Fal Sepeti Deneyimleri

Çok kafa yorarsak işin içinden çıkamayız. :))
Allah herkesin gönlüne göre versin.
Nakta ve Uyumsuzz'a baktırmış mıydınız?

Geysunun geleceği bana da çıkmadı. Ben de ilk falı hayretle okumuştum vay be demiştim. Bana özel hayatını anlat deselerdi süreci ondan iyi anlatamazdım. Ama gelecek konusunda başarılı değil tabi bu benim düşüncem. En son bayağı pozitif şeyler söyledi ben de sanmıyorum öyle olacağını dedim. O da neden olmasın tarzında şeyler söyledi. İyi bir insan kibar düşünceli. En son yorum aldığım falcı para odaklı olduğunu belirten o kadar belli ediyordu ki ne empati ne bir şey hak getire. Çingene de ürkütüyor insanı her şey olumsuzmuş gibi. Kaderinde yok falan filan.

zamanında ben cok kötü oldugum icin bana parasız uzun uzun bakmıslığı var geysunun gerçekten isini 100 liralık falcılardan cok daha özenli yaptığını düsünüyorum.

hayır uyumsuzun burada falını bana atan arkadasım oldu söylediği anlasılmıyor bile enerjisi uymuyor benim bu ikisiyle de
Anlatımı zayıf gerçekten ama gecmişte ve anda çok basarılıydı bende.Olaylar dediği gibi ilerliyor asıl vadesi Temmuz gibi.Yazacağım direk çıkarsa.Geysu para odaklı bir yorumcu kesinlikle değil çokta uyguna bakıyor.Gelecekte çıksa favori olur,ama maalesef.

Falın ne kadar boş iş olduğunu maalesef geç anladım. İki kere aynı falcıya gitmedim Yeşilçingene hariç. Aşağıdaki falcılar bende patladı .

Binnaz : Rengin Korel, Destina Eren , Asmin Acar, Leyla Erdem, Tumay Cennet, Sedef Çelik ,İrem Çerkez, Haleh Çetiner , Serkan Batu Kılıç ( gerçi asıl konu tuttu diyebiliriz ama yorumuma göre yürüdü ve söylediği başka şeyler hiç gerçekleşmedi . Bunun hakkında bir şüphem kaldı tekrardan belki denerim ).

Vadesi henüz dolmayan ama patlamaya yakın : Firuze Ahu Tanyeli, Zişan Işık, Şevdar Avaz, Engin Gümüş

Fal Sepeti patlayanlar : Zülal Şen, Zeus, Sevgi Derman, Oylum Genç, Demir, Kaan Balkan, Özlem Yılmaz, Sezen Yıldız, Buket Türkmen, Alev Seçkin , Sahra Aykız

Vadesi henüz dolmayan ama patlamaya yakın : Melisa Donukuk, Zeliş Can, Ece Katre, Beril Yavuz, Duygu Aura, Didar Evren, Fulya Nas ( son 4 en son baktırdığım için tabii vade olarak daha geç verdi )

Tellwe : sadecegercekler, shayla, seruven, elifsucan , gizemsezen, asmara , falperrisi, uyumsuz ( asıl konuyu bilmiş olumsuz sonuçlandı ama söylediği gibi olmadı )

Astrocenter : Kağan Ateş, Duha Yağmur Fal Alem Nalan abla patladı.

Olumsuz konuşup çıkan fallar : Yeşilçingene, Alex , Yağmur. Serkan Batu ve Nil Güneş olumsuz olacağını bilmişler ama tek bundan başka söyledikleri hiç bir şey olmadı ve anlıkta kötüydu. Yani asıl konu olumsuz olacağını tutturmuşlar gibi.

Tekrar fal baktıracam mı ? Hayır asla. Belki tek Yeşilçingeneye atarım ama aşk için değil. Hayatıma yeni biri girerse asla fal baktırmam.

Küçük düzeltme: tellwe sadecegercekler vadesine 1 ay var . Ama olumlu olacağını bu saatten sonra beklemiyorum

Küçük düzeltme: tellwe sadecegercekler vadesine 1 ay var . Ama olumlu olacağını bu saatten sonra beklemiyorum
Ya acaba sık baktırıyor olmak mı blokaj koyuyor? Kartlar 40 günü söylüyormuş galiba ve dün bir youtube yorumununda biri her bakılan fal yeni bir gelecek kapısı açar , O sebeple beklemek gerekliymiş ve fal baktıkça enerji bloke olup vade ileri gidiyormuş. Enerji sürekli karıştığı için. Tabi insan bazen o kadar kötü oluyor ki birilerinin güzel iki sözüne muhtaç kalıyor.. Ama buna inanmaya başladım çünkü aramız iyiyken bir kaç kere fal baktırmıştım, baktırdığım Zülal Şen, Fulya Nas bana ayrılık olacak, dönüşü var ama çok yıkıcı bir ayrılık yaşacaksınız demişti. Belki de bu enerjiyi üzerime çektiğim için olmuştur. Komple falları kafamızdan silebilsek keşke

bunu ben de duymustum bana verilen vade hep temmuz sonu, galiba yesilcingeneye attığım bu fal son falım olucak daha da atmayacağım cünkü vade yaklastıkca ben fal atıyorum sanki blokaj koyuyorum gibi geliyor fal baktırıp sanki o falı füsünmeyip unutunca daha cabuk cıkıyor gibi söylenenler.

