Fal Sepeti Deneyimleri

Falın olumlu ya da olumsuz olma durumu verdiğimiz ayrıntılarla çok ilintili.. mesela ex dönecek mi diye sorarsan evet diyorlar, 2 yıl evvel ayrıldığım ex dönecek mi diye sorarsan hayır diyorlar

Aynen öyle :)) Önceden ettikleri “sizin olayınız kadersel, er geç birleşeceksiniz“ gibi iddialı laflar bir anda uçup gidiyor ne hikmetse...

Herkes çıkan/çıkmayan fallarını bize de söylese ne kadar faydalı olur.

Fal baktırmayalı 1 ay oldu galiba ama eskilerden şu aklıma geldi: Alex ilk falında bir şahıs hakkında “birkaç zaman sonra onun hakkında öyle şeyler okuyacak/duyacaksın ki, yok artık bunu da mı yaptı diyeceksin ve iyice gözünden düşecek” gibi bir öngörüde bulunmuştu.
2 gün önce söz konusu şahsın sosyal medyasına bakmış bulundum, belli bir aradan sonra. Gerçekten de şahsın durumunu çok acıklı buldum ve gözümden iyice düştü de, bunu şimdi Alex’in falına bağlamak biraz komik olur :))) Gidişat belliydi çünkü. Yine de paylaşayım dedim :)

Herkes çıkan/çıkmayan fallarını bize de söylese ne kadar faydalı olur.
Benim sadece bir falım çıktı oda bir sene önce talia ilk fal sepetine geldigi zamanlar baktırdıgm fal ondan sonra iki defa daha baktırdım oda sadece soru üzerinden gitti hiç biri çıkmadı. Çogu falcıya baktırdım ama hiç birinin dedigi olmadı o yüzden sıkıldım. Fal baktırmama ya söz verdim ve baktırmıyorum artık enerjim daha iyi böyle.

Aynen öyle :)) Önceden ettikleri “sizin olayınız kadersel, er geç birleşeceksiniz“ gibi iddialı laflar bir anda uçup gidiyor ne hikmetse...

Bir de şey yok mu ya, işte ama böyle böyle demiştiniz dersin onlar da o zaman kart seçerken odaklanmamışsın der, enerjini doğru yönlendirmemişsin var bir de, her şekilde biz hatalı çıkıyoruz

Bir de şey yok mu ya, işte ama böyle böyle demiştiniz dersin onlar da o zaman kart seçerken odaklanmamışsın der, enerjini doğru yönlendirmemişsin var bir de, her şekilde biz hatalı çıkıyoruz
Bir de “ilahi güçler sizin yanınızda” var...

Yağmur Sothis’e fal baktıranların yorumlarını bekliyorum. Bana ihtimaller üzerinden konuştu.
Yağmur Sothis e 2 kez baktirmistim.Arkadan meditasyon müzigi tarzi bir fon ile ses kaydi göndermişti.İlk dediginde vadesi ile bir sey cikmisti.Ama ikincisi tamamen patlamisti.Bir de başkalarinin şu anki özel durumu ya da karsi taraftaki iki kisinin arasindaki seyleri özele girdigi icin yorumlamadigini söylemisti.Sadece sizi ilgilendirenlere bakiyorum demisti.Prensipli ve degisik bir tarzi vardi.uzunca bakiyordu ama coğu söyledigi seyi dinlerken sıkılmıştım.Bi daha da baktirmadim.

Bu listeye bakınca şunu hissettim : Sakın ne kadar para harcadığını hesaplama üzülürsün.

