Fal Sepeti Deneyimleri

Alexe baktirdim daha once bana olumsuz konusmustu baska bir konu icin , Fulya Nas daha genel bir yorum yapmisti acikcasi cok detayli degildi fali. Ben genelde yildizname baktiriyorum aslinda bir iki falciya o yuzden bakilan fal turu de onemlidir muhakkak
yıldızname 6 kişiye baktırdım: Yağmur, Sevgi Derman, Falcı Nezo, Fulya Nas, Sezen Yıldız ve Mısırlı Talya ya.İlk 5 yakında baktırdım ilişki açılımı. Yağmur 2019 2020 için bakım yapmış, FalcıNezo da aynı şekilde.Sevgi derman ve Fulya Nas ayrı ayrı yıldız haritalarına bakıp çocuk evlilik korkuları tehlikeleri kariyer vs gibisinden söylediler.Banabu erkekle kader bağın var evlilik için 100 de 90-96 larda dediler, yani evlilik gözüküyor.O kadar da ümitliydim inandım, fakat Bir zamandır bu erkekle koptuk, konuşmadık, sonra bir gün bana yazmıştı ve tebrik ettim sevgilisi varmış anlamıştım zaten konuşmadığından ve bir fotoğraf paylaşmıştı, bana mutluyum dedi. Şok geçirdim inanın, nasıl oldu kendisi güvenmez kolay kolay. O anda yıkıldım. Falları dönüp dinledim için yandı, ben mi salak yoksa falla mi çok inandım yoksa bu erkeğe mi? Sonra tekrar baktırdım bana da ayrılacaklar dediler hepsi, şimdi bekliyorum bakalım.

yıldızname 6 kişiye baktırdım: Yağmur, Sevgi Derman, Falcı Nezo, Fulya Nas, Sezen Yıldız ve Mısırlı Talya ya.İlk 5 yakında baktırdım ilişki açılımı. Yağmur 2019 2020 için bakım yapmış, FalcıNezo da aynı şekilde.Sevgi derman ve Fulya Nas ayrı ayrı yıldız haritalarına bakıp çocuk evlilik korkuları tehlikeleri kariyer vs gibisinden söylediler.Banabu erkekle kader bağın var evlilik için 100 de 90-96 larda dediler, yani evlilik gözüküyor.O kadar da ümitliydim inandım, fakat Bir zamandır bu erkekle koptuk, konuşmadık, sonra bir gün bana yazmıştı ve tebrik ettim sevgilisi varmış anlamıştım zaten konuşmadığından ve bir fotoğraf paylaşmıştı, bana mutluyum dedi. Şok geçirdim inanın, nasıl oldu kendisi güvenmez kolay kolay. O anda yıkıldım. Falları dönüp dinledim için yandı, ben mi salak yoksa falla mi çok inandım yoksa bu erkeğe mi? Sonra tekrar baktırdım bana da ayrılacaklar dediler hepsi, şimdi bekliyorum bakalım.

Maalesef benim basimdan cok olay gecti falcilarla alakali, aslinda o gidenler donuyor ama is isten gectikten sonra. Zaten fal olayi da bekledigimiz donemde kendimizi rahatlatmak icin aslinda baska bisey degil.

Maalesef benim basimdan cok olay gecti falcilarla alakali, aslinda o gidenler donuyor ama is isten gectikten sonra. Zaten fal olayi da bekledigimiz donemde kendimizi rahatlatmak icin aslinda baska bisey degil.
Kendi kendime diyorum ki bağımlısı oldun, psikoloğa gitsen daha iyidi.Ama işte umut son ölür ya. Bir ahlar var içimde, bir de onlara inandığıma bir pişmanlık var... ama işte yine de gönül rahatlamak isteyince yine baktırmayı seçiyor.
Bilmiyorum her giden döner mi, sonuçta bizim arsmizda ilişki başlamamıştı, başlamak üzereydi ama işte kader mi diyeyim,şans mi bilemedim. En acı olan da şu ben zaten inanmıştım görüyordum da ne kadar uyumluyduk, 1 elmanın 2 yarısı gibi, bütün fal bakanlar da bunu söyleyince daha da ümitlendim. Bilmiyorum sizin bana tavsiye edebileceğiniz birşey biri var mı?

Ben Mart sonu 2020 fal baktırmaya başladım . Çok para döktüm . Daha önce baktırmadım. Evet terapi gibi rahatlama veriyor AMA vadeleri geçtikçe söyledikleri olmayınca ben artık fal baktırmak istemiyorum 🤦‍♀️ Zaten çıkmıyor ki . 2 ay deli gibi baktırdım şu aralar hiç istemiyorum binnazda indirim var hiç umrumda değil 😂

Ben Mart sonu 2020 fal baktırmaya başladım . Çok para döktüm . Daha önce baktırmadım. Evet terapi gibi rahatlama veriyor AMA vadeleri geçtikçe söyledikleri olmayınca ben artık fal baktırmak istemiyorum 🤦‍♀️ Zate
Ah ah şanssızlık çok kötü. Umarım başımdan şu fal bakmayı atarım, aklıma bile gelmesin inşallah.

kızlar selam güncelleme ve yorumlarım,
elifsucan'ın sormadığım halde söylediği bi öngörüsünün bir kısmı gerçekleşti, 1 ay sonra belli olur kalanı
melisa donukuk dediği gibi oldu
duygu aura patlamış
senem şah bana da zehir gibiydi ama imkansız bir şeydi söylediği zaten, patladı
utku inanç'ın bu falı bomboştu, beni biriyle karıştırmış sanırım tutmadı atmam bir daha
kaan balkan ve venüs güneş vasatlardı
guclusezgi diye birine atmışım, vasat
uyumsuz aşk falı fena değildi, birkaç aya belli olur o da
Melisa donukuk un yorumu olumlu muydu peki çıkan?

