Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba, ben de bu yorumcuyu sormak istemiştim. Sanırım 7-8 ay önce baktırmıştım bir kere. geçen hafta tekrar denedim ve aynı kişi değildi. Yani başta türkçesi çok iyi olmayan biri bakmıştı sonraki sefer sesi değişik biri baktı. Ben de yorumlardan söyledikleri çıktı filan diyen olunca baktırdım tekrar. Yakın bir vade verdi çıkarsa söylerim. Onun dışında fena değildi ama çok iyi de değildi. Siz baktırdınız mı nasıldı?
Ben bastırdım nokta atışları gayet bariz var durumu iyi yorumlamış çok pozitif ama inşallah dedikleri çıkar olabilcek şeyler söyledi olmaması imkansız üç şeyler değil ama tak tak tak söyleyene var tarih verdi bakalım yaşayıp gorucez

💣 Söylediği 1 şey bile çıkmayan yorumcular;

Liya Costanta
Ayışığın
Çiğdem Atlı
Zülal Şen
Su Mutlu
Falcı Nezo
Özgür Can
Oya Boran
Berke Gürsoy
Nisan Yıldız
Alev Seçkin
Ersan Sam
Senanur Tan
Melek Kara
Buğra
Emre Dinç
Sevgi Derman
Medyum Gizem (Sadece burç yorumları yapıyor)
Anette Claire (Sürekli başka bir fala davet ediyor, kısa bakıyor)
Didar Evren (Sürekli başka bir fala davet ediyor, kısa bakıyor)
Bubastis999 (Tellwe)
Fildor (Tellwe)
eflin4 (Tellwe)
FALCANANAY (Tellwe)
Klothoyagmur (Tellwe)

Not: Diğer baktırdığım yorumcular en azından ufak tefek detayları bilmişti, yukarıda belirttiğim yorumcuların hiçbir dediği çıkmadı.
Ben bu listeden zülal şen ve su mutluya baktırmıştım bana da aynı şekilde söyledikleri hiçbir şekilde çıkmadı :KK43: Listeye bakılcak olursa iyi denilen çoğu falcının falı çıkmamış uzun bi süredir fal baktırmıyorum tam baktırcak gibi olduğumda bu listeye denk geldim yine baktırmamaya devam 🤣 Uğraş verip bizi yeniden bilgilendirdiğin için sağol 🥰

Ben bu listeden zülal şen ve su mutluya baktırmıştım bana da aynı şekilde söyledikleri hiçbir şekilde çıkmadı :KK43: Listeye bakılcak olursa iyi denilen çoğu falcının falı çıkmamış uzun bi süredir fal baktırmıyorum tam baktırcak gibi olduğumda bu listeye denk geldim yine baktırmamaya devam 🤣 Uğraş verip bizi yeniden bilgilendirdiğin için sağol 🥰
Rica ederim. ❤️❤️❤️ Fal Sepeti’nde gerçekten işini aşkla yapan yorumcular da var, önerebilirim.

Kızlar zülal şenle yağmurun konusu geçmiş ben de bi şeyler söylemek istiyorum fal sepetinde 6 kere zülal şene 4 kere de yağmura baktırmışım. Toplam 10 falda söylenen tek bir şey bile çıkmadı. Hatta zülal şen ilk fallarda platoniğin şuan hayatındaki kız için evet kızın hisleri var ama çocuğun yok demişti. Ben de aaa anı baya iyi biliyo demiştim. Öyle olmasını istediğim için sanırım :işsiz:Son fallarda tamamen arkadaşlar ikisi de hiç bir şey hissetmiyor demiş. Sonuç = SEVGİLİLER. Evlencektik bi de biz :KK71: 6.falımı başkası için atmışım onla da evleniyorum hepiniz davetlisiniz düğünüme

Yağmurla ilgili yorum dahi yapmak istemiyorum kusasım geliyo :işsiz:

Ay kusura bakmayın lütfen ☺ Ben tellwe’deki duvar kısmından bahsettiniz sandım. :KK48:
Ne kusuru:KK200:Daha önceden Facebook’ta bende baktırmıştım.Duvar yazısını gördüm.Bakıma başlıcağı zaman tekrar duvarından bilgilendiriceğini belirtmiş.Baktırıcak arkadaşlar duvarından takip edebilir..

