün önce veya sonra çıkabiliyor.Ki bu da çok doğal.Çok saygılı,falı boş kelimelerle doldurmayan biri.
Kaan Balkan:Vadeleri çıkmadı.Anlık durumu bilemedi.Duygularıma dair 1-2 şeyi doğru söyledi sadece.
Sevgi Derman:Vadeleri çıkmadı.Anlık durumu bildi.İyi yorumcu.Baktırılabilir.Ama bilmediği yerler de oluyor.
Fulya Nas:İlk verdiği vade tuttu.Onun haricinde olmayan şeyler söyledi çoğu zaman.4-5 defadır vadeleri tutmuyor.Söyledikleri çıkmıyor.
Naz Derin:Ben Naz'ı seviyorum ya...Yani analizleri doğru.Vadeleride çıktı.Baktırılabilir.
Yorumcu Zeus:Analizler doğru ama biraz çekimser bir yorumcu.Vade vermiyor.Net konuşmuyor.
Emre Dinç:Biraz yorum yaptı ama ses kaydı boyunca şifalandırma çalışmalarından,ne yaptığından bahsetti.İkinci bir defa gelmezsem bir çok soruma cevap vermeyeceğini söyledi.
Oylum Genç:Yani dedikleri beni çok güldürdü :))) Bir şey diyemeyeceğim :))
Beril Yavuz:Beni ve karşımdakini doğru analiz etmedi.Vadeleride çıkmadı.Beğenmedim.
Derin Hisler:En güzelini sona saklamak istedim :))) Bu isim verdiklerimin çoğu promosyonda çıktı zaten.Bir buçuk yıldır ona baktırıyorum.Verdiği harfler,vadeler,kimin kimle konuşacağı..?Duygular,düşünceler...Hepsi çıktı.İnsan bu kadar mı iyi olur..?Maşallah..Baktıran,asla pişman olmaz.

Walentina Wolf:Anlık durumda bildiği yerler var ama ben onun tarzını sevmiyorum.Şu kart şu demektir diyerek bitiriyor yorumu
Yağmur:RE-ZA-LET!Yani kadın o kadar saçmaladı ki anlatamam.Onun yüzünden psikolojim bozuldu fal baktırdığım gün.Şu an sadece dediklerine gülüyorum :)) Sitenin en KORKUNÇ YORUMCUSU.Sanki herşeyi salladı.Tek kelimesi çıkmadı.
Buğra:En sevdiğim yorumcudan sonra ben Buğra'yı beğeniyorum.Dedikleri çıkıyor.Vadeler 1-2 gün önce veya sonra çıkabiliyor.Ki bu da çok doğal.Çok saygılı,falı boş kelimelerle doldurmayan biri.
Kaan Balkan:Vadeleri çıkmadı.Anlık durumu bilemedi.Duygularıma dair 1-2 şeyi doğru söyledi sadece.
Sevgi Derman:Vadeleri çıkmadı.Anlık durumu bildi.İyi yorumcu.Baktırılabilir.Ama bilmediği yerler de oluyor.
Fulya Nas:İlk verdiği vade tuttu.Onun haricinde olmayan şeyler söyledi çoğu zaman.4-5 defadır vadeleri tutmuyor.Söyledikleri çıkmıyor.
Naz Derin:Ben Naz'ı seviyorum ya...Yani analizleri doğru.Vadeleride çıktı.Baktırılabilir.
Yorumcu Zeus:Analizler doğru ama biraz çekimser bir yorumcu.Vade vermiyor.Net konuşmuyor.
Emre Dinç:Biraz yorum yaptı ama ses kaydı boyunca şifalandırma çalışmalarından,ne yaptığından bahsetti.İkinci bir defa gelmezsem bir çok soruma cevap vermeyeceğini söyledi.
Beril Yavuz:Beni ve karşımdakini doğru analiz etmedi.Vadeleride çıkmadı.Beğenmedim.
Derin Hisler:En güzelini sona saklamak istedim :))) Bu isim verdiklerimin çoğu promosyonda çıktı zaten.Bir buçuk yıldır ona baktırıyorum.Verdiği harfler,vadeler,kimin kimle konuşacağı..?Duygular,düşünceler...Hepsi çıktı.İnsan bu kadar mı iyi olur..?Maşallah..Baktıran,asla pişman olmaz.
Derin Hisler in tek bi dedigi bile cikmamisti bana.Herkesin rezone oldugu farkli falci oluyor ,onu iyice anladim artik .

Merhaba kızlar, nasılsınız? umarım hepiniz iyisinizdir? Başınıza ağrıtacağım biraz ama bir şeyler söylemek istiyorum bu fal baktırma konusunda. Bugün bazı acı gerçekleri öğrendim ex hakkında. Adam beni sevdiğini söylerken gidip başka birisiyle tek gecelik beraber olup hamile bırakmış kadını ve sanırım şimdi birliktirlermiş. Bugüne kadar yüzlerce fal baktırdım bu adam için (iki sene boyunca) ve hiçbir yorumcu bu konuda olan biteni bilemedi. Ben artık bu fal konusuna noktayı koyuyorum. İnşallah hepimiz musmutlu olacağımız adamlar hayatımıza çekeriz 🙏🏼 Sevgiyle kalın ♥️♥️

Bu yorumu yapmak için mi üye oldunuz?

Derin hisleri beğenmiştim ben de ama gelecekle alakalı dediği şeyler çıkmadı. Bı de ikinci kez fal attım kendisine tutarlı olmak adına birinci falın aynısını yollamış. Ya hiç mi başka şey yoktu yani.

X