Fal Sepeti Deneyimleri

Bayadır yazmadım ama okuyorum tüm yorumları..bu esnada elifsucana attım burdan yine gaza gelip.fal olayını azalttım ama çok şükür.denemediğim yorumcu kalmadı sanırım yeniler hariç.bir tek çiğdem atlıyı denk getirmeyi bekliyorum
Çiğdem atlı banalı çıkmadı.Senaryo yazmış sorudan yürümüş.Tutan hiçbirşey yok paranızı boşuna harcamayın isterim..:KK200:

Soru sordum ama görmezden geliyorsunuz sanırım? 🙂 HsrtGlr HsrtGlr O kadar fal baktırdınız ve olumsuz yorumlarınızı merak ediyorum :)

ben daha önce de paylaşmıştım hatta yenileri falan denerim ucuz diye ama çokta beklenti yapmam ama arada beğendiklerimde oluyor çünkü deneyerek buluyoruz iyisini. diğerlerinde ise 2-3 yorumcu ile enerjimin tuttuğuna inandığım için haftada 1-2 kere onlara fal atıyorum. Çoğu yorumcu için de zaten burada okuyoruz konuşulanları.. mesela canım ece katre geçenlerde konuşuldu epey oluyor. geç yorumluyor falan dendi hatta ben de atmıştım 24 saat bekledim fal sonucu. gelen 7 dk yorum mesela..bildi mi dersen zaten gözümde yoktu fal 24 saat sonra geldiği için ne söylediğini bile umursamadım açıkçası :KK12:

ben daha önce de paylaşmıştım hatta yenileri falan denerim ucuz diye ama çokta beklenti yapmam ama arada beğendiklerimde oluyor çünkü deneyerek buluyoruz iyisini. diğerlerinde ise 2-3 yorumcu ile enerjimin tuttuğuna inandığım için haftada 1-2 kere onlara fal atıyorum. Çoğu yorumcu için de zaten burada okuyoruz konuşulanları.. mesela canım ece katre geçenlerde konuşuldu epey oluyor. geç yorumluyor falan dendi hatta ben de atmıştım 24 saat bekledim fal sonucu. gelen 7 dk yorum mesela..bildi mi dersen zaten gözümde yoktu fal 24 saat sonra geldiği için ne söylediğini bile umursamadım açıkçası :KK12:
Burda konuşuldu evet ama ben sizin şahsi fikrinizi soruyorum ve hala tek bir olumsuz yorum yapmıyorsunuz. Ya çok kibarsınız ya da fal sepetiyle bi alakanız var diye düşünüyorum.. Ama bu benim düşüncem tabi çünkü özellikle takip ettim sizin yorumlarınızı o yüzden bu kanıya vardım.

Burda konuşuldu evet ama ben sizin şahsi fikrinizi soruyorum ve hala tek bir olumsuz yorum yapmıyorsunuz. Ya çok kibarsınız ya da fal sepetiyle bi alakanız var diye düşünüyorum.. Ama bu benim düşüncem tabi çünkü özellikle takip ettim sizin yorumlarınızı o yüzden bu kanıya vardım.

canım o senin düşüncen ama ben burada farklı konularada yazıyorum ne falsepeti ile ne de başka konu markayla ilgim yok. olumsuz yaşadığım deneyimi paylaştım mesela ece katre diye..bir daha gönderirmiyim o kişiye çok zor. çok fazla faldan beklentim de olmayabilir bunu bilemiyorum ama tabiki memnun olmadığım yorumcular oluyor mesela binnazda zamanında çok baktırmıştım hala konuşuluyor fiyatları 200-300 tl olmuş bana göre anlamsız yersiz fiyatlar. ama dediğim gibi benim birkaç tane enerjimin tuttuğu kendimce beğendiklerim var onlara atıyorum. yine diyorum ki canım yenileri de deniyorum tabiki kimisi kötü çıkabiliyor fiyatı düşük diye atladığım oluyor bazısı da eh fena değil..ayrıca merak etme şimdi yenilerden ahmet ateş gelmiş ona attım bakalım nasıl gelecek paylaşıcam burada merak etme. :KK39:

Kızçeler benim hayatıma yeni biri girecek sanırım. Platoniğe olumlu konuşan herkes yani fal sepetindeki bütün fallarım patlamış oluyor böylece. Hiç biri yeni birinden asla bahsetmemişti :KK43:
boşver canım güzel bir ilişkin olsun da falcılar bilememiş olsun. umarım güzel olur.

