Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar Fal Alem’e fal göndereyim dedim ve sonuç hüsran... Ödemesini yaptığım, faturamdan kesilen fal arşivimde gözüküyor ve hala ödeme yapmam bekleniyor. 😭😭😭 Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun, şimdiden teşekkür ederim. 🙏

Kızlar Fal Alem’e fal göndereyim dedim ve sonuç hüsran... Ödemesini yaptığım, faturamdan kesilen fal arşivimde gözüküyor ve hala ödeme yapmam bekleniyor. 😭😭😭 Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun, şimdiden teşekkür ederim. 🙏

Para kolay kazanılmıyor, lütfen bu dolandırıcılara para kaptırmayın :olamaz:

Birkaç tane mail gönderdim, bu konuda bilgisi olan yok mu? Parama yazık... 😢

Birkaç tane mail gönderdim, bu konuda bilgisi olan yok mu? Parama yazık... 😢
Yok güzelim benim . Ben online olarak sadece ve sadece falsepetine baktirdim bu zamana dek.Bu konuda falsepetinin hakkini yiyemem.Hic magduriyet yasamadim yillardir.Umarim bir yanlislik olmustur ve en kisa zamanda dönerler sana🙏

Fal Alem yetkilileri sorunumla ilgilendi, Rezzan Abla’nın fal yorumunu çok beğendim ve herkese tavsiye ederim. 🙏 Tavsiyen için teşekkür ederim canım arkadaşım, memnun kaldım. ❤️❤️❤️ LoveMeKyrenia LoveMeKyrenia

Rezzan abla ile fal sepeti sevgi dermanın aynı kişi olduğu furyası dönmüştü? Sence ?
Sanmam,rezzan ablayı binnaz sitesinde iken baktirmıştim çok kez, ordan ayrılıp falalem sitesini açtığında da bir kaç kez yorum aldım 2013 ,2014 yıllarında.sevgi derman da geçen yıl atmıştım bir kez ve tarot kartlarının anlamlarını şu olabilir,bu da olabilir vs tüm anlamlarını saymişti bana veee sesleri çok farklıydı ,rezzan abla fal sepetinde varsa dahii bu kişi sevgi derman değildir...

sevgi dermana iki kez baktırdım ikisi de çıkmıştı. su sıra baktırmıyorum. binnazda tümayı çok beğendim. uygun fiyatlı tarih bilen tavsiyeniz var mı acaba? duygu aura veya Venus ateş nasıl?
Venüs ateşi ben beğenmiştim ama malum olaylardan dolayı verdiği tarih patlayacak ne yazık ki

Rezzan abla ile fal sepeti sevgi dermanın aynı kişi olduğu furyası dönmüştü? Sence ?
Binnaz abla forumunda da baya tartılışmıştı sevgi derman rezzan abla mı diye ayrıca tellwe serüven için de rezzan abla denildi ama rezzan ablanın falalemin sahibi olduğu da söylendi valla bilmiyorum hangisi doğru

X