Ya evet bana da mantıklı geldi. Çünkü içsel olarak her şeyin iyi olduğuna inanıyorum ama iki gün önce yazayım dedim kötü bir tepki aldım. Mantıksız gelince bir kaç yorumcu ya üst üste attım dün. Liya Hanıma da atmıştım oda dedi kendi enerjini kötüleştirerek karşı tarafı da asabi yapıyorsun, inan ban pozitif düşünüyor ama senin enerjin ona yansıyor dedi. Dindar Hanıma da atmıştım oda 'Kartlarının sonuçları kötü değil ama karışık gelmiş, enerjini temizle, kendi kendine blokaj koyma, meditasyon yapmaya çalış, en az 1 hafta kimseye baktırma' dedi. YouTube yorumunda rastgele cevap verdiğim biri de öyle diyince galiba gerçekten doğru dedim. Sürekli yorum alıp başkasının enerjisine girince galiba cidden etkiliyor.

Ve Twitter da Merkür Kedisine baktırdım Twitterdan aşırı iyi. Bir kişiye daha baktırdım dün oda baya iyiydi. Kartımda ki bütün parayı abime attım kendime engel olmak ve baktırmamak için Hem parama yazık hemde enerjiyi blokaj etmeme yazık...

Fallarin boş olduğunu ben epey zaman önce anladim ama sadece 3_4 ay göndermiyorum sonra bi kaos ,bi belirsizlik bastiriyo herhangi bi konuda ,önce direniyorum bi ,sonra dayanamayip tekrar atiyorum.Aslina bakarsaniz fali hayatinizdan tamamen cikarmak icin burayi takip etmemek lazim.Yeni falci geliyo bi sey oluyo,cok iyi vs adi geciyo ,dayanamayip atiyoruz.Ben öyleyim en azindan.Madem falla ilişkimi kesicem ,şöyle enerjisi kötü böyle boş derken burayi takip etmem ne mana oluyor. Öz eleştiri yapayim biraz:)

Benim de kasım icin söyledigi epey pembe ,umarim pembeler de cikar ilk falinda dedigi sürec de cikmisti.Bilemiyorum,olumlu düşünmek lazim biraz da.
Bir bana mi çıkmıyor arkadaşlar yaaa??? Hey Allahım çıldıracağım? Ne yanında ki kızı gördüler, bir de diyorum ciddi onların ilişkisi, hala ayrılacaklar diyorlar? Hiç inanasım yok(((

Bende Fulya’nın falları çıkmadım. Hep baktırdım ona inanarak ama boş iş, hep pembe tablo, Mart ayında seninle ciddi bir konuşma yapacak dedi, ilişki başlangıcı olacak, bu kişi ile evliliğe doğru gideceksin, patttttt Mart Ya da nisan ayında başka kız girdi hayatına sevgili oldu, ailesiyle tanıştırdı, şimdi bana ayrılacaklar diyorlar hepsi hiç te inanmıyorum. Bari olumsuz konuşsalar sonradan gelse de en azından olumsuzluğu şimdi yaşıyorum ya. Hey arkadaşlar ümitlenip her defasında yere çakılmış bir kuş gibiyim

Ya çok üzüldüm Ben geçen yıldan beri ara ara baktırıyorum Fulya Hanıma, her dediğini tabiki yaşamadım ama yaşadığım önemli şeyler oldu. Twitter da Merkür Kedisi var onu denedin mi? Burada çok övülünce baktırmıştım bende, aşırı iyi gerçekten. Aklımda bulunsun kuzum Birde çevrene bak olur mu, aklın tek kişide takılı kalmasın, insanda ukte kalıyor ama doğru kişiyi bulana kadar böyle oluyor. Şuan ki sevgilim için denilen şeylerin %90 lık kısmını yaşadım. Onunla olmadan önceki partnerim için de çok güzel şeyler söyledi. Bir şey olmadı, sonra yorumculardan birine sık gittiğim için (Sevgi Derman) fal attım ve dedikleriniz doğru değilmiş çok emindiniz vs dedim. 'Ben sen üzülme diye diyemedim, seni yavaş yavaş alıştıemaya çalıştım' demişti. Pardon da ben para veriyorum, para için yalan konuşanlar var maalesef Twitterdakiler biraz daha iyi geliyor bana artık. Sıkma canını sen

Sevgi derman öyle mi dedi, ya Fulya’ya da sevgi dermana da yıldızname bile baktırdım, bu kişi ile kader bağınız var dediler evlilik yolu açık sizin. Ama ne kazı gördüler tabi bilemeyim belki de ayrılırlar ama Ben onlara olumsuza da açığım dedim onlara keşke söyleseler bunu. Yani biz para veriyoruz alıştırmaya gerek yok, bak ben sevgi dermana tekrar gittim abla sen nasıl görmedin kızı dedim, bana kimse yok dedin ama biri varmış yanında dedim. Onların arasında kalp bağı yok dedi, ayrılacaklar dedi.

Merhaba merkür kedisinin twetter da adı ne ben bulamadım :/

Mesaj gönderdim bakalım ne zaman cevaplayacak?
Yenilerden iyi dediğiniz bir falcı var mı? Eskilere tekrar tekrar göndermek istemiyorum

Dediğim gibi ben yoluma merkurle devam ediyorum. Alex eski ama güzeldi. Ama bana çok olumlu konuşuyor sürekli, pembeci gelmeye başladı. Merkür daha net söylüyor her şeyi. Demiravo dediğim kadın da tellwede çok iyi. Ama bakım almıyor sanırım. Geçen gün fal attim iade etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…