Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Sutyen mi o da ne? Hayatta takmam evde ha yat ta :KK70: ne takacam banane iki sokum memiktolarim var zaten :KK70:
Benimdeee🤣 eve gelince çıkarıp atıyom orda beni sıkmaktan başka işe yaramıyor ki🤣 bi arkadaşınki büyük büyük bi sütyen almış olmamış geri verecekti. Bana diyorki sen alır mısın🥴 ben miii dedim. Nereme takcam onu 🤣🤣

Benimdeee🤣 eve gelince çıkarıp atıyom orda beni sıkmaktan başka işe yaramıyor ki🤣 bi arkadaşınki büyük büyük bi sütyen almış olmamış geri verecekti. Bana diyorki sen alır mısın🥴 ben miii dedim. Nereme takcam onu 🤣🤣
Bazen dusunuyom silikon taktirayim olmeden once soyle sallaya sallaya hava atarim aynanin karsisinda:KK70: sonra diom meltem kim ugrasacak koca koca memelerle yatsan yataman, otursan oturaman basina is cikarma:KK70:

Önce siz o zaman 😂

Benim var hiç giyilmemiş sana kargolayım 😁
IMG_20210328_212035.jpg
bu benim güzel tipim 😂

Bazen dusunuyom silikon taktirayim olmeden once soyle sallaya sallaya hava atarim aynanin karsisinda:KK70: sonra diom meltem kim ugrasacak koca koca memelerle yatsan yataman, otursan oturaman basina is cikarma:KK70:
Kız valla bazen bende diyom 🤣 hayır bide kilo alınca oraya gitse yok illa göbek olacak🤦‍♀️ göbeğim ondan büyük sütlüyü oraya takmak lazım🤣🤣

Ahahha 😂😂😂 Bende küçültücem ileride başımın en büyük derdi bunlar 😂

X