Bu foruma her gün bakar oldum çünkü falcıların çıkmayan fallarını duydukça fal baktırmaktan vazgeçiyorum. Bence olay şu; çaresiz ve mutsuz hisseden kişi fal baktırma ihtiyacı hissediyor. Falcılar da bunu bildikleri için o konu hakkında umut veriyorlar ki ayağı kesilmesin. Siz umutlandıkça daha çok fal baktırıyorsunuz, daha çok fal baktırdıkça o sıkıntılı olduğunuz konunun üzerine daha çok düşüyorsunuz. Oysa ihtiyacınız olan şey, bir üçüncü göz. Bu üçüncü göz de psikolog, psikiyatr ya da bir danışman olabilir ki böylesi daha sağlıklı. Hııı psikolojik danışman gibi gerçekçi konuşan falcılar da yok mu var ama herkese uymuyor işte çünkü asıl işleri falcılık, psikolojiden anlamak değil. Umarım herkes kurtulur şu fal olayından.

Ben 2018'den beri baktırıyorum, öncesinde alakam yoktu, çok daha temiz bir enerjim vardı bunu net söyleyebilirim. 1 sene çok yoğun baktırdım ama cidden çıkmadığını gördükçe soğuyor ve akıllanıyorsun. Bir seferde tamamen kesmek mümkün olmasa da azaltmak cidden mümkün, ben oldukça azalttım ayda 1-2 artık.. Yani ben yapabildiysem herkes yapabilir emin olun çünkü cidden çok sıkıntılı bir dönem geçirdim.. Burayı takibe devam ediyorum , arada dertleşiyoruz vs., ara ara baktırdığımda da yazıyorum ama inşallah herkes önce azaltır sonra da topluca tamemen bitiririz

fala inanma falsız da kalma gibi bir inancımız bile yerleşmiş kültürümüze ben de çok sık atmıyorum mesela ama haftada ortalama 3 kez falan gönderiyorum.arada bir de bazen ucuz diye hem de merakımdan yenileri de deniyorum ama her gün atmaya kalksam belli bir süre sonra bütçede sorun yaşayabilirim

Haftada 3 de çok sık gibi sanki yani bütçesel anlamda da yorar, enerji anlamında da , sen onu ayda 3'e bağla anlaşalım

şaka bir yana ihtiyaç hisediyorsan sen bilirsin tabi, bir gün elbet soğuma gelir

BIraz kafam karisti, 6 yil once bir iliskiniz bitti ama unutamadiniz ve bu kisi 6 yil sonra siz yazinca tekrar donus mu yapti, simdi bu kisiyle yeniden mi birliktesiniz? 6 yil sonra donecegini bildilerse iyi bilmisler gercekten.

Ben artik tamamiyle biraktim gibi cafe işletiyorum musterilerden fal bakanlarda var eskiden bakan gorsem baktirirdim simdi hic dusunmuyorum bile baktirayim bende gibisinden. Gayet rahatim yani

Bu yorumun üstüne zeus’u tekrar dinledim.çok pembe sanki..ayrıca vadesi patlamış.neyse önemli olan vade değil ama bilemedim...

BIraz kafam karisti, 6 yil once bir iliskiniz bitti ama unutamadiniz ve bu kisi 6 yil sonra siz yazinca tekrar donus mu yapti, simdi bu kisiyle yeniden mi birliktesiniz? 6 yil sonra donecegini bildilerse iyi bilmisler gercekten.
aynen geri dönüş yaptı:) 6 yıl önce 3 yıllık ilişkimdi. bunalıp ben ayrılmıştım. ve sonrasında aklıma gelsede unutamasamda asla geri dönmez bana diye düşündüğümden adım atma cesareti gösteremedim. daha sonra baktım olmuyo yıllar geçiyo olmuyo :) adım attım. döndü ama 6 ay sonra döndü.

Bu yorumun üstüne zeus’u tekrar dinledim.çok pembe sanki..ayrıca vadesi patlamış.neyse önemli olan vade değil ama bilemedim...
valla bilmiyorum ki bende. banada ilk fal attığımda çok pembe gelmişti. tabi bana zor süreçlerden bahsetti ama barışma olacaktır mümkündür diyince, hadi ya hiç olur mu öyle şey demiştim. Gülmüştüm. Ne bilim bilemedim şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…