Fal Sepeti Deneyimleri

onlar sanırım yayınlıyorlar ama falı bakan siliyorlar. Çünkü bir kere ben 5 yıldız verdim verdikleri emek dolaylısından ama yorumda daha önce aynı kişiye aynı fal baktırdım ama çelişkiliydi, fallar alakasız dı diye. Yorumunu falcı okumuş, 5 yıldız verdiğimi de biliyor ama sayfada 5 yıldız verip olumsuz yorum yazdığım için sildiler. Yani ben yorumu yayınlandığını okudum, öyle hatırlıyorum. Sonradan silindi o da bence sistemden onaylayıp sonra falı bakan siliyordum. Ama yıldızlar kalıyor sanırsam.
Yok benimkini falsepeti yayınlamamış. Maillerinden öyle anladım yorumcuyla ilgili değil. Bide hiç yayınlanmadı o günden beri özellikle baktım

Yok benimkini falsepeti yayınlamamış. Maillerinden öyle anladım yorumcuyla ilgili değil. Bide hiç yayınlanmadı o günden beri özellikle baktım
Benim fallar patladı diyebilirim. En son artık şu Merkürkedisine baktırırım, ama inşallah hem aşk hem kariyer anlamı birden bakabilir ondan sonra artık tüm bağlantımı fallar ile keseceğim. Fal sepetinde ki tüm fallarım PATLADIIIIIIIIIII

Benim fallar patladı diyebilirim. En son artık şu Merkürkedisine baktırırım, ama inşallah hem aşk hem kariyer anlamı birden bakabilir ondan sonra artık tüm bağlantımı fallar ile keseceğim. Fal sepetinde ki tüm fallarım PATLADIIIIIIIIIII
Fal gerçekten boş iş ... Dün Yeşilçingene benim için boş çıktı . Tek ona inancım kalmıştı .. Bende de çoğu patladı olumsuz konuşan hariç ama onlara da güvenmiyorum olumsuz olacak diye tutturmuşlar .

Ben mesela Berile 15 mayısta baktırdım. Karşı taraf 1 - 1,5 ay içinde adım atacak dedi. Adım atmadı yani patladı
Bende 2’dir ona fal atmaya çalışıyorum daha kartları seçerken çevrimdışı oluyor yakalayamadım o kadar takip etmeme ragmen,çok üzülüyordum fal atamadım diye burda bayağı tutulmuştu beril☹️ Yine hayal kırıklığı😥

Beril yavuz da mı patladı😕
Patladı derken şöyle anlatayım. Şimdi kadın bana Haziranın 20-21 dedi. Hadi ben sonu saydım. Patladı diyorum çünkü o zaman fal baktırdığımda belirli bir insan için sormuştum, ama geçen baktırdığımda aşk ve iş sordum, kendisi daha önceki bu kişi hakkında söyledikleri söylemedi. O zaman olumlu konuşuyordu, sana adım atacak dedi. Ben biliyorum olmayacak ama yine de ümidim vardı. Yine de son falda da artık ben genel sorunca yani belli bir insan sormayınca o da önceki baktırdıkları ile çelişkili ise, ne diyeyim. Çünkü önceki fallarda bu kişi bana adım atacak her ne kadar şu an imkansız gibi görünse de. Bu defa söylemedi ama... yani payladı saydım, vade tutsa ya da tutmasa da. Demek istediğim şu size: ben demiyorum yok o falcı tamamen beni okuyabilmeli, tabi ki geleceği tam göremezler, ya da nasıl desem görseler bile bize söyledikten sonra, ister istemez biz bir şekilde bazı şeyleri bildiğimizden değiştirebiliyoruz. Bana Beril yine olumlu konuştu, ama benim şu anda da aynı kişi varken aklımda, neden o zaman onu da hissetmedi, daha önce olumlu konuluyordu ya... boş iş diyorum. Zaten inancım pek yoktu bu kişi bana adım atacağını ama işte fallarda bir teselli, bir ılık bulduk kendimize

Fal gerçekten boş iş ... Dün Yeşilçingene benim için boş çıktı . Tek ona inancım kalmıştı .. Bende de çoğu patladı olumsuz konuşan hariç ama onlara da güvenmiyorum olumsuz olacak diye tutturmuşlar .
Ben bana pembe masallar söylesinler istemiyorum. Bana deşeler bak şöyle böyle fırsatlar olacak, buna şuna dikkat et, böyle şöyle bir kişi vs gibisinden, hayırlısı olacak/olmayacak gibisinden şeyler. Gelecekle ilgili adımlar, gelişmeler gibisinden. Demesinler soru sor, Allahım ya sınav mu bu, her sorduğunun cevabı olsun... saçma yani, çıkanları yorumlasalar yeter bize, tabi yetenekleri, durugörü olan insanlar... öyle faso fiso bakanlar değil.