Yenilerden Ahmet Ateş'e fal gönderdim dün epey bekledim yorumlanması için. sesli gönderdim yazılı yorumlayabileceğini rahatsız olduğunu söyledi tamam dedim. burç yorumu geldi sanki burcumun özelliklerinden bahsetmiş bana..bir de kombin fal olduğunu söyledi..beğenmedim bugüne kadar beğenmedikleriniz daha iyidir diyebilirim çünkü gerçekten fal değildi

kizlar ayisigina baktiranlar yazabilir mi ve fallari cikti mi noldu dedigi gibi ilerledi mi? yardimci olun cikan cikmayan butun fallarimi tek tek paylasacagim sonrasinda

şimdi arkadaslar teker teker yazacagım,
her zaman söylerim ben eğer anlık olarak karsımdaki kisi ne düsünüyor bilmek istersem attığım tek kişi geysudur. Geleceği cıkmaz ama anlık olanı kitap gibi okur herşey doğrudur.
eski sevgilimle ayrılma asamasına gelmeden önce herşeyi bilen kisi de yesilcingeneydi, söyle yaparsan böyle olacak bu iş büyüyecek adamın üstüne düşmeden akışına bırak ayrılma ayrılırsanız bir daha eskisi gibi olamazsınız diyen oydu, dinlemedim. Bütün süreçlerde baktıkları cıktı malesef barıstık ve asla eskisi gibi olamadık, bunun icin fal attığımda bana yine sabırsızsın zamana bırak dedi ama ben sabırsızlığımdan ötürü adamdan ayrıldım. Ekim ayında bana fal bakmıştı, bu adam sana yine gelecek sonbahar dönemi icerisinde demişti, dediği gibi oldu ama adam benim sosyal medyamda gördüğü bir şey yüzünden barısacakken barısmaktan vazgeçti, böylece komple bitti.
Kalan süreçte mısırlı talia,yine adamın sonbahar ayında geleceğini bilmişti.
4 ay oldu, mısırlı talia yesilcingene geysu hepsi döneceğini söylüyor. Yalnız vadeleri farklı.
Mısırlı talianın söylediği coğu seyi adamın bizzat ağzından teyit etme fırsatım oldu, anlık durumu geysuyla üzerine bilen birini tanımam.

Ayısıgına gelince, bu adam seni hala seviyor duygu var düsünce var ama geri dönmeyecek cünkü mantığı bu ilişkinin olmayacagını söylüyor demiş. Farklı cinsel arayıslar flörtler kadınlara cinsellik amaclı birden fazla konustugu kisi var bir 4-5 ay daha böyle devam edecek sonra tek bi kisiyle takılmaya devam edecek ama sevgili olmayacak senin hayatına isminde c ve y harfi olan biri gelecek demiş..

İlişkimizle ilgili söylediği analizlerin hepsi doğru, adamın benim arkamdan kaç kızla birlikte oldugunu da biliyorum. Dediği sey cıktı bu harflere sahip biriyle tanıstım ama ilişkimiz olmadı. Falında senin gibi birini bulmasını bekleme ilişkisi olsa bile bulamaz demiş bu da doğru. Ama tek bekleme diyen kisi ay ısıgın.

Yesilcingenenin verdiği coğu vadeyi de yaşadım. Lütfen bana dua edin, özlemekten artık ciğerim soldu, cok mutsuzum.

X