Fal Sepeti Deneyimleri

Ben Sezen Yıldız’a su falı baktırmıştım. Bana karşı tarafla dedi ki senin için yakışıklı olabilir ama ben yakışıklı ve karizmatik ayırtabilirim. Senin için dunyanın yakışıklısı olabilir ama değil. Bide beyefendi kirli sakallı dedi. Bunlar doğru hiç yakışıklı değil zaten ve kirli sakallı :KK70: Bunları nasıl bilebildi ? Beyefendinin ismini ve soyadını yazdım acaba internetten araştırmış olabilir mi ?

Sezen yıldız in analizleri iyi bence anlık durumu iyi biliyor. Ama gelecek konusunda abartı polyanna geldi bana. Aşkımdan ölüyormus da pismanmis da 25 Mayıs da dönecekmis bana. O kadar inanasim gelmedi ki☺️

Beril Yavuz'dan falım geldi. Merak eden olursa diye düşüncelerimi paylaşmak istedim. 😊 Kendisinden çok beklentim yoktu, neticede 15 liralık fal. Ancak beklentimin üstündeydi diyebilirim,nokta atışları oldu. Durum tespiti ve karakter analizi iyiydi, geleceği bekleyip göreceğiz, yakın vade verdi, gerçekleşirse yazarım buraya. 12 dakika bakmış, birçok pahalı falcıdan iyi olduğunu düşünüyorum. Çok beklentiye girmeden denenebilir.

Beril Yavuz'dan falım geldi. Merak eden olursa diye düşüncelerimi paylaşmak istedim. 😊 Kendisinden çok beklentim yoktu, neticede 15 liralık fal. Ancak beklentimin üstündeydi diyebilirim,nokta atışları oldu. Durum tespiti ve karakter analizi iyiydi, geleceği bekleyip göreceğiz, yakın vade verdi, gerçekleşirse yazarım buraya. 12 dakika bakmış, birçok pahalı falcıdan iyi olduğunu düşünüyorum. Çok beklentiye girmeden denenebilir.
Ya bozdurtuyorsunuz fal orucumu :KK70: Şimdi kendimi zar zor tutacağım baktırtmamak için

Sezen yıldız in analizleri iyi bence anlık durumu iyi biliyor. Ama gelecek konusunda abartı polyanna geldi bana. Aşkımdan ölüyormus da pismanmis da 25 Mayıs da dönecekmis bana. O kadar inanasim gelmedi ki☺
İyi ki aynı vade vermemiş 😂 Benim vadem Mayısın 3 haftası, gerçekleşebileceği çok imkansız

Sezen yıldız bende çok kötüydü vade patladı zaten ama anlık analizde de tutmadi.Berilin şimdilik puan kaygısı yok falın sonunda 5 puan istemiyor:) anlık iyiydi ama karşı tarafın analizinde pek tutturamadı vade tutarsa güzel olur tabi.. 15 tl için iyi

Denemediğim puanı iyi Buket,Zülal,Zeliş,Melisa ve Alex kaldı gerçi puana da güven olmuyor çünkü en kötü Demirin falıydı. Bunlar arasından hangisini önerirsiniz?

Sayfanın en başından beri kemik isimler yazılıyor.
melisa, alex, ayışığın, buğra, nesibe (son 1 yıl talia-zülal) Bu 4-5 isime hiç fal baktırmamış olanlar bile sayfayı okuyup bir fikre sahip olabilir.
Yeni isimler hakkında yorum okuyup yorum yapmayı tercih ediyorum. Daha güncel isimler denenmeli. Zaten eskilerden birşey çıksa sadece onlar konuşulur.
Benim fikrim bu. Herkesin herşeyi gönlüne göre olsun.
sevgiler.

X