Falsepetinden bir verdiğim için yorumumu yayınlamayan sistemden gelen cevap: falınız işleme alındığı için yorumunuz yayınlanmamıştır.
Böyle saçma bir bahane yoook.
Sizde bilin istedim burası büyük bir platform. Fal bile baktırmasa şikayet etse görenler bi süre site çöker.
Bu kadar saçmalamalarına diyecek sözüm yok artık.
İşlemle alakası yok, sadece emek verilmiş diye bir yorumcuya 5* verdim ve yoruma aynen emek yüzünden olduğunu yazdım ama yayınlanmadı. Demem o ki site yönetimi bu anlamda resmen saçmalıyor

Merkür kedisinin gelecek yorumu çıkan var mı?
Valla bana yakın gelecek için aşırı iyi şeyler, sonrası için aşırı kçtü şeyler söylemişti. Yalnız buradan 3 kişiye daha benzer şeyi dediğini farkettim. Araya 3.cü biri girecek. Sanada dedi mi? Bazılarında girecek ama cinsel anlamda ya da girmeye çalışacak ama erkeğin duygusu yok gibi şeyler. Bu arada yakın zamanda istediğim güzel şeylerde olmadı, stabil her şey. Hatta eskiden daha az konuşur olduk benimkiyle

Valla bana yakın gelecek için aşırı iyi şeyler, sonrası için aşırı kçtü şeyler söylemişti. Yalnız buradan 3 kişiye daha benzer şeyi dediğini farkettim. Araya 3.cü biri girecek. Sanada dedi mi? Bazılarında girecek ama cinsel anlamda ya da girmeye çalışacak ama erkeğin duygusu yok gibi şeyler. Bu arada yakın zamanda istediğim güzel şeylerde olmadı, stabil her şey. Hatta eskiden daha az konuşur olduk benimkiyle
Bana da olumsuz konuştu bayağı.hayatıma birilerini soktu yalancı çıktılar onlar da. Haberleşme gördü eskiyle ama öyle inanmadım ki sildim sonra aslında sorum gelecek odaklıydı.Geçmiş konusunda iyi diyebilirim en azından benim için doğru şeyler söyledi. Ben pek sevmedim tavrını. Geysu da geçmişte çok iyidir mesela ve daha cana yakın bir insandır.Çıkarsa yazarım tabi.

Bana da olumsuz konuştu bayağı.hayatıma birilerini soktu yalancı çıktılar onlar da. Haberleşme gördü eskiyle ama öyle inanmadım ki sildim sonra aslında sorum gelecek odaklıydı.Geçmiş konusunda iyi diyebilirim en azından benim için doğru şeyler söyledi. Ben pek sevmedim tavrını. Geysu da geçmişte çok iyidir mesela ve daha cana yakın bir insandır.Çıkarsa yazarım tabi.
Ya biraz karışık bana sana aşkı artacak şöylr güzel böyle güzel hissedecek dedi. Sonra aranıza üçüncü bi şahıs girecek cinsel olarak dedi sen affetmiceksin dedi. Birden çok döndü olay

Arkadaşlar detay vermek istemiyorum ama erkek arkadaşım, şuan ayrıyız. Beni denemek için bir arkadaşına ekletti, 2 gün önce oldu bu olay. O günden beri Didar Hanımdan 3 yorum aldım. İlk iki yorum anıdda oldu, bende şaşkınım. 3. Yorumuda şuan gerçekleşiyor. Hatta %100 diyebilirim, aynı dediği sırada yaşanıyor her şey. Son bir şey kaldı, oda olursa tamamdır ama mutlaka olacaktır. Dener misiniz bilmiyorum ama ilk defa bir yorumcunun dediğini bu kadar net ve aynı yaşıyorum. Anlatmak istedim size 👌

Arkadaşlar detay vermek istemiyorum ama erkek arkadaşım, şuan ayrıyız. Beni denemek için bir arkadaşına ekletti, 2 gün önce oldu bu olay. O günden beri Didar Hanımdan 3 yorum aldım. İlk iki yorum anıdda oldu, bende şaşkınım. 3. Yorumuda şuan gerçekleşiyor. Hatta %100 diyebilirim, aynı dediği sırada yaşanıyor her şey. Son bir şey kaldı, oda olursa tamamdır ama mutlaka olacaktır. Dener misiniz bilmiyorum ama ilk defa bir yorumcunun dediğini bu kadar net ve aynı yaşıyorum. Anlatmak istedim size 👌
Ben ve ablam iki kez baktirmistik ona gecen sonbahar ama patlamisti hepsi....Cokta kisaydi 4 dk gibi.Herkesle farkli iste enerjiler. Sizin adiniza sevindim.

X