Fal Sepeti Deneyimleri

kızlar selam güncelleme ve yorumlarım,
elifsucan'ın sormadığım halde söylediği bi öngörüsünün bir kısmı gerçekleşti, 1 ay sonra belli olur kalanı
melisa donukuk dediği gibi oldu
duygu aura patlamış
senem şah bana da zehir gibiydi ama imkansız bir şeydi söylediği zaten, patladı
utku inanç'ın bu falı bomboştu, beni biriyle karıştırmış sanırım tutmadı atmam bir daha
kaan balkan ve venüs güneş vasatlardı
guclusezgi diye birine atmışım, vasat
uyumsuz aşk falı fena değildi, birkaç aya belli olur o da

Siz ilişki için mi baktırdınız ? Umarım olumlu sonuçlanmış. Melisanın çıktığı iyi oldu bana olumlu konuşmuştu

Herkese günaydın bir kaç gündür cvp yazmak istedim. Bir çok kişiye baktırdım fal sepetinde tuttu tutmadı, kimisi yakın kimisi uzak vade. Bu günlerde de sık sık fal gönderiyorum malum insan boşlukta düşünce bir de bu dönemde gerçekten belki kafayı yiyecektir. Sanırım 1.5 sene oldu başladığımdan beri. Eski ses kayıtlarına ulaşamadığımdan dolayı tam hepsini net hatırlamıyorum fakat Yağmur Sothis kısmen bildi diyebilirim. O zaman sevgilim vardı gelgitliydi kendisi, bana kendisi adım atacak ama olmayacak dedi sen kararını değiştireceksin yeni kişiyle tanışacaksın çok ta güzel ifade etti tanışacağım kişiyi. Mutlaka şans ver demişti.O zaman hiç inanmıyordum tabi, sonra gerçekten yeni biriyle tanıştım ve tekrar baktırdım. 2 falda bana bu kişi ile olmayacak çünkü insanların iradesi çok önemli ve daha sonra farklı bir insan karşıma çıkacağını söyledi. Oldu mu olmadı mi daha söyleyemem çünkü bu erkekle çok konuştuk ve gerçekten çok uyumluyduk kendisi kolay güvenmez ama gelin de görün şu an sevgilisi var yeni tabi,ama bende şaşırdım nasıl bu kadar kısa sürede birine güvendi. Neyse devam edeyim ben. Sevgilisi olunca çok kişiye baktırdım: Fulya Nas daha sevgilisi yokken bu erkeğin benimle konulurken çok iyi kişiyi ve onun bana karşı duyguları niyetini analiz etti, Gelecekte karıştı diyelim. Sezen Yıldız o da aynı şeyleri söyledi Sevgi Derman da - hepsi sizin kader bağınız var, bu ilişki olacak dediler. Amaaaaa ilişki olmadı.Henüz şimdi sevgilisi var ya. Geçenlerde onun sevgilisi olduğunu öğrendiğimde konuştuk bu erkekle öyle birden oldu dedi bana, sen benim için değerlisin büyük insan ve herkesten farklısın dedi ama birden başkasıyla oldu anlayamadım dedi kendisi. Bende tabi. Tekrardan fal baktırdım hepsine bu diyenlerin :) Sordum onlara başka kız var mi diye sordum size, yok dediniz, ama var kendi gözümle gördüm, kendi de söyledi. Sevgi Derman- ben sadece kalp bağını görebiliyorum, kader bağını. Eğer o bağı Yoksa ben İlişki diyemem buna ve ayrılacağını söyledi. Fulya Nas- ayrılacaklar ve pişmanlıkla sana adım atacak. Sezen Yıldız-o da aynısını soyledı. Bende dedim ki bunlar hep aynı masallar ilk başta ilişki olacak sonra başka kız oldu, ayrılırlar ve daha sonra pişman olup sana adım atacak. O yüzden Alex e de baktırdım durumu anlattım belki de hata yaptım anlatmakla ama kendisi de aynı şeyleri söyledi. Mantıken başka biriyle sevgili olmuş ve bana neden hepsi aynı şeyler söylesinler??? Zamanla ayrılıp ayrılmayacağını göreceğim, daha yeni ilişkisi... fakat o kadar ümitliydim fallarda ve saha sonra yıkıldım diyebilirim

Aynı oldum biliyo musun gözlerim doldu aynen dediğin gibi gülüyordu bı de.. bu çocuk yolunu bulmuş sen en iyisi bununla bağ kesme meditasyonun yap daha fazla üzülme dedi. Ama bu dediklerine gelene kadar ölüm miras konusunda moralimi öyle bozdu ki sanırım sonunu dinlemedim bile