Ne kusuru:KK200:Daha önceden Facebook’ta bende baktırmıştım.Duvar yazısını gördüm.Bakıma başlıcağı zaman tekrar duvarından bilgilendiriceğini belirtmiş.Baktırıcak arkadaşlar duvarından takip edebilir..
hic görmedim duvarını galiba bir sey oldu ya hastalık falan gibi cok üzüldüm cok sevdiğim biri

hic görmedim duvarını galiba bir sey oldu ya hastalık falan gibi cok üzüldüm cok sevdiğim biri
Aynısını ben de selena için söyleyebilirim ben de çok seviyordum ama yaklaşık 3 yıldır asla ulaşamıyoruz :KK43: byzmelek selenanın kızı olabilir gibi bi şey geçmişti binnaz abla forumunda sırf o yüzden byzmeleke fal atıp açık açık sordum selenanın kızımısınız diye cevap vermedi :işsiz::mad::KK70:gerçi son falları asla çıkmadı bana ama yine de seviyordum selenayı zaten kimin falı çıkıyor ki

Bu arada ben de yıllar önce geysuya mailden fal baktırmıştım ne yazık ki çıkmadı falı ama baya emek verilmiş uğraşılmış bi faldı.

Merhabalar arkadaşlar, fal sepetinde 2016 senesinde melih, medyum gizem, firuzan ve nesibeye baktirmıştım. Hiçbirinin falları tutmadı. Firuzan astroloji ve olumlama vs üzerine konusuyor. Melih 1 hafta icinde patlamıştı. Nesibe de öyle. İşin ilginç yani senelerdir girmediğim fal sepeti hesabıma tekrar girdim. Test falcısı olarak gecen ve simdi isimlerini hatırlayamadıgim 2 kadın yorumcunun isabetli yorumlar yaptiklarini ses kayıtlarını tekrardan dinledigimde farkettim. Site yönetimi ile irtibata geçtim. O kisilerin hala sitede olup olmadiklari hususunda. Henüz cevap gelmedi. Simdi bu uzunca girizgâhtan sonra şunu sormak istiyorum. Hesabimda 730 civarında kredi var. Kime hangi fal türünde baktirmami önerirsiniz?

Merhabalar arkadaşlar, fal sepetinde 2016 senesinde melih, medyum gizem, firuzan ve nesibeye baktirmıştım. Hiçbirinin falları tutmadı. Firuzan astroloji ve olumlama vs üzerine konusuyor. Melih 1 hafta icinde patlamıştı. Nesibe de öyle. İşin ilginç yani senelerdir girmediğim fal sepeti hesabıma tekrar girdim. Test falcısı olarak gecen ve simdi isimlerini hatırlayamadıgim 2 kadın yorumcunun isabetli yorumlar yaptiklarini ses kayıtlarını tekrardan dinledigimde farkettim. Site yönetimi ile irtibata geçtim. O kisilerin hala sitede olup olmadiklari hususunda. Henüz cevap gelmedi. Simdi bu uzunca girizgâhtan sonra şunu sormak istiyorum. Hesabimda 730 civarında kredi var. Kime hangi fal türünde baktirmami önerirsiniz?
Site yönetiminden mesaj gelirse bizi de bilgilendirir misiniz? Nas Kendinehas, Özlem Yılmaz, Sahra Aykız ve Zeliş Can’ı önerebilirim.

