Fal Sepeti Deneyimleri

Promosyon falım Falcı Nezoya düşmüş, biraz önce baktı. Beni iyi anlamda şaşırttı doğrusu, anı iyi bildi. Ama gelecek çıkmaz tabi ki :)
Hadi ya ben de ismi dandik diye özel istekte bulunup hediye falıma bu isimler bakmasa olur mu diye mail atmıştım. O isimlerde nezo da vardı sırf isminden ,bana bilen falcı ismi gibi geldi ahdjak o nasılsa

en son sevgi dermana kahve baktırdım baya tutarlı ve çok acıklayıcı bir fal bakmış. daha önceki falları asanı yukarı cıkmıstı. sizde çıkan oldu mu?

En son sorulanlarda Melisa Donukuk ve Demir daha önce baktirdigim icin dikkatimi cekti.Melisa anlikda iyi,karakter analizinde iyiydi ,gelecekte ise patlamisti bende.Demir de enteresan sekilde karakter analizinde epey iyiydi ve cok spesifik bir seyi bilmisti bende gelecekte.Tekrar Demire baktirdigimda (sanirim 3 kez ) gelecek söylemlerinin hemen hemen hepsi patladi.Heralde tesaduf tutmustu ilki ama Anlik ve karakter analizi icin iyiydi yine.

sevgi de bana negatif de pozitife çıkanlar oldu ama biz falı kafamızda çok abartıyoruz ondan bı hafif kalıyor bence. mesela seninle kesin görüşücek işte su ayın bilmemesi zamanı mesela diyorsa.. o zaman sana bir msj atmış veya aramış oluyor. bizim ne anladığımız ve çıkanın ne olduğu da çok önemli.
sevginin ilk falcı efsaneydi. alexin ilk falı da öyle. tavsiyeye döndü sonra. tümayı da çok beğendim hem uygun hem düzgünün bakıyor afferım ya. keske şöyle düzgünün kisilerle karşılaşsak.

elfin demet 3 kere baktırdım anlıkta anladı biliyor gibi vay be diyosun ama hiç bir dediği çıkmadı. bir ara şah sultan çok abartılmıştı Binnaz topiginde 15 gun gece gunduz takip ettim chat falıydı baya pahalıydı. hiç var ya tının.. yazık oldu o para. ay bir de maya Demir ile şevdar. verdigim parayı çöpe atmak tabırını bunlar icin kullanabılırım üzgünüm. nokta bile çıkmadı NOKTAA. :KK43:

Liya Costanta
BAKTIRIP MEMNUN KALAN VARMI VADELERİ TUTUYORMU?

Merhaba, ben de bu yorumcuyu sormak istemiştim. Sanırım 7-8 ay önce baktırmıştım bir kere. geçen hafta tekrar denedim ve aynı kişi değildi. Yani başta türkçesi çok iyi olmayan biri bakmıştı sonraki sefer sesi değişik biri baktı. Ben de yorumlardan söyledikleri çıktı filan diyen olunca baktırdım tekrar. Yakın bir vade verdi çıkarsa söylerim. Onun dışında fena değildi ama çok iyi de değildi. Siz baktırdınız mı nasıldı?

X