Bu arada diğer baktirdiklarima da yorum yapayım puanı iyiydi diye Demir e yildizname baktırdım o kadar olumluydu ki polyanna az kalır zaten vadeleri de dolmak üzere ortada bir şey yok. Sezen yıldız aynı şekilde çok pembeci vadesi patladı kısa vade vermişti zaten. Didar Evren in falı o kadar kısaydı ki 5 dk ses kaydı atmış hiçbir şey anlamadım. Karantina sürecinde fala sardım biraz 10 kişiye fal atmışım. Duygu aura karşımdaki kişinin karakter analizini yaşadıklarımızı falan güzel anlatmıştı onun dışında yeni biri var dedi şu aralar tanisacakmisim evden çıkmıyoruz senem şah içimi kararttı bir hafta düşündüm durdum. Burcu Karen fiyasko yazım yanlışı dolu ne anlattığı belli değil, hediye fal olduğu için öyleydi ya da bilemiyorum. Bilge Saygın da çok pozitif konuşmuş Mayıs sonu vermiş tarih olacağını sanmıyorum. Derin hisler fena değil gibi geldi olumsuz konuşmuş olmayacak demiş ama yeni biri var falan demiş vadesi doldu onun da. Olumsuz konusanlar da illa ki yeni biri olacak yazıyorlar.

Evet olumsuz konuşanlar bana da öyle diyorlar. Herkes farklı tarif ediyor M L T K falan filan harfleri sallıyorlar Demir ve Sezen bana da çok pembe geldi . Melisayı denediniz mi ?

Evet olumsuz konuşanlar bana da öyle diyorlar. Herkes farklı tarif ediyor M L T K falan filan harfleri sallıyorlar Demir ve Sezen bana da çok pembe geldi . Melisayı denediniz mi ?
Hayır tek o kaldı çok sıkıldığım bir an onu da denerim belki. Fulya Nas,Naz Derin bunlar da çok polyanna bakmış şimdi okudum da.

Maalesef bende tutmadı,analizleri tutturabiliyor fakat gelecek konusunda ne yazık ki ne Buğranın ne falsepetindekinin çoğu tutmadı. Alex’in tuttu diyebilirim ve analizleri gerçekten doğruydu, 1 sene önce baktırdığım için o zaman ki sevgilim işin söyledikleri çok doğruydu ve ilerlemesi zor olacak dedi, öyle de oldu zaten ayrıldık. Şu an ki durum için de baktırdım, bakalım bunun için net vade vermedi ama süreç olarak 2 aydan sonra diye anladım yani 5-6 ay içinde eğer ki olacakları olursa muhakkak yazarım

Beril yavuz a baktıran ve memnun kalan varmı kız açar açmaz 5 kişi oluveriyor ben anlam veremedim ne falı baktırılıyor kendisine dıkkatımı cektı demekki tutuyorki fal atılıyor ? Baktıran var öı
Merhaba ben iki gun ust uste baktirdim tarot ve katina. Acikcasi memnun kaldim sitedeki pahali yorumculardan cok daha iyi yorum yapiyor bence. Hatta dun falimda fiyati arttirsaniz dedim en azindan yogunluk olmaz, site yonetimine bagli bir durum dedi. Tarih olarak haziran sonu verdi bana o konuda beklemek gerek diye dusunuyorum. Sitede en begendigim yorumcu Zelis Can benim bu arada genelde ona fal atarim.

Merhaba zaten herkes bir sekilde ozel hayatindaki sorunlar icin fal baktirma ihtiyaci hissediyor bence. Bir nevi terapi fal. Durumunuz ne tam olarak bilemiyorum ancak yorumcu olan kisilerin bu duruma hazirlikli olmalari gerekiyor bence site yonetimine yorumcunun saygisizligindan bahsedebilirsiniz bence

Ben baktırdım bir kaç defa.Fulya Nas Sezen Yıldızla Alex ile Beril de aynı şeyleri söyledi, hiç aklım almıyor nasıl olacak, ama hepsi aynı şeyleri söyledi. Beril yeni olmasına rağmen uzun ve tespitli fal yorumu yapıyor. Diğerler de hepsi deneyimli ama sonuç olarak aynı şeyleri söylüyorlar her ne kadar inanmasam da ben. Hemen hemen aynı tarihleri verdiler yani yakın vadeler yaşayıp göreceğiz. Olurda olmazsa hepsi patlamış oluyor.

Alexe baktirdim daha once bana olumsuz konusmustu baska bir konu icin , Fulya Nas daha genel bir yorum yapmisti acikcasi cok detayli degildi fali. Ben genelde yildizname baktiriyorum aslinda bir iki falciya o yuzden bakilan fal turu de onemlidir muhakkak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…