Fal Sepeti Deneyimleri

Ben onu iki haftadır yakalayamıyorum
2 hafta da neymiş ben selenaya 3 yıldır ulaşamıyorum siz ulaşabiliyor musunuz? freedaisy

Sezen Yıldız ve Buket Türkmen puanları neden yüksek ? Online olunca sıra oluyor. Bana ikiside aşırı derecede olumlu konuşmuştu. Herhalde olumlu konuştukları için puanları yüksek .

sezen yıldız bana 2 falda çok olumluydu geçenlerde artık evde durmaktan çok sıkıldım attım bir fal daha ama resmen daha kötü oldum. bilemedim belki de gerçeklerde vardı içinde ama moralim bozuldu şahsen

sezen yıldız bana 2 falda çok olumluydu geçenlerde artık evde durmaktan çok sıkıldım attım bir fal daha ama resmen daha kötü oldum. bilemedim belki de gerçeklerde vardı içinde ama moralim bozuldu şahsen
Bende artık fal baktırmıyorum mart sonundan itibaren deli gibi fal baktırdım. Sebebi ise son fallarda olumsuz yorumlar almaya başladım . Moralim bozuldu. Para veriyoruz resmen moralimizi bozmak için Burda bir sürü yorumlar okudum 1 senelik bütün yorumları okumuş olarak diyeceğim Allahtan başka geleceği kimse bilmez. Çıkan fallarda oluyor tabii 10 % çıkıyor. Ama çoğu sallayarak çıkıyor zaten. Anlık durumu belki bilirler o da zor. Bide olumsuz fal illa gerçekleşecek diye bir şey yok. Olumsuz konuşup sonucu olumlu olan arkadaşlarda var.

Beril yavuz a baktıran ve memnun kalan varmı kız açar açmaz 5 kişi oluveriyor ben anlam veremedim ne falı baktırılıyor kendisine dıkkatımı cektı demekki tutuyorki fal atılıyor ? Baktıran var öı

Beril Yavuz ve Naz Derin'i ben de merak ediyorum düşük kredililerden. Burada da kendilerinden bahsedilmemiş. Baktıran olursa bilgi verebilir mi?

Beril yavuz a baktıran ve memnun kalan varmı kız açar açmaz 5 kişi oluveriyor ben anlam veremedim ne falı baktırılıyor kendisine dıkkatımı cektı demekki tutuyorki fal atılıyor ? Baktıran var öı
Beril Yavuz ve Naz Derin'i ben de merak ediyorum düşük kredililerden. Burada da kendilerinden bahsedilmemiş. Baktıran olursa bilgi verebilir mi?

Ben baktırdım. Çok fazla nokta atışı yoktu ama özenli yorumlamış falımı. Fiyatı uygunken denenebilir bence

Merhaba, geçtiğimiz günlerde bir fal baktırdım, falda sorduğum sorunun genel etik olgularını biraz çiğnediğini biliyorum ki sorumda da bunu belirtip bunun için üzgün olduğumu kendimi kötü hissettiğimi söylemiştim ama falcıya bu durumu doğru olup olmadığını sormadım ya da beni yargılamasını istemedim. Öyle bir fal geldi ki sadece bu durum hiç etik değil, nasıl yaparsın, bundan vazgeçmen gerekiyor sözleriyle doluydu. Yani sorduğum sorulara bir cevap bile alamadım sadece durumdan ötürü yargılandım. İnsan ister istemez kendini çok kötü hissediyor. Şükürler olsun ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu kavrayabilecek halde ve yaştayım, bu fal bana çok terbiyesizce geldi.
Aslında özelimizi anlatıp bir cevap beklerken bu tarz durumları da bi nevi kabul etmiş oluyoruz da bilmiyorum 50'yi aşkın fal baktırmışımdır ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.
Hala yeni üye olarak gözüktüğüm için kim olduğunu açık açık yazmayı da uygun görmedim, farklı algılanabilir. Sadece çok popüler bir falcı değil bunu söyleyebilirim.
Bu konu yüzünden iade talebinde bulunmayı düşünüyorum ama falsepetinde daha önce iade talebinde bulunmadım, yardımcı olabilecek var mı? Neler yazmalıyım?

Yönetime sadece fal baktırmak istediğimi paramla yargılanmak istemediğimi söylerim. falcinin kuralları var ise okuyup geri iade etseydi madem bu kadar adeletliyse

kızlar selamlar mısırlı talia falımı yorumladı geçen gün geçmiş ve şuanki durumla ilgili çok memnun kaldım güzeldi vade verdi 1 buçuk-2 aylık bi süre baya araştırdım yakın gelecek vadeleri tutuyormuş sanırım mısırlı talianın sizde tutturduğu oldu mu gelecekle alakalı?

siz ne zaman baktırdınız 1 mayıstan sonra hiç girmedi ki

Ben anlık ve geçmiş konusunda çok memnun kaldım çok nokta atışları oldu hislerinin çok güçlü olduğunu düşünüyorum ama gelecek konusunda emin değilim bana 1,5-2 aylık bir vade verdi tutar mı bilmem o yüzden sordum

Siz telefonla mi baktirdiniz? Telefonla bakim nasil oluyor hic bilmiyorum.o mu size dönüyor,süre yetiyor mu ? Ben gecen sene sesli fal baktirmistim talia ya.yakin gelecegi tutturdu diyebilirim bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…