Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba, benim fikrim beklentiye girmemek yönünde. Ne zaman bi falın üstünde durmasam, süresini beklemesem o zaman genellikle çıkıyor. Ama şöyle bi sıkıntı var, ya olumsuz söylenenler çıkıyor ya da küçük detaylar. Birkaç kez söylenen vadede iletişim olmuştu mesela.

Vade fal filan hepsi hikaye. Ne yapmak istiyorsan onu yap. Vaktinde yap. Treni kaçırma. Tavsiyemdir.

Bende o vadeleri boş verdim arkadaşlar, Bana da verdiği vadeler mayıs haziran. Benim şu an aklımda şimdiki durum. Geleceği zaten bilmiyorlar. Karşı tarafın hislerini en iyi kim aktarıyor sizce Melisa Donukuk yada Mısırlı Talia mı ?

Ayışığın bana hiç çıkmadı alakasız bir faldı, Yeşilçingeneyi seviyorum tarzını ama gelecek soylemiyor bana cok, anlık durumları da %70 civarı biliyor. Talia anlıkta en iyisi bende ve yakın gelecekte.Ozellikle karşı tarafın ne hissettiği, düşündüğü vs hic tahmin edemeyecegi seyleri biliyor anlık durumda. Geysu da bana ne anlık ne gelecek hiç çıkmamıştı bu arada.

herkese sağlıklı huzur dolu günler diliyorum. özellikle bir şey paylaşmak istediğim için yazma ihtiyacı hissettim. aylardır fal baktırmıyorum niyeyse artık ihtiyaç da hissetmiyorum,arada foruma girip öyle bakıp çıkıyorum :), muhtemelen bir iki rastgele bilininler dışında kimsenin dediğinin çıkmadığı için baktırmıyor olabilirim :) geçenlerde tabi kaşındım telwede on kredim kalmıştı ekleyerek nedense elifsucana kahve falı yolladım. kendisine beş ay önce fal atmıştım bir kaç cümlesi tutmuş gibiydi o sebeple ancak kendisi -ki umarım burayı okuyordur- bana eski falımı kopyalayıp yapıştırıp sonrasında da cümlelerini kelimlerini kesinlikle anlamadığım bir metin yollamış. açıkçası şikayet sitem vs uğraşmadım ama bilginiz de olsun istedim, elde var 0 olan bir faldı. kalan bakiyem olmasa ona da bulaşmazdım da bu fal işi gerçekten hep diyorum kara batak.. umarım herkes öncelikle sağlık olarak iyidir kendinize çok iyi bakın...

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum,sizin yorumlarınız doğrultusunda fal baktırıyorum,ama benim için medyum Selena,nakta tek diyebilirim.hemen hemen birçoğunu denedim ama onların söylediklerini genellikle yaşadım.uzun zamandır fal baktırmıyorum ama Mısırlı taliayı denemek istiyorum fakat iki gündür yakalayamadım,ne zaman online olur acaba?sık giriyomu siteye

Ben onu iki haftadır yakalayamıyorum

Talia icin Ramazandan 1 hafta kadar önce yönetime ne zaman online olacagini sordum.Ertesi gün 20 de dendi.Talia nin kendisi de ; yarin 20 de sistemde olacagim diye profiline yazdi.Ben de denen vakit geldiginde takip ettim ,kesinlikle acilmadi.1 gün öyle gecti.2 gün sonra gece 11 gibi online oldu ve telefon isareti vardi profilinde.Ben telefon ile baktirmak istemedigim icin vazgectim böylelikle baktirmaktan.illa baktiricam Talia a diye diretirseniz,cok sıkı takip etmeniz gerekiyor.Online olunca da cok cabuk doluyor ve hemen cevrimdisi oluyor.Vi daha ne zaman online olacagi da muamma oluyor.

Zeliş Can 14 dakika, Senem Şah 19 dakika falıma baktı. Senem Şah tamamen astrolojik yorumlar yaptı. İşini severek yapan insanları ayrıca seviyorum ve uçuk fiyatları yok.
Ay bana da yıldız haritası yorumu yapmış. kahve yolladım, sorum çoktu .bir de tarot çekmiş. sonra gönderdiğim soruya da uzun uzadıya yorum yapmıştı. Üstelik 25 gün filan oluyor baktıralı, söylediklerinin bir çoğu da çıktı. Asıl bir bomba öngörüsü var o çıkarsa varya günlük giderim herhalde kadına :))

Cenazeniz mi var dedi ? Aaa.. çok enteresan. bana da yıldız haritası yorumu yaptığında, baban yoluyla sana para, miras kalacak demişti. ama doğru, babamın babası yani dedem den hatrı sayılır bir miras kaldı. Ayrıca başka bir astrologdan danışmanlık aldım. o da para evine baban tarafından etki var sana miras kalacak demişti. ama tabii sana baban şu gün ölecek gibi birşey demişse bilemem. bana genel harita yorumunda söyledi ve kızlar kusura bakmayın da , babamız da biz de bir gün öleceğiz yani. bu bir sır değil. Lakin tabii sana süre verip de 10 güne ölecek filan demişse çok fenaymış..

Kızlar emre dinç sarkaç sallıyormuş diye okudum. ama baktıran var mı bilmiyorum. puanları , yorumları filan çok iyi. baktırsam mı bilemedim. bana bir fikir verin hele :)

Thalia yı bir dönen ben de takip ettim ancak telefon açarken denk geldim o yüzden baktırmadım bir de aynı dönemde burada Thaliayı beğenmeyen yorumlar vardı o yüzden de vaz geçtim

Senem şah mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…