Tellwe ve Binnaz ablada birçok falcıyı denedim ama fal sepetinde sadece Alex'e baktırdım. Alex dışında önerileriniz var mıdır? Max 35 TL'lik fal baktırabilirim şu an. Şimdiden teşekkür ederim. 🙏🏻❤️

Slmlar. Yeni birini gözüme kestirdim.” Beril” Kahve attım. Beni hatırlayanlar olacaktır. Olduğu gibi memnuniyet analizimi paylaşıyorum. Yorumlandııktan sonra paylaşacağım. 15 lira olduğu için denedim🤷🏼‍♀️

Slmlar. Yeni birini gözüme kestirdim.” Beril” Kahve attım. Beni hatırlayanlar olacaktır. Olduğu gibi memnuniyet analizimi paylaşıyorum. Yorumlandııktan sonra paylaşacağım. 15 lira olduğu için denedim🤷🏼‍♀️
Beğendiniz mi acaba vadeleri çok uzun Eylül d di bana çok anlayamadım iyi mi kötü mu

Beril'i benim de merak ettiklerim arasında. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur 🙏🏻

Beril'i benim de merak ettiklerim arasında. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur 🙏🏻
Eskisinin dönmeyeceğini yeni insanla tanışacağımı söyledi. Ama eskisi hakkında olan analizleri çok doğru değildi. Vade de vermemiş. 14 dk yollamış ama ne anladın derseniz valla hiç bişey. Kim iyi polis kim kötü polis anlayamadım

Eskisinin dönmeyeceğini yeni insanla tanışacağımı söyledi. Ama eskisi hakkında olan analizleri çok doğru değildi. Vade de vermemiş. 14 dk yollamış ama ne anladın derseniz valla hiç bişey. Kim iyi polis kim kötü polis anlayamadım
Bana da aynı eskisi gelecek ama ben istemeyecek misim yeni biri de Eylül de analizleri falan çok doğru gelmedi bana da

Beril- ses tonu genç bir kadın. İlgilenmeye çalışan naif biri. Bu kısım beni çok bağlamıyor. Ne dediği önemli. 14 dk yollamış. Kahve için uzun. İlk kez bana böyle uzun fal geldi. (98 falımdan)
Kişinin huyunu suyunu tam tutturamadı.detay vermedim zaten. Ama çokta ütopik değil dediği şey. Bence de esas oğlan daha dönmez.
deneyin diyemem. 15 liraya sadece düşündüklerimi onaylatmış oldum.
sevgiler

Hadi ya, başka falcılar deneyelim o zaman. Var mı bildiğiniz düşük kredili iyi bakan falcı? 35 TL kredim var 🙊

Hadi ya, başka falcılar deneyelim o zaman. Var mı bildiğiniz düşük kredili iyi bakan falcı? 35 TL kredim var 🙊
Ben bir ara talia ‘ya dadanmıştım. O da bir tuaf olmuş son dönem. 8 aydır ona baktırmıyorum. Arada Zülal şen atıyorum.anlıkda iyidir.
alex diyorlar ama bana çıkmadı.
sezen yıldız mayısın sonuna kadar vaadi var. Sezenle nas kendine has aynı şeyleri dediler. Taban tabana zıt söyleyen bu beril.
senem şah tam bir boş yorumlamaydı. Bence uğramayın ona.
Zülal- nas kendine has eskiden yorum aldığım kişiler.
tutarsa sezen yıldızı da yazarım. Kendinden emin sesi var o kadınında

Ben bir ara talia ‘ya dadanmıştım. O da bir tuaf olmuş son dönem. 8 aydır ona baktırmıyorum. Arada Zülal şen atıyorum.anlıkda iyidir.
alex diyorlar ama bana çıkmadı.
sezen yıldız mayısın sonuna kadar vaadi var. Sezenle nas kendine has aynı şeyleri dediler. Taban tabana zıt söyleyen bu beril.
senem şah tam bir boş yorumlamaydı. Bence uğramayın ona.
Zülal- nas kendine has eskiden yorum aldığım kişiler.
tutarsa sezen yıldızı da yazarım. Kendinden emin sesi var o kadınında
Çok teşekkürler. Sezen Yıldız'ı deneyeceğim galiba. Senem Şah herkese zehir zemberek yorum gönderiyormuş, ona asla uğramam. Beril ve Naz Derin'i merak ediyordum. Naz Derin pembeciymiş, Beril hakkında da farklı farklı yorumlar var. Nokta atışı oldu çok iyi bildi diyenler de var, memnun kalmayanlar da var. Kredisi düşükken belki deneyebilirim ancak Sezen şu an daha ağır basıyor

X