Fal Sepeti Deneyimleri

Ay çok sinir oldum diğer falda %25 indirim kuponu vermiş. Demiş ki hisleriyle baktığını düşünüyoruz.yok böyle bir şey yani kadın çiçek böcek diyo his oldu bu kavram
Sizde pahalı bir fal seçin, daha önce ben 60-70TL olan falın istemiştim İade ama iade vermedi, sonra banala indirim kuponu verdi, ben gittim pahalı falda kullandım onu.

Beril’den başkasına gidemez oldum..Ama üst üste baktırınca söyliceği bir şey kalmadı artık ,bekliceğim yapıcak bir şey yok..Sonu evlilik dedi..Çıktığı gibi burdayım..
İnşallah olur. Bende çok sevdim kendisini, üslubunu ve dürüstlüğünü. Onun pembe tablo çizmesine düşünmüyorum, umarım sadece hislerimonu yanıltmıyordur. Dilerim sizin de benim için de söyledikleri en kısa zamanda gerçekleşir.

Ay çok sinir oldum diğer falda %25 indirim kuponu vermiş. Demiş ki hisleriyle baktığını düşünüyoruz.yok böyle bir şey yani kadın çiçek böcek diyo his oldu bu kavram
Önceden baya baya iade yapıyorlarmış ama artık indirim kuponu verip yolluyorlar burcu karen için iade istemiştim çünkü kadın salakça espriler yapıp kıkırdıyordu sürekli. Ona rağmen indirim kuponu vermişlerdi
Duygu auraya gönderirsen beğeni durumunu yazar mısın?
Daha önce foruma yazmıştım çok spesifik bi olayı bilmişti ama vadesi tutmamıştı.sonra bikaç kez daha gönderdim ben duyguya

1 puan verip yorum yaptığım için site yorumumu oylum gençe yayınlamamış. Bende sordum tekrar neden yayınlanmadığını. Yok böyle bir şey yA ne iade ediyo ne yorumumu yayınlıyo
Aynen benim de bir ara cok konusulan ama yakin gelecek disinda cikmayan bi falci var ya isim lazim degil ona yaptigim yorum yayinlanmadi hic.

Aynen benim de bir ara cok konusulan ama yakin gelecek disinda cikmayan bi falci var ya isim lazim degil ona yaptigim yorum yayinlanmadi hic.
Ben mail attım tekrar. Dedim ki madem hisleriyle baktığını düşünüyosunuz iade yapmıyosunuz ki falda sorularıma bile cevap vermemiş, burası özgür bir platform değil mi ben fikrimi nasıl belirticem yorum yazmak dışında dedim. İnsanlarda okuyor yorumları neden yayınlamadınız beni bu konuda bilgilendirin dedim.

Slm kızlar fal sepetinde beril yavuz a fal atmak istiyorum ama sürekli meşgul sırada dört beş kişi var yorumlaması nasıldı onun dışında fiyatı Uygun olup beğendiğiniz bir falcı var mı sitede.

Falsepetinden bir verdiğim için yorumumu yayınlamayan sistemden gelen cevap: falınız işleme alındığı için yorumunuz yayınlanmamıştır.
Böyle saçma bir bahane yoook.
Sizde bilin istedim burası büyük bir platform. Fal bile baktırmasa şikayet etse görenler bi süre site çöker.
Bu kadar saçmalamalarına diyecek sözüm yok artık.

Ay inanmiyorum ya aynen bana da 25% lik off verilmisti -pahali "ünlü" falci bile isteye 3 fallik kredimi yemisti anlattigi da bisey olmadi resmen ama tek bisey agzimdan laf alip disaridan islem icin gerekenleri anlatti- bir sonraki fal icin ama ben extra kredi almamak icin pahali degil de elimdeki kredinin yetecegi ucuz bir fal göndermistim. Param resmen bos lakirdiya gitti.

onlar sanırım yayınlıyorlar ama falı bakan siliyorlar. Çünkü bir kere ben 5 yıldız verdim verdikleri emek dolaylısından ama yorumda daha önce aynı kişiye aynı fal baktırdım ama çelişkiliydi, fallar alakasız dı diye. Yorumunu falcı okumuş, 5 yıldız verdiğimi de biliyor ama sayfada 5 yıldız verip olumsuz yorum yazdığım için sildiler. Yani ben yorumu yayınlandığını okudum, öyle hatırlıyorum. Sonradan silindi o da bence sistemden onaylayıp sonra falı bakan siliyordum. Ama yıldızlar kalıyor sanırsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…