Fal Sepeti Deneyimleri

Binnaz abla forumunda da baya tartılışmıştı sevgi derman rezzan abla mı diye ayrıca tellwe serüven için de rezzan abla denildi ama rezzan ablanın falalemin sahibi olduğu da söylendi valla bilmiyorum hangisi doğru
Falalemin sahibi rezzan abla olduğu ihtimali yüksek,o yıllarda ben çok fal bakTiriyordum,rezzan abla b innazdan ayrılınca o site ortaya yeni çıkmıştı ve çok az üç beşi gecmicek falcı vardı..

Ay gerçekten yaaa :KK48:
Bu süreç geçtikten sonra da falcılar bir bahane bulurlar yine...ben 2011 12 lerde bir konu hakkında yorum almıştım sayısını bile hatırlamıyorum..üç gün 5 gün,hafta,ay derken 2 yıl geçmişti....hiç bir falcı tutturamadı,olması da muhtemel değildi belki o ayrı ama,o süreci belki o fallar sayesinde kolayca atlatabilmistim...bambaşka bir durum içinde bulmuştum kendimi süreç sonunda ise danistigim konuyu düşünecek halde bile değildim,gündemim tamamen değişmişti

Bu süreç geçtikten sonra da falcılar bir bahane bulurlar yine...ben 2011 12 lerde bir konu hakkında yorum almıştım sayısını bile hatırlamıyorum..üç gün 5 gün,hafta,ay derken 2 yıl geçmişti....hiç bir falcı tutturamadı,olması da muhtemel değildi belki o ayrı ama,o süreci belki o fallar sayesinde kolayca atlatabilmistim...bambaşka bir durum içinde bulmuştum kendimi süreç sonunda ise danistigim konuyu düşünecek halde bile değildim,gündemim tamamen değişmişti
Aynısı benim de iki kez başıma geldi, şu an geçmiş yıllarda bastırdığım hiç bir falda öngörülemeyen 3.gündemimdeyim :KK70:

Kizlar selam,
%50 indirime dayanamayip, Duygu aura’ya kahve attim ilk kez. 8 dk’lik yorum yapmis. 1 konu ile ilgili soru sordum, icinde bulundugum ruh halini guzel bildi ve gecmisle ilgili yorumlari da tutarliydi.Baktirdiklarim arasinda en iyisi idi, Duygu’dan sonra Alex iyiydi anlikta. Duygu Bi de Vade vermis, vadesi cikarsa burdan yazarim.
🌸
Merhaba kizlar,
Duygu’nun verdigi vade ( is ile alakali baktirdim ben) cikmadi bende. O surec ile alakali olumlu yorum yapmisti ancak olumsuz sonuclandi
Ancak anlikta oldukca iyiydi.

🌸

En iyisi kim ben de baktirayim canım??
Melekcim ben pek baktirmiyorum fal acikcasi.
Anlik durumu iyi bilen Alex ve Duygu Aura oldu bende.
Gelecek ile ilgili tutarli bir yorum alamadim ben baktirdigim hicbir falcidan..
ama sen diger arkadaslarin yorumlarini oku istersen, daha yardimci olurlar sana
Hepimize saglikli gunler diliyorumm 🌸🌸❤️

X