Fal Sepeti Deneyimleri

Bu yorumun üstüne zeus’u tekrar dinledim.çok pembe sanki..ayrıca vadesi patlamış.neyse önemli olan vade değil ama bilemedim...
zeus bana vade vermedi zaten. sadece barışma mümkündür ama geç bi tarihte. 2020 yi bulacaktır dedi. sadece o kadar. onun dışında vadeleri patlayanlar ama sonucu bilen kişiler de oldu. Asu Çiftçi Utku İnanç Melih Gün gibi

Ben 2018'den beri baktırıyorum, öncesinde alakam yoktu, çok daha temiz bir enerjim vardı bunu net söyleyebilirim. 1 sene çok yoğun baktırdım ama cidden çıkmadığını gördükçe soğuyor ve akıllanıyorsun. Bir seferde tamamen kesmek mümkün olmasa da azaltmak cidden mümkün, ben oldukça azalttım ayda 1-2 artık.. Yani ben yapabildiysem herkes yapabilir emin olun çünkü cidden çok sıkıntılı bir dönem geçirdim.. Burayı takibe devam ediyorum , arada dertleşiyoruz vs., ara ara baktırdığımda da yazıyorum ama inşallah herkes önce azaltır sonra da topluca tamemen bitiririz :KK37:

Ben de cidden soğumuşum. Türk kahvesini çok seyrek içiyorum, dün uzun bir aradan sonra içesim geldi ve bari fal kapatayım deyip fal sepetine yolladım. Falı dinlerken resmen esnedim, bir kulağımdan girip çıktı söylenenler. Benden de geçmiş yani kısacası. Palavradan veya şans eseri tutar gibi olan amortilerden gına geldi artık. İyi ki de geldi :)

İs ile ilgili baktiriyodum ben yeni mezunum okudugum bolum disinda bir yere girmeye calisiyodum yani dil sinavlarina vs girmistim mulakat maili bekliyodum. Cogu kisi olacak dedi hatta hepsi 2 yil bu meslegi yapip sonra tekrar kendi alana donecegimi soylediler hep bi agizdan . Fakat OLUMSUZ oldu benim surecim. Yani Bugra, Ozgur Can, Cigdem, Kaan Balkan(ki cok yeni baktirmistim), Naz Demir, Buket Turkmen PATLADİ. Yani kesin sonuc gelmedi ama duyum aldim %90 kazanamadim yakinda olumsuz mail gelecek. Yani fal gercekten kandirmaca.

aynen geri dönüş yaptı:) 6 yıl önce 3 yıllık ilişkimdi. bunalıp ben ayrılmıştım. ve sonrasında aklıma gelsede unutamasamda asla geri dönmez bana diye düşündüğümden adım atma cesareti gösteremedim. daha sonra baktım olmuyo yıllar geçiyo olmuyo :) adım attım. döndü ama 6 ay sonra döndü.
Ne guzel. Umarim bu sefer mutlu olursunuz ayrılık olmaz tekrar.

İs ile ilgili baktiriyodum ben yeni mezunum okudugum bolum disinda bir yere girmeye calisiyodum yani dil sinavlarina vs girmistim mulakat maili bekliyodum. Cogu kisi olacak dedi hatta hepsi 2 yil bu meslegi yapip sonra tekrar kendi alana donecegimi soylediler hep bi agizdan . Fakat OLUMSUZ oldu benim surecim. Yani Bugra, Ozgur Can, Cigdem, Kaan Balkan(ki cok yeni baktirmistim), Naz Demir, Buket Turkmen PATLADİ. Yani kesin sonuc gelmedi ama duyum aldim %90 kazanamadim yakinda olumsuz mail gelecek. Yani fal gercekten kandirmaca.
Valla aynı benim iş durumu gibi seninki de. Falcıların % 90 nı anı kurtarmak için olumsuz konuşmuyor.

Evet ,iade istemişligim var.Fiyati da yüksek.Büyük cogunlugu tavsiye üzerineydi bana yorumu.

Son baktırdığım isim o oldu. Artık son zamanlarda çoluk çocuğa verilen tavsiyeleri önceden engellemek için soru kısmında açıkça belirtiyordum falcılara, “bakın şu veya bu tarz öğütler bana ters, şuna buna inanmıyorum” vs. diye, ama yooooook, sanki hiç dememişim gibi hala ısrarla aynı klişelerle geldiler.
Kısacası beğenmedim ama çok da düzgün dinlememiştim :d fazla haksızlık da etmeyeyim. Söylediklerinin çıkması düşük olasılık gerçi...

Herhangi bir falcı hakkında olumsuz yorumun var mı acaba? Ya da ben mi göremedim?

canım ben ahmet cansoy hakkında da yakalayamadım neyse falan diyorum yani millet bilemedi falan dedikten sonra bir hayır varmış demek ki..hatta dedim ya çok önceleri baktırmıştım ona pek anlayamamıştım söylemek istediklerini..sırada bir sürü insan görünce sitede yakalarsam bir daha atayım diye düşündüm o da olmadı. ben de bu kadar beğenilmeme hikayesi olan kişiye neden bu kadar fal atarlar onu anlamadım..:110:

canım ben ahmet cansoy hakkında da yakalayamadım neyse falan diyorum yani millet bilemedi falan dedikten sonra bir hayır varmış demek ki..hatta dedim ya çok önceleri baktırmıştım ona pek anlayamamıştım söylemek istediklerini..sırada bir sürü insan görünce sitede yakalarsam bir daha atayım diye düşündüm o da olmadı. ben de bu kadar beğenilmeme hikayesi olan kişiye neden bu kadar fal atarlar onu anlamadım..:110:
Hayır cidden soruyorum fal sepetinde baktırıp da beğenmediğin çıkmadı dediğin kim yada kimler var?

Bayadır yazmadım ama okuyorum tüm yorumları..bu esnada elifsucana attım burdan yine gaza gelip.fal olayını azalttım ama çok şükür.denemediğim yorumcu kalmadı sanırım yeniler hariç.bir tek çiğdem atlıyı denk getirmeyi bekliyorum

X