Herkesin umudunu çökertmek istemem ama ben platonik bir durum için fal baktırıyordum. Bana aylarca aslında o da seni düşünüyor o da seni beğeniyor ama çekinceleri var, şu an aşk düşünmüyor hayatında başka biri de yok, kimi dedi sen onu sıkmışsın kendini geri çek o sana geri gelecek kimi dedi daha ilgini fark etmemiş ona biraz daha yakın davranmaya çalış. Hepsine göre karşılıksız sevdiğim için bu çocuğun hisleri benim kadar yoğun değil ama zamanla olacaktı güya bu çocuk beni beğeniyo beni düşünüyodu soğuk davranmasının temelinde istememesi değil bahaneler vardı 😂

Sonucu şöyle söyleyeyim; çocuk eski sevgilisini unutamamış üstelik yeniden barıştılar 2 hafta önce falan. He bana olan tutumu da başından beri kendisine arkadaş olarak yanaşmaya çalışmama rağmen “daha fazla arkadaşa ihtiyacım yok” diye terslemek oldu. Hani falcıların dediğine göre sözde istememezlikten değil o bu şu bahanesi olduğu için adım atmayan erkek bu çıktı yani.

Bu arada üstüste çok sık fal baktırmadım burada en iyi görülen falcılara attım sadece falımı. Onları da yazayım Alex (2), Zülal Şen. Zeliş Can, Geysu, Duygu Aura, Su Mutlu, Kaan Balkan

Ekstra parantez açmak istediğim biraz daha olumsuz konuşan en azından tamamen hayal satmayan falcılar oldu haklarına girmemek adına onları da söyleyeyim; Uyumsuzz, Nas Kendinehas, Elifsucan

AMA Bu isimleri de tek tek analiz etmem gerekirse, Uyumsuzz onun başka bi sevdiği var sana ilgi duymuyor dedi ✅ ileride onunla ne olur bilmem ama sen yaza doğru başkasıyla tanışacaksın onu unutucaksın zaten de dedi ❌ Şu ortamda evde bir cinle tanışmayacaksam tamamen imkansız 😂

Nas Kendinehas adamı yerdikçe yerdi, haksız da sayılmazdı 😂 Şimdiye dek sen çok dua ve ritüeller yapmışsın onların sonucu olarak küçük küçük iletişimleriniz var ama bu bi yere varmayacak dedi ✅ Yine ben yeniliklere açmalıymışım kendimi üzmemek için o kişiye değmezmiş çünkü ama malum kişi sözde sekizinci ayda gelecekmiş bana İMKANSIZ ❌

Elifsucan (en yakın zamanda son baktırdığım falcı) ben daha hiç durumu bilmezken şu an yazıştığı bi kız var onun dedi ✅ Bu şahıs zaten beni mutlu etmezmiş ben başkasıyla karşılalıp o başkasını tercih edecekmişim ama bana yaza doğru kendi gelcekmiş güya yine İMKANSIZ ❌

Gördüğünüz gibi insanlara ne geleceğe ne de ana dair bi bilgilendirme yapamıyorlar. Tabi hayatında her şey yolunda giden adam fal baktırmaz ki tabi ki umuda ihtiyacı olanlara bakıyorlar duru görüymüş, hismiş vs hepsi yalan o yüzden söyleyeyim sattıkları tek şey var, o da hayal.
Burada 20 kişi fal baktırıyorsak ve içimizde tek tük 1-2 kişi çıkıp şu falım çıktı diyebiliyorsa mantığı basit, o kadar sallamaya bi zahmet 1-2 tanesini tuttursunlar. 🤣 Biliyorum burada hala fallardan medet uman arkadaşlarımız var kimseyi üzmek istemem ama bir işin olacağı varsa kısa sürede oluyor zaten, siz de benim yaptığım gibi falcılara güvenerek aylarca bi umudun peşinden sürüklenmek yerine kafanızda bitirmeye çalışın bence en azından yıpranma sürenizi uzatmamış olursunuz.
👍👍👍 çok doğru . Peki Binnazda baktırdınız mı ?

X