Fal Sepeti Deneyimleri

Canım telefonda hiç baktırmadım taliaya sesli baktırdım geçen hafta. Yakın gelecek derken ne kadar bi vadeydi 2 ay falan mı?
Selam ben gecen sene nerdeyse 30 tane fal baktırdım Taliaya (lafın gelişi 30 dedim,çok yani saymadım).Çıksa çıksa haftalık vadesi çıkıyor,aylık falan dediklerinin hiçbiri olmadı.2 hafta max.çıkar..Aylık çıksa o kadar çok baktırmazdım zaten..anlık evet bildiği şeyler oluyor ama gelecek tutan fallar milli piyangoysa,kazı kazan gibi yani Talianın bakımı,bir kaç hafta max..Birde telefonunu verip 200 tl ya falan bakmaya kalkmıştı bana dışardan..Bu kadar nadir girme sebebi o..O siteyi kullanıp dışarıdan pahalıya bakacak cüzdanı dolgun insan arıyor..Baktığı fallar en azından 2-3 aylık çıksa hadi diyecegim ama yok yani..

Selam ben gecen sene nerdeyse 30 tane fal baktırdım Taliaya (lafın gelişi 30 dedim,çok yani saymadım).Çıksa çıksa haftalık vadesi çıkıyor,aylık falan dediklerinin hiçbiri olmadı.2 hafta max.çıkar..Aylık çıksa o kadar çok baktırmazdım zaten..anlık evet bildiği şeyler oluyor ama gelecek tutan fallar milli piyangoysa,kazı kazan gibi yani Talianın bakımı,bir kaç hafta max..Birde telefonunu verip 200 tl ya falan bakmaya kalkmıştı bana dışardan..Bu kadar nadir girme sebebi o..O siteyi kullanıp dışarıdan pahalıya bakacak cüzdanı dolgun insan arıyor..Baktığı fallar en azından 2-3 aylık çıksa hadi diyecegim ama yok yani..
Esas konudada hiç dediği gibi ilerlemedi,vade gecikmesi falan da değil,direkt tersi oldu dediğinin

E peki madem böyle neden bu kadını bu kadar abartıyorlar? Sisteme girdiği an 6 kişi sıraya giriyor sırf anlık durum analizi için mi bu kadar abartıldı?

E peki madem böyle neden bu kadını bu kadar abartıyorlar? Sisteme girdiği an 6 kişi sıraya giriyor sırf anlık durum analizi için mi bu kadar abartıldı?
Anlık durum ogrenmek istiyor cogu insan ve yakın gelecek yetiyor,duyupda ilk denemek isteyenlerde var.Az girip kısa durdugu icin o kadar insan oluyordur.Gecen sene gayet rahat baktırılıyordu,kuyruk muyruk yoktu..Kendine pazarlama taktiği yaptı bu az girip kısa durmayı..

Bana baya olumlu konuştu gelecek 2 aylık süreç için madem böyle dedin ben kendim adım atayım çocuğa yapacak bir şey yok 😁
Alex,tellwe yesil cingene,tellwe uyumsuz sadece ilk falı ve o da yıldızname baktırmanı tavsiye ederim gercekci ve pembe olmasın dersen

Alex,tellwe yesil cingene,tellwe uyumsuz sadece ilk falı ve o da yıldızname baktırmanı tavsiye ederim gercekci ve pembe olmasın dersen
tellwede uyumsuza tarot baktırdım yani olumluydu genel olarak yeşil çingene seninle enerjim tutmadı gibisinden bir açıklama yapıp falımı geri çevirdi alex genel olarak olumsuzdu yani bilemedim çok fal baktırdım çok paralarım gitti ama elle tutulur bişey yok...hepsi farklı bişey söylüyor.

tellwede uyumsuza tarot baktırdım yani olumluydu genel olarak yeşil çingene seninle enerjim tutmadı gibisinden bir açıklama yapıp falımı geri çevirdi alex genel olarak olumsuzdu yani bilemedim çok fal baktırdım çok paralarım gitti ama elle tutulur bişey yok...hepsi farklı bişey söylüyor.
Baktırmamak en iyisi

Astroloji takip etmek yeterli bence,zaten falcıların çoğuda astroloji takip edip ona gore konuşuyor.25 hazirana takılmıştı bir ara hepsi,venüs retrosu bitecek diye,herkese aynı şeyi söylüyorlar,kendi burcumu yukselen burcumu takip eder ogrenirim onca para verene dek..Uygur gür,öner döşer öneririm,tabi birde Susan miller

Astroloji takip etmek yeterli bence,zaten falcıların çoğuda astroloji takip edip ona gore konuşuyor.25 hazirana takılmıştı bir ara hepsi,venüs retrosu bitecek diye,herkese aynı şeyi söylüyorlar,kendi burcumu yukselen burcumu takip eder ogrenirim onca para verene dek..Uygur gür,öner döşer öneririm,tabi birde Susan miller
Karakter analizlerinde ,anlik durumlarda bile burclardan yararlaniyorlar kesinlikle evet 👍Youtube da bazi deste sec acilimlarinda bile para ile baktirdiklarimdan cok daha rezone oldum.

Mısırlı taliayı ben de öyle ahım şahım bulup beğenmedim evet anlık analizleri doğru yanlış diyemem ama öyle aşırı aşırı etkileyecek aylarca beklemye değecek biri değil.

Tekrar dinledim şimdi ses kaydını ilk önce kahve falında diyor ki miras yoluyla sana para kalacak yakın zamanda baba tarafından. Dedem zaten hayatta değil. Baban deden olabilir diyor buraya kadar tamam. Sonra yıldız haritası açıyor kart cekince diyor ki birden bak diyor babanın öldüğünü burda da gördüm. Ne oluyoruz falan oldum. Baştan olumsuz olsa da istiyorum demiştim ki bu tamamen eski sevgilimle alakalı yorumumdu. Zaten o ayrı mesele orda da kıyameti kopardı başkası var ciddi ilişkiye başlamış 1 aydır ki biz daha iki haftadır bitirmistik ve sorunlu birisi yani öyle hemen ciddi iliski😊 neyse hadi o olabilir diyorum yine de sırf olumsuz da olsa duymak istiyorum dediğim için aşırı derecede abarttigini düşünüyorum. Kişilik özelliklerini bilmiş o da burç özelliklerinden yürümüştür harita iyi de okuyor olabilir ama gerisi vasat. Hem kahve falında dedi hem kart cekince dedi benim psikolojim çok kaldırmadı yorumlarını.
Ben de 2 hafta önce baktırdım o kadına aşırı moralim bozuldu aşırı hem de..bana ölüm falan demedi ama mirastan falan bahsetti bana da ben aşk konusunda sordum neler dedi bana ya buraya yazamam dediklerini ama gerçekten ağlayacaktım dinlerken ses kaydını anlayamıyorum bide ciddiyetsiz olumsuz şeyler söylerken kahkaha atıyordu ses kaydında... ne zaman baksam 4-5 kişi var sırada gerçekten değmez

X