Fal Sepeti Deneyimleri

Evet çok durgun

Yakında çıkan fallar var mı ?

Beril Yavuz hep meşgul Çıkan falları var mı yada patlayan ??? Bana henüz çıkmadı ve çıkacak gibi durmuyor .
Benim de çıkacak gibi değil, vadesine bir kaç gün kaldı, hadi ben ay sonu sayayım dedim önümüzdeki hafta sonu ama o zaman da olacak gibi değil. Hepsi patlayacak sanki bende de.

Mısırlı hep telefonla mı bakıyor ya?seslisini yakalayan var mı? Telefondan memnun kalmamıştım.
Bir de yağmur sothis nasıl sizce?
Misirliyi sesli bir kez yakalamistim gecen sene .Bir daha hic yakalayamadim ve atmadim.Yagmur sothis i ben kendi adima tavsiye etmem, cok begenmedim.Degisik yorumluyor,tamamen kartlari ön plana koyup ,meditasyon tarzinda bakim yapiyor.Tercih meselesi tabii.Bundan hoşlanan da olabilir.

Tam kurtuldum derken yine düşüyorum fal batağına denemek istiyorum yağmur sothisi ama yakalayamadım

Kızlar hediye falın iadesini yapıyo muydu falsepeti? Ya 2dir oylum genç bakıyor ve gerçekten leeeş
O kadını ben de hiç sevmemiştim.benim de hediye falımı almıştı ama bildiğim kadarıyla hediye falın iadesini yapmıyorlar.ayrıca fal sepeti destek çok iyi çalışmıyor bence,falı gönderirken yazabilirsiniz demişlerdi bana ve ben de bir yorumcu söylememe rağmen alakasız birisi almıştı.ipek pekin.hediye için çok kötü değildi ama çok geneldi.benim hediyeleri bunun dışında ya özgür can yada kaan balkan alıyor

özgür canda leeş. Attım mail bakalım, inceleyip döneceklermiş. Bu kadın geçen falında da öyleydi (hediye falda). Aynı kelimeler sürekli dönüyo sorduğum sorunun cevabı zaten ortada yok

özgür canda leeş. Attım mail bakalım, inceleyip döneceklermiş. Bu kadın geçen falında da öyleydi (hediye falda). Aynı kelimeler sürekli dönüyo sorduğum sorunun cevabı zaten ortada yok
Sen genelde binnaza baktırıyorsun sanırım eskiden çok baktırdım binnazda yani 2015ten bu yana aralıklarla ama esas geçen sene patlama yaptı bende,sonra zaten malum...çok pahalı olmaya başladı. Serkan batu kılıç’a baktırdın mı hiç? %100 başarı diyor ama daha önce %100 olan kemal devrim ve engin gümüş bende hep patladı

aynen binnaz benim yerim:))) Bende artık indirimden alarak baktırıyorum ama yoksa para dayanmaz. Engin gümüşe 2 kere baktırdım fena değildi hatta yakın tarihli bi iki olayı çıksa da sonuç olmadı. Benim oradaki favorim doğa dan. Fallarının çoğunu yaşarım o nedenle hatta artık önemli bi sorunum olduğunda ona sorup iyi ya da kötü düşünür oldum:) Çok farklı bir enerjisi var, sesi de çok huzur veriyor bana.
Serkan batuya da 2 kere attım. İlk falında yakın gelecek oldu. İkinci falı kötü bir anımda indirimi görünce yolladım. Yakın tarihli gene 1-2 küçük olayı oldu ama onun asıl vadesi bana söylediği temmuz ortası. O yüzden bilemiyorum.
Ben bide orada tumayı çok beğeniyorum. Çok çook uzun bakar 20-25 dk yeri gelir bakar (genelde 15-20 dk arası bakar zaten). Sorularının hepsine atlamadan cevap verir. fiyat performans açısından iyidir yani tatmin eder.

Doğa dan’a bir kere yollamıştım ve 2 saat sonra söylediğibir şeyi yaşadım.ben baktırdığımda yazılıydı şimdi telefon olmuş sanırım.telefonda fal olayı bana saçma geldiği için göndermedim tekrar.tümay’a da baktırmıştım ve genel olarak iyiydi Maya demir bir ara çok popülerdi ama gereksiz,aynı şekilde hazar erbab yada eyüp deniz falları çok çok pembe ve bunlar yüzünden çok vakit kaybettim diyebilirim

yok yok onlar pembişci aynen. Tumay hakkını veriyor, Gilda'da iyiydi bak katina bakıyor ama son falı çıkmadığı için eledim ama çok özenlidir ilk falları da çıktı hakkını yemeyeyim o yüzden. Doğa benim ilk telefon falı baktırdığım yorumcu:) Çok korkarak atmıştım hatta telefonda nasıl olur ki diye ama kesinlikle doğa telefonda iyi.. Aklımdakini anında sorabiliyorum telefonda çünkü. Bide hiç zaman yemiyor çok hızlı ve seri bakıyor. Ben indirimden kredi alında hani telefon kapanmıyor ya 10dk sonra kredi olduğu için hesapta, doğaya 10 dk sonra kapatıyorum dediğimi bilirim:)) Çok tatlıdır ve uzatmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…