Fal Sepeti Deneyimleri

Arkadaşa nesibe ve alex in falı tuttu. Bazı ayrıntıları da Ece katre bilmiş. Sonuç olumsuzdu. Herkes olumlu dedi. Nesibe bana da gidişatı bilmiş. Ama sonuç için zaman var.

Bana hiç bakmadı, hep reddetti,2 farklı hesaptan da 1 yıl ara ile farklı konuda...benim için bi kayıp değilmiş demekki...boşverelim gerçi fallar hep boşş...
A

Alex in bende hiç bir falı tutmadı ya. Anlatırken mantıklıymış gibi geliyo söyledikleri. Ama sonuç olarak olumlu olumsuz tutan çıkan bir şey olmadı
Alex bende de hiç tutmadı hazır alex de demişken ikisini de kıyaslarsak çingene en azından emek verdiğini hissettiriyor her ne kadar bilemese de sonucu. Alexte o da yok :işsiz:

O tamamen uydurma emin ol :) bazı üyelere önce enerjimiz uyuşmuyor görü alamıyorum dedikten sonra farklı hesaplarla atanlara bakmış.. Ee nasıl görü aldın öyleyse?
Ben çok uyuz olmuştum ona.
Aynen canım, bakmazlarsa bakmasınlar ...bir de paramızla rezil mi olalim,keyifleri bilir..zaten öyle aman aman da kıyısından köşesinden ufak tefek tutturan oldu ama sanal dan en çok tutturan bana yıllar önce bir falcı olmuştu binnazda jülide ateş .o da uzun süre kalmadı sitede

Alex bende de hiç tutmadı hazır alex de demişken ikisini de kıyaslarsak çingene en azından emek verdiğini hissettiriyor her ne kadar bilemese de sonucu. Alexte o da yok :işsiz:
evet ya ben alexi severim ama bu kadar (ankette) puan almasına şaşırdım yani. genel yorumlar olumsuz ve akıl verici tavsiyeler. cıkcak bir öngörüsü de olmamıştı. daha iyi falcılar var orda neden puanlanmamış anlamadım mesela sevgi derman.

evet ya ben alexi severim ama bu kadar (ankette) puan almasına şaşırdım yani. genel yorumlar olumsuz ve akıl verici tavsiyeler. cıkcak bir öngörüsü de olmamıştı. daha iyi falcılar var orda neden puanlanmamış anlamadım mesela sevgi derman.
Ben o anketi çok takmıyorum mesela orda zülale oyum var kaldırıp kimseye oy vermemek istemiştim ama oyumu sadece değiştirebiliyormuşum kaldıramıyormuşum o yüzden amaan kalsın dedim.
Ben sevgi dermana hiç baktırmadım bu arada. İyiyse bi ara deneyeyim

Sevgi Derman in tek kelime soyledigi cikmamisti bana da iki kez baktirmistim.Alex evet akil verici yaptigi eylem fal degil bana gore..

Aynen canım, bakmazlarsa bakmasınlar ...bir de paramızla rezil mi olalim,keyifleri bilir..zaten öyle aman aman da kıyısından köşesinden ufak tefek tutturan oldu ama sanal dan en çok tutturan bana yıllar önce bir falcı olmuştu binnazda jülide ateş .o da uzun süre kalmadı sitede
Zaten iyi olanlar genelde kayıplara karışıyor 🙄

Bana Sevgi Derman’ın söylediği hiçbir şey çıkmadı, falı tamemen patladı.

X